facebook messenger

یکی از اهداف بزرگ مایکروسافت در ویندوز ۱۰، تشویق کردن نرم افزار نویسان به ساخت نرم افزار های یونیورسال است تا کاربران بتوانند این نرم افزار ها را بر روی رایانه شخصی و موبایل خود اجرا کنند. اکنون، غول بزرگ سخت افزاری یک شریک قدرتمند و قوی دارد: فیسبوک! در مراسم دستگاه های مبتنی بر ویندوز ۱۰ مایکروسافت در امروز عصر، این کمپانی اعلام کرد که فیسبوک در حال ساخت نسخه یونیورسال نرم افزار های مسنجر و اینستاگرام است.

نرم افزار فیسبوک موجود در ویندوز فون ۸، شاهکار بزرگی از سوی فیسبوک نیست. اما اپدیت کردن نرم افزار اینستاگرام، اقدامی است که دیر به انجام آن اقدام شده است. اینستاگرام، حدودا دو سال پیش برای ویندوز فون عرضه شد و از آن زمان تا کنون، به روز رسانی های بسیار کمی را دریافت کرده است. حتی تا به امروز، نرم افزار اینستاگرام بتا در ویندوز فون، قادر به آپلود ویدیو نبود. ویژگی که بسیاری از کاربران سیستم عامل های دیگر به آسانی از آن بهره مند شدند.

اقدام به انتشار نرم افزار به روز رسانی شده اینستاگرام برای ویندوز ۱۰ در آینده و از سوی فیسبوک، یک اقدام دلگرم کننده برای کاربران ویندوز فون و در آینده ویندوز موبایل است اما هنوز، مایکروسافت راه درازی را تا یک سیستم عامل کامل که غنی از نرم افزار های کاربردی باشد دارد و این اکنون اول راه است

microsoft_0077.0

شما کاربران وینفون می توانید با مراجعه به بخش وبلاگ نویسی زندهاز اخبار این کنفرانس مطلع شوید

منبع :

THE VERGE

270 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amir
پاسخ دهید سه شنبه 15 مهر 1394

نردبون پله پله . بخوای پاتو از پله اول بذاری آخری دردسری عظیمی میشه 😀

Hesam
پاسخ دهید سه شنبه 15 مهر 1394

ایول.ولی رودی هوین و ۶Tag😲

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,