facebook-messenger-winphone

نرم افزار مسنجر فیسبوک، یکی از نرم افزار های برتر در زمینه چت است. این نرم افزار، به علت امکانات خوب و سرعت زیادی که دارد، کاربران بسیار زیادی دارد. حال بعد از اینکه نسخه ویندوز ۱۰ موبایل برای کاربران منتشر شد، در آپدیت های بعدی قرار است ویژگی های بسیار کاربردی به این نرم افزار اضافه شود.

قابلیت تماس صوتی و تصویری، چیزی نیست که به تازگی اضافه شده باشد، این ویژگی در دیگر پلتفرم ها مدت طولانی در اختیار کاربران قرار دارد ولی هنوز ویندوز ۱۰ از این قابلیت کاربردی بی نصیب است. اما به زودی این قابلیت به ویندوز ۱۰ موبایل نیز می آید تا دوست داران فیس بوک، مشکلی از بابت ارائه خدمات به ویندوز ۱۰ نداشته باشند. در به روزرسانی اخیر که برای نسخه آزمایشی facebook messenger منتشر شده است، ویژگی تماس ویدیویی و صوتی در رابط کاربری اضافه شده است و به زودی به نسخه ی نهایی راه پیدا خواهد کرد.

اگرچه هنوز مشکلاتی در رابط کاربری و تماس وجود دارد و نرم افزار کرش می کند و هنوز قادر به دریافت تماس نیست و بایستی منتظر ماند تا در به روزرسانی های بعدی این نسخه آزمایشی، مشکل حل شود تا تمام کاربران بتوانند از آن استفاده کنند. تصاویر زیر برخی اسکرین شات هایی است که توسط کاربران منتشر شده است.

messenger-800x553

Messenger-Beta

منبع :

MSPOWERUSER

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
monas
پاسخ دهید جمعه 27 خرداد 1395

سلام

برای نصب messenger beta منطقه زمانی گوشی رو به المان تغییر دهید

بعد از راه اندازی مجدد گوشی برنامه را سرچ کرده ونصب نمایید ویا از طریق لینک زیر میتوانید نصب کنید .https://www.microsoft.com/store/apps/9nblggh2t5jk

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,