fasebour-messenger1 Cropped

همان طور که می دانید مدتی پیش اپلیکیشن اینستاگرام پس از به روز رسانی به نسخه جدید ویژگی جالبی به نام Stories را دریافت کرد. ویژگی مذکور از اپلیکیشن Snapchat الهام گرفته شده است و اکنون نیز شاهد اضافه شدن آن به اپلیکیشن Messenger هستیم. با ما در وینفون همراه باشید.

شنیده ها حاکی از ان است که شرکت فیسبوک در حال آزمایش ویژگی Stories است تا آن را به مسنجر محبوب خود اضافه کند. البته این شرکت برای ویژگی ذکر شده نام Messenger Day را انتخاب کرده و هم اکنون در حال آزمایش آن برای برخی کاربران لهستانی است. جالب است بدانید ویژگی Messenger Day شباهت کاملی با ویژگی Stories داشته و حتی از لحاظ رابط کاربری و قابلیت ها نیز با آن یکسان است. اما همه چیز به اینجا ختم نمی شود زیرا فیسبوک قصد دارد تا با ارائه برخی قابلیت های متمایز از Snapchat و اینستاگرام، اپلیکیشن پیام رسان خود را کاربردی تر کند. این قابلیت ها به کاربران اجازه می دهند تا به طور روزانه احساسات، عواطف، علاقه مندی ها و اطلاعات مربوط به تفریحات و حتی خرید کردن را به واسطه فیلتر ها و استیکر ها به نمایش بگذارند. به نظر می رسد با اضافه شدن ویژگی جدید به اپلیکیشن مسنجر رقابتی جالب میان Snapchat و  Messenger به وجود خواهد آمد زیرا هم اکنون نیز اپلیکیشن Messenger حدود یک میلیارد کاربر دارد.

messenger-day

منبع :

MSPOWERUSER

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,