اپلیکیشن‌های فیسبوک

در چند روز گذشته خبری مبتنی بر غیرفعال شدن اپلیکیشن‌های توییتر در ویندوز فون 8.1 و ویندوز 10 موبایل منتشر شد که در این مطلب به آن پرداختیم. به نظر می‌رسد این مشکل به فیسبوک نیز سرایت کرده است و اپلیکیشن‌های این شبکه اجتماعی نیز برای کاربران ویندوز فون 8.1 از کار افتاده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

کاربران ویندوز 8.1 و ویندوز فون 8.1 که سعی در ورود به اپلیکیشن‌های فیسبوک یا پیام‌رسان فیسبوک داشته اند گزارش کرده‌اند که قادر به ورود نیستند و به نظر می‌رسد فیسبوک از ورود این کاربران به اپلیکیشن‌های خود در این سیستم عامل‌ها جلوگیری می‌کند.

همانند توییتر، فیسبوک نیز پیش از این اعلام کرده بود که در آینده پشتیبانی از اپلیکیشن‌های خود در ویندوز فون 8.1 را قطع خواهد کرد و به نظر می‌رسد حال این اتفاق افتاده است.

افراد کمی همچنان قادر به استفاده از اپلیکیشن‌های فیسبوک در ویندوز فون 8.1 هستند. افراد دیگر که دسترسی آنها به این اپلیکیشن‌ها قطع شده، می‌توانند دستگاه خود را به ویندوز 10 موبایل ارتقا دهند. فیسبوک همچنان کمابیش از کاربران ویندوز 10 موبایل پشتیبانی می‌کند. مهاجرت به اندروید و iOS نیز یکی دیگر از گزینه‌ها برای این کاربران است.

منبع :

MSPU

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
منو
پاسخ دهید جمعه 25 خرداد 1397

چرا درباره بیلد جدید ویندوز ۱۰ مطلب نمی زارین؟
http://Www.blogs.windows.com

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,