به تازگی خبرهایی از شرکت فیسبوک به گوش می رسد که نشان می دهد تیم توسعه دهنده آن در حال آزمایش اپلیکیشن جدیدی به نام Bonfire است. این اپ که اخیرا به طور آزمایشی و تنها برای کاربران دانمارکی فعال شده، به کاربران قابلیت انجام چت ویدیویی گروهی را خواهد داد. به نظر می رسد عملکرد این اپلیکیشن از اپ دیگری به نام Houseparty الهام گرفته شده باشد. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

نکته قابل تامل ماجرا اینجاست که هر دو اپلیکیشن پیام رسان فیسبوک مسنجر و واتس اپ از قابلیت تماس ویدئویی گروهی پشتیبانی می کنند ولی شرکت فیسبوک تاکید خاصی برای توسعه اپلیکیشن جدید دارد. احتمال می رود هدف این شرکت از چنین اقدامی توسعه اپلیکیشنی برای رقابت بیشتر و حتی پشتیبانی بهتر به منظور کنار زدن رقبا باشد. فیسبوک در اپلیکیشن جدید خود امکان استفاده از ماسک ها و فیلتر های سه بعدی و نیز اشتراک گذاری نتایج را در اینستاگرام و فیسبوک کاربران امکان پذیر کرده است. همچنین گفته می شود که اپلیکیشن Bonfire محبوبیت خاصی در بین کاربران دانمارکی پیدا کرده زیرا طبق اعلام TheNextWeb اپلیکیشن جدید فیسبوک بیش از ۲ هزار بار در این کشور دریافت و نصب شده است. باید دید اپلیکیشن جدید فیسبوک می توانند موفقیت های این شرکت را افزایش دهد و در میان دیگر کاربران محبوبیت مورد نظر را کسب کند.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
HaMeD
پاسخ دهید پنجشنبه 23 شهریور 1396

چه عجب، به سلامتی سایتتون درست شد برا موبایل😐

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,