_ویندوز پنل جدید

اجرای به روز رسانی فال کریترز روی بیش از 5 درصد از کامپیوترهای ویندوز 10 شروع طوفانی به روز رسانی فال کریترز!

حدود یک هفته قبل بود که مایکروسافت رسما شروع به انتشار به روز رسانی فال کریترز ویندوز 10 برای عموم کاربران کرد. با توجه به این که به واسطه عرضه تدریجی، هنوز بسیاری از کاربران موفق به دریافت این به روز رسانی نشده اند، ولی آمار و ارقام اخیر موسسه AdDuplex نشان می دهد که این نسخه از ویندوز 10 توانسته شروع بسیار خوبی داشته باشد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

گزارش ماه اخیر AdDuplex ادعا می کند که به روز رسانی فال کریترز ویندوز 10 در حال حاضر روی 5.3 درصد از کل کامپیوترهای ویندوز 10 فعال در حال اجرا است. هر چند این آمار تنها بر اساس اطلاعات یک هفته شکل گرفته، ولی این موسسه می گوید این نسخه “یک شروع تهاجمی تر” نسبت به نسخه پیشین خود داشته است.

نسخه قبلی، یعنی به روز رسانی کریترز، در حال حاضر روی 74.6 درصد از کامپیوترهای شخصی ویندوز 10 نصب شده است که آمار خوبی محسوب می شود. آمار ماه گذشته AdDuplex برای برای سهم به روز رسانی کریترز  72.5 درصد بود که با نگاهی به گزارش جدید، یک پیشرفت جزئی مشاهده می شود. برای مقایسه، به روز رسانی سالگرد زمانی که به روز رسانی کریترز در ماه آوریل منتشر شد، 92 درصد سهم داشت.

AdDuplex همچنین یک آمار جالب در رابطه با سهم به روز رسانی فال کریترز در میان دستگاه های مایکروسافت سرفیس منتشر کرده است. به طور کلی، گسترش این نسخه در میان دستگاه های سرفیس بالاتر از حد متوسط است و سرفیس بوک و سرفیس پرو با 20 درصد سهم، بالاترین جایگاه را در اختیار دارند.

آیا شما نیز موفق به دریافت به روز رسانی فال کریترز روی کامپیوتر ویندوز 10 خود شده اید؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2148 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حمید رضا
پاسخ دهید جمعه 5 آبان 1396

من امروز صبح آپدیت کردم، سرعت اج عالی شده.

  محسن
  پاسخ دهید جمعه 5 آبان 1396

  برا گوشی منم اومد خخخخ

  ss
  پاسخ دهید جمعه 5 آبان 1396

  برعکس واسه من اج خیلی بدتر از آپدیت کریترز شده! منتظرم ببینم مشکل در آپدیت های بعدی رفع میشه یا نه!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,