ایکس باکس 9 بازی دیگر را که در ماه بعدی، جولای، به ایکس باکس گیم پس اضافه می‌شوند، اعلام کرد. این به نظر می‌رسد بزرگ‌ترین دسته اضافه شده به گیم پس باشد، چون قبلا بازی‌های معرفی شده بین 6 تا 8 عدد بودند. در میان این بازی‌ها، عنوان‌های کلاسیکی از Bethesda نیز به چشم می‌خورد و هنوز هم زمان زیادی برای اضافه شدن بازی‌های دیگر وجود دارد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بازی‌های اضافه شده به صورت زیر هستند:

  1. The Elder Scrolls IV: Oblivion
  2. Fallout 3
  3. DiRT 4
  4. Zombie Army Trilogy
  5. Abzu
  6. Shadow Complex Remastered
  7. Human Fall Flat
  8. Warhammer: Vermintide 2
  9. Bomber Crew

همه این بازی‌ها در 1 جولای به این سرویس می‌پیوندند، به غیر از بازی‌های Bomber Crew و Warhammer: Vermintide 2، که به ترتیب در 10 جولای و 11 جولای به ایکس باکس گیم پس می آیند.


با عضویت در خدمات ماهانه ارایه شده تحت غالب Xbox Game Pass  بازیکنان این امکان را خواهند داشت که به لیستی متغیر شامل چیزی بیش از 100 بازی دیجیتال، شامل بازی های اکس باکس وان و اکس باکس 360، دسترسی داشته باشند. علاوه بر اینکه می توانید برای تجربه آسان این بازی ها آن ها را مستقیما بر روی کنسول خود دانلود کنید، می توانید از تخفیف هایی که برای تعدادی بازی خاص و برخی از به روز رسانی ها add-ons های ارایه می شود نیز برخوردار شوید.  هزینه ماهیانه Xbox Game Pass برابر با $9.99 می باشد، اما این امکان برای شما وجود دارد تا از همین امروز از طرح رایگان 14 روزه این خدمت استفاده کنید.

همچنین شما می‌توانید لیست کامل بازی‌های گیم پس را در این مقاله مشاهده کنید، لازم به ذکر است که لینک مورد بحث به طور هفتگی به‌روزرسانی می شود.

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

815 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,