Fallout 4

در این هفته می‌توانید برای اولین بار از مهلت تست رایگان Fallout 4 استفاده کنید و در این بازه‌ی زمانی ۳ روزه، اقدام به تجربه‌ی عنوان ذکرشده بپردازید. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

از ۴ تا ۷ خردادماه، کاربران طلایی اکس‌باکس لایو و شبکه‌ی استیم بر روی پی‌سی می‌توانند افدام به دریافت Fallout 4 کرده و تمامی مادها و محتوای این بازی‌ را به رایگان تجربه کنند. در ادامه‌ی این ماجرا نیز شرکت سازنده بازی برای آن‌دسته از کاربرانی که قصد خرید این عنوان را داشته باشند، تخفیف ۶۷ درصدی را در نظر گرفته است. لازم به ذکر است که این تخفیف برای سیزن پس بازی نیز در نظر گرفته شده است.

زمان رایگان و تخفیف برای استیم(پی‌سی)

بازه‌ی رایگان: پنجشنبه از ساعت ۹:۳۰ بعدازظهر تا یکشنبه ساعت ۰۰:۳۰ بامداد به وقت ایران

بازه‌ی تخفیف: پنجشنبه از ساعت ۹:۳۰ بعدازظهر تا دوشنبه ساعت ۹:۳۰ بعدازظهر به وقت ایران

زمان رایگان و تخفیف برای اکس‌باکس لایو

بازه‌ی رایگان: پنجشنبه از ساعت ۱۱:۳۱ دقیقه قبل از ظهر تا یکشنبه ساعت ۱۱:۲۹ قبل از ظهر به وقت ایران

بازه‌ی تخفیف: پنجشنبه از ساعت ۱۱:۳۱ دقیقه قبل از ظهر تا یکشنبه ساعت ۱۱:۲۹ قبل از ظهر به وقت ایران

سازنده‌ی بازی‌ محبوب Elder Scrolls V: Skyrim ورود شما را به دنیای Fallout 4 خوش‌آمد می‌گوید. شما در این بازی به عنوان تنها بازمانده از جوخه ۱۱۱ به دنیای پا خواهید گذاشت که تماما توسط جنگ هسته‌ای به نابودی کشیده شده است. در هر ثانیه از این بازی شما مجبورید برای بقا به مبارزه بپردازید و تمام تصمیمات شما عواقبی را در پی دارد. حال این شما هستید که باید به اقدامات‌تان سرنوشت دنیا را تعیین کنید.

آیا تا به حال این بازی را انجام داده‌اید؟ تجربه‌ی خود از این بازی را با ما و دیگر کاربران در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,