طی کنفرانس امروز ایکس باکس در نمایشگاه E3 2018 بالاخره چشممان به جمال نسخه جدید فال اوت یعنی Fall Out 76روشن شد. در کنفرانس مایکروسافت برای اولین بار تریلر بازی و همچنین جزییاتی از آخرین دست‌پخت بتسدا آشکار شد.شب گذشته مایکروسافت طوفانی در نمایشگاه E3 به پا کرد و عناوین متعددی را به ایکس باکسی‌های حاضر در سالن مایکروسافت تئاتر نشان داد. یکی از عناوین مهمی که امروز توسط تیم ایکس باکس معرفی شد نسخه جدید فال اوت یعنی Fallout 76 بود.

فال اوت 76 در ویرجینیای غربی که البته دیگر به سرزمینی مرده بدل گشته رخ می‌دهد، نکته بسیار مهم در مورد این عنوان دنیای بازی است که بنابر ادعای توسعه‌دهنده اندازه دنیای بازی 4 مرتبه بزرگتر از تمامی نسخه‌های پیشین است. پس خود را برای سیاحت در دنیای بسیار بزرگ بازی و ماجراجویی بی‌پایان آماده کنید.

بنابر اطلاعاتی که پیشتر منتشر شده بود می‌دانستیم که نسخه جدید فال اوت در سال 2102 و در محفظه ضد بمب 76 آغاز می‌شود. با توجه به اینکه تریلر بازی همراه با آهنگ مشهور Country Roads همراه شده، باید انتظار سفری احساسی را در نسخه جدید فال اوت داشته باشیم.

فال اوت 76 از تاریخ 15 ژوئن یعنی تنها چهار روز دیگر برای پیش خرید وارد مایکروسافت استور خواهد شد. در ادامه این عنوان علاوه بر ایکس باکس وان برای کامپیوترهای شخصی و PS4 نیز عرضه می‌گردد.

منبع : وینفون
1235 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,