طی کنفرانس امروز ایکس باکس در نمایشگاه E3 2018 بالاخره چشممان به جمال نسخه جدید فال اوت یعنی Fall Out 76روشن شد. در کنفرانس مایکروسافت برای اولین بار تریلر بازی و همچنین جزییاتی از آخرین دست‌پخت بتسدا آشکار شد.شب گذشته مایکروسافت طوفانی در نمایشگاه E3 به پا کرد و عناوین متعددی را به ایکس باکسی‌های حاضر در سالن مایکروسافت تئاتر نشان داد. یکی از عناوین مهمی که امروز توسط تیم ایکس باکس معرفی شد نسخه جدید فال اوت یعنی Fallout 76 بود.

فال اوت 76 در ویرجینیای غربی که البته دیگر به سرزمینی مرده بدل گشته رخ می‌دهد، نکته بسیار مهم در مورد این عنوان دنیای بازی است که بنابر ادعای توسعه‌دهنده اندازه دنیای بازی 4 مرتبه بزرگتر از تمامی نسخه‌های پیشین است. پس خود را برای سیاحت در دنیای بسیار بزرگ بازی و ماجراجویی بی‌پایان آماده کنید.

بنابر اطلاعاتی که پیشتر منتشر شده بود می‌دانستیم که نسخه جدید فال اوت در سال 2102 و در محفظه ضد بمب 76 آغاز می‌شود. با توجه به اینکه تریلر بازی همراه با آهنگ مشهور Country Roads همراه شده، باید انتظار سفری احساسی را در نسخه جدید فال اوت داشته باشیم.

فال اوت 76 از تاریخ 15 ژوئن یعنی تنها چهار روز دیگر برای پیش خرید وارد مایکروسافت استور خواهد شد. در ادامه این عنوان علاوه بر ایکس باکس وان برای کامپیوترهای شخصی و PS4 نیز عرضه می‌گردد.

منبع : وینفون
1335 پست
محسن توکلی نیا
سردبیر بخش سخت افزار و گیم. همراه شما کاربران عزیز 😉
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
لپتاپ های HP OMEN 15 و 17 معرفی شدند چهارشنبه 26 اردیبهشت 1398
با ThinkReality رقیب هولولنز آشنا شوید چهارشنبه 26 اردیبهشت 1398
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,