کمپانی Bethesda سرانجام زمان انتشار نسخه‌ی بتای بازی Fallout 76 را اعلام کرد. این بازی در تاریخ 23 اکتبر برای بازیکنان ایکس باکس وان شروع به کار می‌کند. بازیکنان PS4 و کامپیوتر نیز برای دستیابی به این نسخه باید تا تاریخ 30 اکتبر منتظر بمانند. در این مقاله تریلری وجود دارد که آخرین اطلاعات را در این مورد ارائه می‌دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

تنها راه برای به دست‌آوردن بتای این بازی درحال حاضر با پیش سفارش Fallout 76 است. همچنین بازیکنان کامپیوتر باید یک حساب کاربری در وب سایت رسمی Bethesda ایجاد کنند و از طریق Launcher Bethesda به آن دسترسی داشته باشند، زیرا این بازی در Steam موجود نخواهد بود. بازیکنان Xbox One و PS4 نیز به ترتیب برای اشتراک در بتای این بازی به Xbox Live Gold و PlayStation Plus نیاز خواهند داشت.

بتا شامل بازی کامل می‌شود، و به همین دلیل، نیازمند 45 گیگابایت دانلود محتوا است. قبل از بارگذاری، متاسفانه در دسترس نخواهد بود، اما حداقل بازیکنان کامپیوتر مجبور نیستند بازی را دوباره بارگذاری کنند. علاوه بر این، بتا برای هر چهار تا هشت ساعت در هر روز در دسترس خواهد بود زیرا به دلیل خرابی احتمالی برای افزایش کارایی و رفع هر گونه مشکل ممکن است از دسترس خارج شود.

بازی Fallout 76 به طور رسمی در تاریخ 14 نوامبر برای ایکس باکس وان و PS4  و کامپیوتر شروع به کار کرد.

منبع :

GAMONGBOLT

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,