Fallout 76 اگرچه آن‌طور که باید و شاید نتوانست دل طرفداران را به دست آورد و تبدیل به ضعیف‌ترین نسخه این مجموعه بسیار محبوب و پرطرفدار شد اما به واسطه تروفی و اچیومنت‌های زیادی که دارد می‌توانید با دوستان خود برای چند روزی هم که شده، به کسب کردن آن‌ها بپردازید.

معرفی

به مقاله راهنما و لیست تروفی و اچیومنت‌های Fallout 76 خوش آمدید. با معرفی بازی Fallout 76 و مشخص شدن اینکه این بازی تماما آنلاین است، شک و تردید در دل مخاطبان به‌وجود آمد. مخاطبانی که سال‌های زیادی است مجموعه Fallout را دنبال می‌کنند و حال از این می‌ترسیدند که داستان و گیم‌پلی فدای حالت آنلاین بازی شود. متاسفانه این اتفاق رخ داد و بازی Fallout 76 با تمام پتانسیل و محتویات استفاده نشده‌ای که دارد، به یک شکست در مجموعه فال‌اوت و کارنامه تاد هاوارد تبدیل شده است. Fallout 76 به‌خوبی اتمسفر و فضای ویرجینیای غربی را به‌تصویر کشده است، اما در بخش گیم‌پلی شاهد رویدادهای تکراری و مراحل خسته کننده‌ای هستیم و به‌دنبال آن استفاده از موتور قدیمی Creation، تنها بخشی از عواملی هستند که دست به دست هم داده‌اند تا فال‌اوت 76 نتواند مخاطبان خود را آن‌طور که باید و شاید سرگرم کند. دریافت تروفی و اچیومنت‌های بازی Fallout 76 نیازمند فارم کردن، گشت و گذار در محیط و انجام ماموریت و مراحل مختلفی است، زیرا باید سطح خود را به 100 برسانید. درجه سختی تروفی و اچیومنت‌های بازی متوسط است و برای اینکه تمام آن‌ها را کسب کنید، باید بیشتر از 70 ساعت زمان خود را روی آن بگذارید.

اطلاعات کلی

 • درجه سختی تروفی و اچیومنت‌های بازی: 5 از 10
 • مدت زمانی که طول می‌کشد تا تمامی تروفی و اچیومنت‌ها را کسب کنید: بین 70 تا 80 ساعت
 • تعداد تروفی‌های بازی: 51 عدد (34 تروفی برنز trophy، 15 تروفی نقره trophy، 1 تروفی طلا trophy، 1 تروفی پلاتینیوم trophy)
 • تعداد اچیومنت‌های بازی: 50 عدد و معادل 1000 امتیاز
 • تروفی و اچیومنت‌هایی که گلیچ دارند: تا قبل از‌ به روزرسانی‌های اولیه بعضی از اچیومنت و تروفی‌ها گلیچ داشته‌اند و وضعیت‌شان در حال حاضر مشخص نیست و احتمال رفع شدن‌شان وجود دارد
 • تروفی و اچیومنت‌هایی که آن‌ها را از دست خواهید داد: ندارد
 • آیا درجه سختی روی دریافت تروفی و اچیومنت‌ها تاثیر گذار است؟ خیر
 • حداقل دفعاتی که باید بازی را انجام دهید: یک دور

Platinum Trophy in Fallout 76

Platinum Trophy

توضیح: تمامی تروفی‌های بازی را کسب کنید.


Reclamation Day! in Fallout 76

!Reclamation Day

توضیح: از والت 76 خارج شوید؛

این تروفی و اچیومنت را می‌توان اولین تروفی و اچیومنتی دانست که در همان ابتدای بازی آن را دریافت خواهید کرد. در این میان اشاره کنم که تمامی تروفی و اچیومنت‌هایی که در جریان بتای بازی پیش نیازهای‌شان را انجام داده‌اید، در اینجا به‌حساب نمی‌آیند. به‌عبارتی اگر از ادامه پیشرفت‌های خود مشغول بازی کردن شوید، نمی‌توانید تروفی و اچیومنت‌هایی را که مربوط به انجام مراحل هستند، دریافت کنید (مراحلی که انجام‌شان داده‌اید). از این رو باید یک کاراکتر جدید بسازید و مجددا از ابتدا مشغول تجربه‌ی بازی شوید.


First Contact in Fallout 76

First Contact

توضیح: اولین کانتکت را کامل کنید؛

پس از خارج شدن از والت 76، یک مسیر روی نقشه‌ی شما مشخص می‌شود که وارد یک کمپ می‌شوید و مرحله‌ی تازه‌ای را آغاز می‌کنید که در Flatwood قرار دارد. با کامل کردن مواردی که در نظر گرفته شده است، بازیکنان می‌توانند این تروفی و اچیومنت را کسب کنند.


Final Departure in Fallout 76

Final Departure

توضیح: Final Departure را کامل کنید؛

در غرب والت 76 یک منطقه به نام Margantown برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که در آنجا یک مرحله‌ اصلی به نام Final Departure را آغاز خواهید کرد. این مرحله شامل پنج قسمت مختلف می‌شود که با کامل کردن تمامی قسمت‌ها، می‌توانید این تروفی و اچیومنت را کسب کنید.


Second Helpings in Fallout 76

Second Helpings

توضیح: Second Helpings را کامل کنید؛

تروفی و اچیویمنت بخش داستانی که آن را از دست نخواهید داد و با پیشروی در بازی آن را آزاد می‌کنید.


Into the Fire in Fallout 76

Into the Fire

توضیح: Into the Fire را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت نیازمند کامل کردن امتحان‌های مختلفی است که از شما گرفته می‌شود. ابتدا باید محل آتش‌ سوزی را بررسی کنید و سپس دو امتحانی که از شما گرفته می‌شود را کامل کنید. برای دریافت تروفی و اچیومنت مربوطه باید دو امتحان پایین را کامل کنید.

 1. امتحان فیزیکی >> Running High: به مکانی که روی نقشه مارک شده است بروید (ساختمان Charleston Herald در جنوب Flatwoods)، در داخل ساختمان یک طبقه بالا بروید و پایانه را فعال کنید. قبل از اینکه امتحان را شروع کنید، ناحیه را از وجود موجودات جهش یافته کمی پاک سازی کنید. اگر بدون از بین بردن موجودان جهش یافته امتحان را شروع کنید، احتمال دارد که در طول امتحان کشته شوید یا اینکه مدت زمان مشخص نشده نتوانید امتحان را سپری کنید (شما باید در عرض سه دقیقه “امتحان فیزیکی” را کامل کنید). هنگامی که پایانه را فعال کردید چند ثانیه‌ای طول می‌کشد تا بتوانید دکمه قرمز رنگ را فشار دهید. سپس مستقیم به سمت جلو فلش‌ها را دنبال کنید. هنگامی که به جایی رسیدید که باید پرش کنید، نگذارید فلشی که رو به خانه است حواس شما را پرت کند و به پایین پرش کنید، سپس به مسیر خود در سمت چپ ادامه دهید. به محض اینکه سوییچ دوم را فشار دادید، شما باید تمام راه را به عقب برگردید و سوییچ اول را فشار دهید. همان‌طور که اشاره کردم برای کامل کردن این امتحان سه دقیقه وقت دارید.
 2. امتحان دوم >> Bernie: هنگامی که اولین امتحان را کامل کردید، دومین و آخرین امتحان در بخش جنوبی‌تر، در Belching Betty در دسترس قرار می‌گیرد. مسیر رفتن به این لوکیشن روی نقشه مارک شده است. هنگامی که به آن‌جا رسیدید، با ربات Bernie صحبت کنید و به داخل دستگاه بروید. زره فایر که شامل یونیفرم Fire Breather و کلاه Fire Breather می‌شود را برتن کنید. حال از دستگاه خارج شده و دری که به Belching Betty Mine منتهی می‌شود را باز کنید. داخل، باید پایانه را فعال کنید تا در معدن باز شود. حال امتحان شروع می‌شود و شما باید به اعماق معدن بروید و چراغ اضطراری را فعال کنید. تعدادی از دشمنان منتظر شما هستند، از تپانچه Anti-Burn Training برای از بین بردن آن‌ها استفاده کنید. هنگامی که چراغ اضطراری را فعال کردید، به کنار Bernie برگردید، سپس به ایستگاه آتش‌نشانی برود و ثبت نام کنید.

با انجام دادن دو امتحان بالا، تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب خواهید کرد.


Recruitment Blues in Fallout 76

Recruitment Blues

توضیح: Recruitment Blues را کامل کنید؛

برای آغاز کردن این ماموریت وارد محیط The Mire و سپس Abbie’s Bunker شوید. در ادامه از Abbie’s Terminal استفاده کنید و در مورد Fort Defiance مطالعه کنید تا ماموریت Defiance has Fallen در دسترس‌تان قرار بگیرد. موارد ذکر شده به ماموریت مورد نظر این تروفی و اچیومنت ختم می‌شود.


Heart of the Enemy in Fallout 76

Heart of the Enemy

توضیح: Heart of Enemy را کامل کنید؛

پس از کامل کردن مرحله Recruitment Blues، طبقه‌ی چهارم Fort Defiance در دسترس شما قرار می‌گیرد. حال در این طبقه با مشاهده نوشته Mission 099-01 Orders می‌توانید مرحله‌ی مورد نظر را آغاز کنید. در این میان بگویم که Heart of Enemy مرحله‌ای است که باید تمامی بخش‌های آن را پشت هم انجام بدهید و هیچ چک‌پوینتی برای شما در نظر گرفته نشده است. از این رو اگر در طول انجام این مرحله بازی شما کرش کرد یا از سرورهای Fallout 76 بیرون افتادید، بدین معنا است که باید Heart of Enemy را از ابتدا تکرار کنید.


Key to the Past in Fallout 76

Key to the Past

توضیح: Key to the Past را کامل کنید؛

برای آزادسازی مرحله Key to the Past بازیکنان باید ابتدا دو مرحله‌ی دیگر را انجام بدهند. به‌عبارتی در ابتدا باید مرحله‌ی Signal Strength و در ادامه Flavors of Mayhem را انجام بدهید. پس از انجام این دو مرحله، مرحله‌ی مورد نظر در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.


Coming to Fruition in Fallout 76

Coming to Fruition

توضیح: Coming to Fruition را کامل کنید؛

تروفی و اچیومنت بخش داستانی که آن را از دست نخواهید داد و با پیشروی در بازی آن را آزاد می‌کنید.


Bunker Buster in Fallout 76

Bunker Buster

توضیح: Bunker Buster را کامل کنید؛

در جریان این تروفی و اچیومنت هم باید کارهای مختلفی را انجام بدهید و به‌ نقاط مختلف محیط بازی سفر کنید. Bunker Buster را می‌توان اولین مرحله اصلی خاندان Enclave در بازی Fallout 76 دانست.


One of Us in Fallout 76

One of Us

توضیح: One of Us را کامل کنید؛

پس از انجام مرحله Bunker Buster، یک نوار کاست به اسم Welcome to Whitesprings را به‌همراه یک کارت دسترسی به مخفیگاه پیدا خواهید کرد. با گوش دادن به این نوار کاست، مرحله‌ی مورد نظر در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد.


Officer on Deck in Fallout 76

Officer on Deck

توضیح: Officer on Deck را کامل کنید؛

پیش نیاز آزادسازی این مرحله، این است که ابتدا سه مرحله Bunker Buster، One of Us و Back to Basic را کامل کنید. پس از انجام این سه مرحله، مرحله‌ی Officer on Deck در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. سپس مرحله Officer on Deck را کامل کنید تا این تروفی و اچیومنت ازآن شما شود.


Happy C.A.M.P.er in Fallout 76

Happy C.A.M.P.er

توضیح: یک کمپ بسازید؛

بازیکنان در جهان بازی Fallout 76 می‌توانند از طریق پیپ بوی کمپ بسازند. حال برای اینکار در یک منطقه‌ی مجاز دکمه‌ی O/B را فشار دهید و در ادامه از طریق دکمه L1/LB کمپ بسازید. حال تنها یک بار این کار را انجام بدهید تا تروفی و اچیومنت بالا را دریافت کنید.


We Must Rebuild in Fallout 76

We Must Rebuild

توضیح: 20 کمپ مختلف را بسازید؛

بازیکنان در جهان بازی Fallout 76 می‌توانند از طریق پیپ بوی کمپ بسازند. حال برای اینکار در یک منطقه‌ی مجاز دکمه‌ی O/B را فشار دهید و در ادامه از طریق دکمه L1/LB کمپ بسازید. حال 20 بار این کار را انجام بدهید تا این تروفی و اچیومنت را دریافت کنید.


Appalachian HOA in Fallout 76

Appalachian HOA

توضیح: 100 آیتم کمپ را بسازید؛

زمانی که یک کمپ ساختید، می‌توانید با آیتم‌های مختلف نظیر استفاده از حصار چوبی آن را تزئین و ایمن کنید. ساده‌ترین راه برای دریافت این تروفی و اچیومنت استفاده از حصارهای چوبی است. تا اندازه‌ای که می‌توانید از یک حصار چوبی پشت سر هم استفاده کنید و در ادامه با وارد شدن به حالت Build (از همان منو کمپ) تمامی آن‌ها را بردارید. حال آن‌قدر این کار را انجام بدهید تا تروفی و اچیومنت مورد نظر را کسب کنید.


Mistress of Mystery in Fallout 76

Mistress of Mystery

توضیح: Mistress of Mystery را کامل کنید؛

بازیکنان در مناطق مختلفی از محیط Appalachia می‌توانند مراحل مربوط به فرقه Order of Mysteries را دریافت کنند. حال برای آزاد سازی این مرحله باید چهار مرحله فرعی دیگر به‌نام‌های Into the Mystery، Initiate of Mysteries، Novice of Mysteries و Seeker of Mysteries را کامل کنید. پس از انجام این مراحل، مرحله‌ی Mistress of Mystery در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد. حال با کامل کردن مرحله‌ی Mistress of Mystery، تروفی و اچیومنت مربوطه آزاد می‌شود.


Personal Matters in Fallout 76

Personal Matters

توضیح: Personal Matters را کامل کنید؛

برای فعال کردن و انجام این مرحله باید تمامی ژورنال‌های Overseer را پیدا کرده و آن‌ها را گوش بدهید. ژورنال‌های Overseer را می‌توانید در مکان‌های زیر پیدا کنید.

 • Overseer’s journal در والت-تک مرکز تحقیقات کشاورزی (Vault-Tec Agricultural Research Center)
 • Overseer’s journal در شمال خانه آبی رنگ در Sutton
 • Overseer’s journal در دبیرستان Morgantown
 • Overseer’s journal در والت-تک دانشگاه (Vault-Tec University)
 • Overseer’s journal در Welch
 • Overseer’s journal در Mount Blair
 • Evan را در Mount Blair بکشید

Queen of the Hunt

توضیح: Queen of the Hunt را کامل کنید؛

در شمال شرقی نقشه‌ی بازی یا به‌عبارتی در شمال منطقه‌ی The Mire، یک کلبه‌ی چوبی کوچک قرار دارد که Hunter’s Shack نام دارد. بازیکنان با پیدا کردن این کلبه می‌توانند مرحله Queen of the Hunt را آزاد کنند. این مرحله دارای سه بخش مختلف است که در جریان هر بخش باید یک موجود سطح بالا را بکشید. از این رو زمانی به‌سراغ مرحله‌ی مورد نظر بروید که سطح بالایی داشته باشید. با کامل کردن این مرحله تروفی واچیومنت مربوط به آن کسب می‌شود.


Monster Mash in Fallout 76

Monster Mash

توضیح: رویداد Monster Mash را برنده شوید؛

در جنوب شرقی Watoga City یک مدرسه به نام Watoga High School قرار دارد. حال بازیکنان با وارد شدن به ساختمان مدرسه، رویداد مورد نظر را فعال می‌کنند. رویداد Monster Mash دارای سه راند مختلف است که هر راند پنج دقیقه طول می‌کشد و بازیکنان می‌توانند آن را به‌صورت تک‌نفره یا چندنفره کامل کنند. هر سه راند این رویداد را که برنده شدید، تروفی و اچیومنت آن را کسب خواهید کرد.


Scorched Earth in Fallout 76

Scorched Earth

توضیح رویداد Scorched Earth را برنده شوید؛

این تروفی و اچیومنت را می‌توان یکی از تروفی و اچیومنت‌های سخت بازی Fallout 76 دانست، زیرا در جریان آن باید ملکه Scorched را بکشید که سطح او 95 است. زمانی که از انفجار اتمی در Fissure Prime Site استفاده می‌کنید، ملکه ظاهر می‌شود تا یک لانه‌ی دیگر برای خود بسازد. حال این وظیفه شما است تا مانع از این کار شوید و 30 دقیقه فرصت دارید تا او را بکشید. در این میان اشاره کنم که این رویداد را حتما با سایر بازیکن‌ها تجربه کنید، زیرا به‌تنهایی نمی‌توانید این کار را انجام بدهید (مگر اینکه به سطح 100 برسید). این در حالی است که با 100 بازیکن بالای سطح 50 می‌توانید ملکه Scorched را از میان بردارید.


Breach and Clear in Fallout 76

Breach and Clear

توضیح: رویداد Breach and Clear را برنده شوید؛

در نقشه‌ی بازی یک معدن در منطقه‌ی The Ash Heap قرار دارد که با وارد شدن به آن رویداد مربوطه آغاز می‌شود. حال بازیکنان باید تمامی کارگرها را بکشند و در ادامه از آن‌ها خواسته می‌شود تا به یک منطقه‌ی امن بروند. زمانی که کمی از این معدن دور شدید، یک Motherlode را می‌بینید که از دل زمین خارج می‌شود. در انتها در مدت زمان تعیین شده باید تمامی آیتم‌هایی را که روی این Motherlode قرار گرفته‌اند، بردارید.


Never Go it Alone! in Fallout 76

!Never Go it Alone

توضیح: به ۲۰ تیم مختلف وارد متصل شوید؛

تنها کافی است به سایر بازیکن‌ها و تیم‌های بازی متصل شوید تا در کنار یکدیگر به‌اکتشاف بپردازید.


Second Skin in Fallout 76

Second Skin

توضیح: پنج بخش از یک لباس جنگی را بسازید؛

در Fallout 76 هر لباس جنگی (Armor) دارای پنج بخش مختلف است که با جمع‌آوری متریال‌های مختلف می‌توانید آن‌ها را بسازید. در همان ابتدای بازی و زمانی که کمپ (C.A.M.P) خود را راه‌اندازی کردید می‌توانید شروع به ساختن لباس‌های جنگی کنید. همچنین از Armor Workstationها هم می‌توانید برای این کار استفاده کنید.


A Fighting Chance in Fallout 76

A Fighting Chance

توضیح: یک سلاح بسازید؛

بازیکنان سلاح‌ها را هم می‌توانند در کمپ بسازند. در این میان اشاره کنم که حتما نیازی نیست سلاح ساخته شده را در دست بگیرید، همین که آن را بسازید کافی است. همچنین از طریق Weapon Stationهای بازی هم می‌توانید این کار را انجام بدهید.


Fallout Forever in Fallout 76

Fallout Forever

توضیح: به سطح 100 برسید؛

طولانی‌ترین تروفی و اچیومنت بازی را می‌توان به این تروفی و اچیومنت اختصاص داد. در جریان رسیدن به‌سطح 100 بازیکنان با انجام تمامی مراحل اصلی و فرعی،‌ می‌توانند سطح خود را تا سطح 20 الی 30 ارتقا دهند. همچنین انجام رویدادهای کلی و رویدادها و مراحل روزانه می‌توانید ایکس‌پی خوبی را کسب کنید. یکی دیگر از مواردی که به شما کمک می‌کند، فارم کردن هیولاهایی است که سطح بالایی دارند. کشتن این دسته از هیولاها امتیاز خوبی به بازیکنان می‌دهد. همچنین با متصل شدن به جهان سایر بازیکنان و انجام مراحل گروهی هم می‌توانید ایکس‌پی خوبی را دریافت کنید.


LITerally in Fallout 76

LITerally

توضیح: 20 مجله مختلف را بخوانید؛

مجله‌ها را می‌توان یکی از آیتم‌های جمع‌آوری بازی دانست. با این‌حال با ورود به سرورهای بازی و گشت و گذار در جهان Fallout 76 می‌توانید مجله‌های مختلف و بعضا تکراری‌ای را پیدا کنید. مهم نیست یک مجله تکراری را پیدا کنید، مهم این است که 20 مجله را پیدا کرده و بخوانید. در این میان اشاره کنم که مجله‌ها مکان ثابتی ندارند و با برداشتن یک مجله، مجله‌ی مورد نظر برای سایر بازیکنان سرور در دسترس نخواهد بود. البته هر بار که از بازی خارج می‌شوید و مجددا آن را اجرا می‌کنید، امکان دارد بتوانید مجله‌ی مورد نظرتان را پیدا کنید.


Ground Zero in Fallout 76

Ground Zero

توضیح: در نقطه‌ی شروع یک انفجار هسته‌ای قرار بگیرید؛

زمانی که یکی از بازیکن‌های سروری که در آن هستید یک انفجاری اتمی را آغاز کند، 2:30 دقیقه فرصت دارید تا به‌منطقه‌ی مشخص شده روی نقشه‌ی بازی برسید (منطقه‌ای که با دایره‌ی قرمز رنگ هایلایت شده است). حال با قرار گرفتن در این منطقه و پس از کامل شدن انفجار اتمی، تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب کنید.


Perked Up in Fallout 76

Perked Up

توضیح: یکی از پرک‌های خود را تا آخرین سطح ارتقا دهید؛

زمانی که سطح خود را ارتقا می‌دهید، می‌توانید از کارت پرک‌های مختلف برای خود استفاده کنید. حال با نگاه کردن به کارت‌ها متوجه ستاره‌هایی می‌شوید که سطح هر کارت را نشان می‌دهند. از طرفی با دریافت کارت‌های مشابه از یک پرک، می‌توانید آن‌ها را ادغام کنید تا سطح کارت مورد نظر افزایش یابد. از این طریق تمامی ستاره‌های یک کارت را دریافت کنید تا تروفی و اچیومنت مربوطه در دسترس شما قرار بگیرد.


Gimme Gimme! in Fallout 76

!Gimme Gimme

توضیح: 50 قفل مختلف را پیدا کنید؛

این تروفی و اچیومنت برای تعدادی از بازیکنان گلیچ دارد و اگر پس از پیدا کردن و باز کردن 50 قفل این تروفی و اچیومنت را کسب نکردید، یک دور از بازی خارج شوید و سپس تعداد قفل‌های بیشتری را پیدا کنید. حال بعد از اینکه 50 قفل را پیدا و باز کردید، تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب خواهید کرد.


Code Cruncher in Fallout 76

Code Cruncher

توضیح: 50 ترمینال مختلف را هک کنید؛

برای کسب این تروفی و اچیومنت باید 50 ترمینال را پیدا و هک‌شان کنید. این تروفی و اچیومنت برای تعدادی از بازیکنان گلیچ دارد و اگر پس از پیدا کردن و باز کردن 50 قفل این تروفی و اچیومنت را کسب نکردید، یک دور از بازی خارج شوید و سپس تعداد هک‌های بیشتری را پیدا کنید. حال بعد از اینکه 50 ترمینال را پیدا و هک کردید، تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب خواهید کرد.


Monet of Murder in Fallout 76

Monet of Murder

توضیح: روی 50 سلاح مختلف از ماد استفاده کنید؛

ساده‌ترین راه برای دریافت این تروفی و اچیومنت، این است که یکی از سلاح‌های خود نظیر چوب بیسبال را انتخاب کنید و مدام رنگ آن را تغییر دهید و به حالت اولیه برگردانید. پس از 50 بار عوض کردن رنگ و برگرداندن به حالت اولیه، تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب خواهید کرد.


Tested Mettle in Fallout 76

Tested Mettle

توضیح: پنج چالش مختلف را کامل کنید؛

با پیشروی در بازی و انجام ماموریت‌های مختلف، چالش‌های متفاوتی به‌صورت خودکار برای شما در نظر گرفته می‌شود. بازیکنان می‌توانند با انجام این چالش‌ها به‌سادگی تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب کنند. از نظر تعداد هم با چالش‌های متعددی روبه‌رو می‌شوید تا کار شما برای Tested Mettle بیش از پیش ساده‌تر شود.


A Real Challenger in Fallout 76

A Real Challenger

توضیح: 20 چالش مختلف را کامل کنید؛

با پیشروی در بازی و انجام ماموریت‌های مختلف، چالش‌های متفاوتی به‌صورت خودکار برای شما در نظر گرفته می‌شود. بازیکنان می‌توانند با انجام این چالش‌ها به‌سادگی تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب کنند. از نظر تعداد هم با چالش‌های متعددی روبه‌رو می‌شوید تا کار شما برای A Real Challenger بیش از پیش ساده‌تر شود.


Field Medic in Fallout 76

Field Medic

توضیح: ۲۰ بازیکن را ریوایو (زنده) کنید؛

ریوایو کردن از طریق الکل و ترکیبات الکلی امکان پذیر است و بهتر است این کار را برای بازیکنانی انجام بدهید که سطح پایینی دارند، زیرا هرقدر که نوار سلامت شما کمتر باشد، سرعت ریوایو شدن بالاتر خواهد بود. از طرفی با استفاده از پرک Quack Surgeon می‌توانید روند ریوایو کردن یک بازیکن را بیش از پیش افزایش دهید.


Moneybags in Fallout 76

Moneybags

توضیح: 10 هزار Caps (پول داخل بازی) به‌دست آورید؛

در جهان فال‌اوت Cap نوعی پول داخل بازی به‌حساب می‌آید، اما نحوه خرید و آیتم‌هایی که از طریق آن می‌توانید خریداری کنید متفاوت است. در این نسخه هم بازیکنان با پیدا کردن جعبه‌های مختلف و پیشروی در بازی می‌توانند Cap دریافت کنند. مهم نیست که 10 هزار Cap در اختیار داشته باشید یا نه. مهم این است که در کل 10 هزار Cap به‌دست آورید. بازیکنان با استفاده از کارت پرک شانس Cap Collector می‌توانند روند دریافت این تروفی و اچیومنت را افزایش دهند.


Retro Now in Fallout 76

Retro Now

توضیح: یک Holotape Game را بازی کنید؛

در همان اتاقی که بازی را شروع می‌کنید، می‌توانید این تروفی و اچیومنت را کسب کنید. در اتاق والت یک Holotape Game قرار داده شده است. یادتان باشد که این تروفی و اچیومنت برای بعضی از بازیکنان گلیچ دارد و اگر در همان ابتدا تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب نکردید، با بارگذاری مجدد بازی می‌توانید آن را دریافت کنید.


Giant Slayer in Fallout 76

Giant Slayer

توضیح: پنج موجود بزرگ را بکشید؛

تنها کافی است پنج موجود بزرگ بازی را بکشید که موجودهای غول پیکر بازی به‌شرح زیر هستند:

 • Deathclaws
 • Behemoth Super Mutants
 • Mirelurk Queens
 • Mega Sloths
 • Scorchbeasts
 • Hermit Crabs
 • Flatwoods Monsters
 • Grafton Monsters
 • Mothmans

Pioneer Scout in Fallout 76

Pioneer Scout

توضیح: 100 محیط مختلف را شناسایی کنید؛

با پیشروی در خط بازی و گشت و گذار در جهان Fallout 76 می‌توانید به‌راحتی 100 محیط جدید را شناسایی کنید.


Bounty Hunter in Fallout 76

Bounty Hunter

توضیح: یک بازیکن تحت تعقیب را بکشید؛

زمانی که به پایگاه سایرین حمله می‌کنید و به آیتم‌های داخل کمپ شلیک می‌کنید، به‌عنوان یک بازیکن تحت تعقیب در سرور بازی شناخته می‌شوید. حال کافی است یکی از این دسته بازیکن‌ها را پیدا کرده و بکشید. اگر دوستی دارید که در کنار شما Fallout 76 را بازی می‌کند، با یکدیگر وارد یک کمپ شوید. سپس نفر دوم به یکی از آیتم‌ها شلیک کند تا به‌عنوان بازیکن تحت تعقیب شناخته شود (تنها بازیکن شلیک کننده به‌عنوان بازیکن تحت تعقیب شناخته می‌شود. حال شما او را بکشید تا این تروفی و اچیومنت را دریافت کنید.


Kill or Be Killed in Fallout 76

Kill or Be Killed

توضیح: یک بازیکن دیگر را بکشید؛

برای کشتن سایر بازیکنان باید حداقل به‌سطح پنج رسیده باشید. بازیکنان می‌توانند این تروفی و اچیومنت را به‌سادگی و با پیشروی در بازی کسب کنند. همچنین می‌توانید از طریق دوستا‌ن‌تان روند دریافت آن را سریع‌تر کنید.


Good Grief! in Fallout 76

!Good Grief

توضیح: 20 بازیکن مختلف را بکشید؛

برای کشتن سایر بازیکنان باید حداقل به‌سطح پنج رسیده باشید. بازیکنان می‌توانند این تروفی و اچیومنت را به‌سادگی و با پیشروی در بازی کسب کنند. همچنین می‌توانید از طریق دوستا‌ن‌تان روند دریافت آن را سریع‌تر کنید.


Pest Control in Fallout 76

Pest Control

توضیح: 300 عدد از موجودات بازی را بکشید؛

در جریان پیشرفت شما در بازی با موجودات بسیاری رو به رو خواهید شد. حال کافی است که 300 موجود را بکشید تا تروفی و اچیومنت مربوط به آن را کسب کنید.


Junker Funk in Fallout 76

Junker Funk

توضیح: 200 آیتم اوراق‌شده (Junk) را جمع‌آوری کنید؛

تنها کافی است هر چیزی را که روی زمین‌ می‌بینید، بردارید.


Photo Bomber in Fallout 76

Photo Bomber

توضیح: 20 عکس بگیرید؛

عکس گرفتن را می‌توان ساده‌ترین کار در بازی دانست. از این رو تنها کافی است دکمه Option کنترلر خود را فشار دهید و در ادامه با فشردن دکمه مثلث/Y وارد حالت عکاسی شوید و 20 بار دکمه گرفتن عکس را فشار دهید.


Ain't He the Cutest? in Fallout 76

?Ain’t He the Cutest

توضیح: یک Bobbleheads را به‌دست آورید؛

Bobblehadها نوعی آیتم قابل استفاده در بازی Fallout 76 هستند که می‌توان آن‌ها را آدمک‌های اسباب بازی دانست. بازیکنان با دریافت این آیتم‌ها می‌توانند از مزیت‌های مختلفی استفاده کنند. در این میان اشاره کنم که Bobbleheadها از نظر اسپاون در محیط بازی سرور به سرور متفاوت هستند و با گشت و گذار در جهان بازی می‌توانید آن‌ها را کسب کنید.


Shwag in Fallout 76

Shwag

توضیح: 10 عدد Bobbleheads مختلف را به‌دست آورید؛

Bobblehadها نوعی آیتم قابل استفاده در بازی Fallout 76 هستند که می‌توان آن‌ها را آدمک‌های اسباب بازی دانست. بازیکنان با دریافت این آیتم‌ها می‌توانند از مزیت‌های مختلفی استفاده کنند. در این میان اشاره کنم که Bobbleheadها از نظر اسپاون در محیط بازی سرور به سرور متفاوت هستند و با گشت و گذار در جهان بازی می‌توانید 10 عدد از آن‌ها را کسب کنید.


Wild West Virginian in Fallout 76

Wild West Virginian

توضیح: به سطح 10 برسید؛

در جریان رسیدن به‌سطح 10 بازیکنان با انجام مراحل اصلی و فرعی،‌ می‌توانند سطح خود را تا سطح 20 الی 30 ارتقا دهند که برای کسب این تروفی و اچیومنت بسنده می‌کند. همچنین انجام رویدادهای کلی و رویدادها و مراحل روزانه می‌توانید ایکس‌پی خوبی را کسب کنید. یکی دیگر از مواردی که به شما کمک می‌کند، فارم کردن هیولاهایی است که سطح بالایی دارند. کشتن این دسته از هیولاها امتیاز خوبی به بازیکنان می‌دهد. همچنین با متصل شدن به جهان سایر بازیکنان و انجام مراحل گروهی هم می‌توانید ایکس‌پی خوبی را دریافت کنید.


Appalachian Trailblazer in Fallout 76

Appalachian Trailblazer

توضیح: به سطح 25 برسید؛

در جریان رسیدن به‌سطح 25 بازیکنان با انجام مراحل اصلی و فرعی،‌ می‌توانند سطح خود را تا سطح 20 الی 30 ارتقا دهند که برای کسب این تروفی و اچیومنت بسنده می‌کند. همچنین انجام رویدادهای کلی و رویدادها و مراحل روزانه می‌توانید ایکس‌پی خوبی را کسب کنید. یکی دیگر از مواردی که به شما کمک می‌کند، فارم کردن هیولاهایی است که سطح بالایی دارند. کشتن این دسته از هیولاها امتیاز خوبی به بازیکنان می‌دهد. همچنین با متصل شدن به جهان سایر بازیکنان و انجام مراحل گروهی هم می‌توانید ایکس‌پی خوبی را دریافت کنید.


American Hero in Fallout 76

American Hero

توضیح: به سطح 50 برسید؛

در جریان رسیدن به‌سطح 50 بازیکنان با انجام مراحل اصلی و فرعی،‌ می‌توانند سطح خود را تا سطح 20 الی 30 ارتقا دهند. همچنین انجام رویدادهای کلی و رویدادها و مراحل روزانه می‌توانید ایکس‌پی خوبی را کسب کنید. یکی دیگر از مواردی که به شما کمک می‌کند، فارم کردن هیولاهایی است که سطح بالایی دارند. کشتن این دسته از هیولاها امتیاز خوبی به بازیکنان می‌دهد. همچنین با متصل شدن به جهان سایر بازیکنان و انجام مراحل گروهی هم می‌توانید ایکس‌پی خوبی را دریافت کنید.


I Am Become Death in Fallout 76

I Am Become Death

توضیح: I Am Become Death را کامل کنید؛

برای آزادسازی این مرحله ابتدا باید مراحل Bunker Buster، One of Us، Back to Basic و Officer on Deck را کامل کرده باشید. پس از کامل کردن مراحل ذکر شده وارد Whitespring Bunker شوید و به Military Wing بروید. در ادامه از راه سمت راست مسیر را ادامه بدهید تا به طبقه‌ی بالا برسید. در آنجا مرحله‌ی مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,