_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

فال اوت 76 بر روی استیم عرضه نخواهد شد

در چند ماه گذشته، چند بازی بزرگ عطای عرضه بر روی استیم را به لقای آن بخشیدند و فال اوت 76 نیز در حال پیوستن به آنهاست. طبق اعلام رسمی بتزدا، این بازی و بتای آن تنها از طریق Bethesda.net در دسترس قرار خواهند گرفت.

معمولا ناشران بازی برای بالا بردن تعداد بازیکنان و فروش بازی خود، دست به انتشار بازی خود بر روی استیم می‌زنند اما بتزدا با تبلیغات عظیمی که برای Bethesda.net در E3 2017 و E3 2018 کرد، به دنبال محبوب کردن هرچه بیشتر این سرویس است. فال اوت 76 یکی از بزرگترین بازی‌های امسال است و به همین دلیل، آن را تبدیل به گزینه‌ی مناسبی برای ترویج یک پلتفرم جدید تبدیل کرده است.

در بیانیه‌ی این استودیو که برای وبسایت PC Gamer ارسال شده است، آمده:

ورژن PC بازی فال اوت 76، هم در فاز B.E.T.A و هم عرضه‌ی نهایی، تنها از طریق Bethesda.net در دسترس قرار خواهد گرفت، نه استیم.

با اینکه فال اوت 76 کاملا آنلاین است، اما بازی مالتی پلیر خیلی بزرگی نیست. در هر بازی، شما با چند ده نفر هم‌بازی خواهید شد، نه هزاران نفر و از این نظر شباهت زیادی به Anthem و دستینی 2 دارد. البته، اگر شما علاقه‌مند به تجربه‌ی گروهیِ بازی نیستید، می‌توانید این عنوان را تنهایی تجربه کنید. اگرچه اگر کمک دیگران را خصوصا در زمان جمع آوری منابع و ساخت و ساز داشته باشید، بازی آسانتر خواهد شد.

فال اوت 76 بازی بقای هاردکوری مانند  Ark: Survival Evolved یا Conan Exiles نیست. به همین دلیل تاد هاوارد، کارگردان بازی، به سبک این بازی لقب “بقای سافت‌کور” را داده است، البته منظور او از این عنوان مشخص نیست. به نظر می‌رسد تمرکز بیشتر بر روی انجام دادن کوئست‌ها باشد تا گشتن به دنبال منابع و قطع درختان. این نوع از سبک “بقا”، ترجیح بسیاری از گیمرهاست.

 

منبع :

WINDOWSCENTRAL

15 پست
علیرضا قنواتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,