_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تریلر جدید از عنوان Fallout 76 منتشر شده است

به تازگی ترلر جدیدی از عنوان Fallout 76 منتشر شده است که در آن جزئیاتی در مورد تعاملات و همکاری کاربران در دنیای پسا آخرالزمانی عنوان Fallout 76 منتشر شده است.

عنوان Fallout 76 یکی از امید های جدید استودیو Bethesda  در سال جاری بوده که قرار است تا در چند ماه آینده، به دست کاربران و طرفداران این سری بازی برسد. طبق گفته سازندگان، بازیکنان می‌توانند در دنیای Fallout 76 یک تجربه جدید و گسترده را نسبت به نسخه ‌های پیشین داشته باشند و قابلیت ‌های جدیدی در دسترس آن‌ها خواهد بود.

حال در جدیدترین تریلر منتشر شده از عنوان  Fallout 76، می‌توان تعاملات و همکاری کاربران را مشاهده کرد. البته در هیچ یک از قسمت‌ های این تریلر شاهد بازی اصلی و گیم‌ پلی آن نیستیم و در واقع ویدئو مذکور، شبیه یک کارتون بسیار جالب طراحی شده و حالت انیمیشن های قبلی منتشر شده این مجموعه است. نقش اول این ویدئو شخصیت محبوب والت بوی (شخصیت معروف این فرنچایز)  بوده که در لحظات اولیه تریلر از پایگاه و منطقه امن خود بیرون آمده و به جست‌ و وجو در محیط بازی می‌پردازد. وی در این راه دوستان زیادی پیدا می‌کند که با یکدیگر تفریحات مختلفی را تجربه می‌کنند و تعاملات آن‌ها به تصویر کشیده خواهد شد. همچنین در دیگر بخش‌های تریلر، می‌توانید شاهد مبارزه و درگیری بازیکنان با یکدیگر باشید که چطور ممکن است با یکدیگر دوست و یا دشمن شوند.

در عنوان Fallout 76 تعاملات و همکاری گروه در گیم پلی و زنده ماندن در دنیای پسا آخرالزمانی این عنوان تاثیر بسزایی دارد. در این ویدئو به این نکته اشاره می شود که “در دنیای سرزمین ازبین رفته کلمه من وجود ندارد”. به همراه  گروه خود سرپناهی را طراحی کنید و با یکدیگر پا به گشت وگذار و جست و جو در این سرزمین بگذارید و در این حالت شما مدت زمان بیشتری را زنده خواهید ماند ولی در گروه نیز افراد وجود خواهند داشت که به فکر توطئه هستند، همیشه در گروه نیز به خودتان فکر کنید و در بین همکاران خود نیز مراقب باشید. در ادامه می‌توانید ویدئو جدید عنوان Fallout 76  که با موضوع تعاملات کاربران در دنیای بازی منتشر شده است را مشاهده کنید.

عنوان مورد انتظار Fallout 76، در تاریخ ۲۳ آبان ماه سال ۱۳۹۷ برابر با ۱۴ نوامبر سال) به صورت رسمی برای کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 وهمچنین پلتفرم رایانه های شخصی عرضه خواهد شد و در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به انتشار اطلاعات بسیار زیادی از بخش‌های مختلفی مثل سیستم Respawn و Junk ها اشاره کرد که کاربران در طول بازی با آن‌ها سر و کار خواهند داشت.

لطفا نظرات خود در مورد عنوان Fallout 76 را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,