بخش آنلاین عنوان Fallout 76 تجربه‌ای متفاوت و جدید برای کاربران خواهد بود و همین بخش باعث جنجال ها و بحث‌های بسیاری در مورد این عنوان شده است.

به نظر می‌رسد بحث‌ها وجنجال‌ های پیرامون تمام آنلاین بودن عنوان Fallout 76 هیچ ‌گاه به پایان نمی‌رسد. با وجود این‌ که شرکت بتسدا (Bethesda) بارها و بارها اعلام کرده است که تمام آنلاین شدن این عنوان، روند تولید بازی ‌های تک‌نفره‌ دیگر این شرکت را به خطر نمی‌اندازد ولی باز هم هواداران دست بردار نیستند و از زدن صحب ت‌های انتقادی پیش از انتشار این عنوان، چشم‌پوشی نمی‌کنند.

به تازگی نیز آقای پیت هاینز (Pete Hines)، مدیر ارشد بخش بازاریابی این شرکت، در مصاحبه با وب ‌سایت Yahoo درباره‌ همین بحث‌ها سخن گفته و به بررسی تفاوت‌های بحث‌های شکل گرفته پیرامون عنوان Fallout 76 و دنباله‌ مجموعه اصلی از مجموعه Fallout پرداخته است:

اگر این عنوان را Fallout 5 منامیدیم آن‌گاه همه می‌گفتند: “این یک بازی تک ‌نفره جدید و متفاوت است.” چیزهای زیادی وجود دارند که باید انجام دهیم اما همچنان بسیاری از مردم از کارهای ما آگاه هستند یا آن‌ها را درک می‌کنند. وقتی ما می‌گویم این عنوان یک قسمت جداگانه از مجموعه‌ است، سوالات زیادی به وجود می‌آید: “این عنوان چگونه می‌خواهد عنوانی آنلاین باشد، آن‌ هم در حالی که تا این مقدار متفاوت است؟” یا حتی سوالاتی مانند اینکه بخش PVP گونه خواهد بود؟ آیا فقط قرار است یک نفر پیدا شود و من را بارها و بارها بُکُشد؟ مشخصاً خیر، ما برای این بخش سیستمی تدارک دیده‌ایم.

سپس آقای هاینس اشاره کرد که دقیقاً برای برطرف کردن همین ابهامات بود که بتسدا در رویداد QuakeCon 2018 اطلاعات بسیار زیادی در رابطه با این سیستم‌ها و کارکردشان منتشر کرد تا جواب بسیاری از سوالات طرافداران را بدهد. آقای هاینس در مورد گفتند:

بنابراین در QuakeCon توضیح دادیم که این سیستم چگونه کار می‌کند و در صورتی که بخواهید فقط به عنوان ماشین کشتار عمل کنید، عواقب خوبی در انتظارتان نخواهد بود. اگر تبدیل به چنین شخصی شوید، با پیامد های منفی مواجه خواهید شد و همه‌ افراد نیز این موضوع را جالب ارزیابی می‌کردند. صحبت ‌های ما برای این بودند تا مطمئن شویم مردم به‌خوبی همه چیز را درک می‌کنند چراکه عناصر گیم ‌پلی جدید بسیاری به بازی اضافه شده است. سعی کردیم تا به‌سادگی هرچه تمام تر با مردم صحبت کنیم: “می‌توانم خودم این را بازی کنم؟” البته که می‌توانید. “آیا این تنها یک بازی تیراندازی معمولی است؟” خیر این یک بازی نقش آفرینی است. همچنان سیستم SPECIAL وجود دارد و شما هنوز می‌توانید به Perk های مختلفی را انتخاب کنید و ارتقاء یابید. “آیا سیستم VATS هنوز در بازی وجود دارد؟” بله، اما کارکرد آن متفاوت است.

عنوان Fallout 76 در تاریخ ۲۳ آبان ماه ۱۳۹۷ برابر با ۱۴ نوامبر ۲۰۱۸ میلادیبرای کنسول ‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس ‌باکس وان و پلتفرم رایانه ‌های شخصی منتشر خواهد شد و تمامی محتویات پس از انتشار آن به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

نظر شما در مورد بخش آنلاین عنوان Fallout 76 چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,