قریب به یک سال است که Far Cry 3 جزو بازی های بکوارد ایکس باکس وان قرار گرفته است. اما کمپانی یوبیسافت به این راضی نشده و زمانی که سیزن‌پَس Far Cry 5 خود را معرفی کرد،اعلام کرد که نسخه کلاسیک Far Cry 3 نیز در آن وجود دارد. در ادامه با تیم کافه ایکس باکس وینفون همراه باشید.

صاحبان سیزن‌پس فارکرای پنج از چند هفته می‌توانستند نسخه کلاسیک Far Cry 3 را بازی کنند اما حالا همگی می‌توانند از آن استفاده کنند. بدین ترتیب نسخه کلاسیک Far Cry 3 به صورت جداگانه تنها با قیمت 29.99$ در مایکروسافت استور در دسترس است.

Far Cry 3 به دلیل داشتن یکی از بهترین شخصیت های بد صنعت بازی، یعنی Vaas، مورد ستایش و برتری قرار گرفت. بازی داستان گروهی از دوستان را روایت می‌کند که در سفری به جزیره های روک توسط دزدان دریایی یا کشته می‌شوند و یا تک تک ربوده می‌شوند.

البته پیشنهاد من به شما این است که اگر بازی فارکرای پنج را دارید، سیزن‌پس آن را تنها با قیمت 29.99$ خریداری نمایید تا با این کار بتوانید با یک تیر دو نشان بزنید. چرا که با همان قیمت نه تنها Far Cry 3 را دریافت می‌کنید بلکه سه محتوای اضافی هیجان‌انگیز نیز برای فارکرای پنج خود به دست می‌آورید.

آیا شما نیز با Far Cry 3 خاطره دارید؟

دیدگاه و نقطه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

MSPU

339 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,