امروز خبر خوشی برای دارندگان کنسول اکس باکس وان منتشر شد، عنوان محبوب Far Cry 3 هم به لیست عناوین Backward Compatibility اضافه شد. مدتی بود که عنوان بزرگی از اکس باکس ۳۶۰ به اکس وان اضافه نشده بود.

Far Cry 3 در سال ۲۰۱۲ توسط شرکت یوبی سافت برای کنسول اکس باکس ۳۶۰ منتشر شد، اگر با این عنوان آشنایی ندارید باید اشاره کنیم که Far Cry 3 شوتری جهان باز است که در جزایری خطرناک و پر از خشونت در وسط سرزمین هیچستان در حال جریان است. در مورد جذابیت این عنوان همین بس که در سایت Metacritic نمره ۹۱ را به خود اختصاص داده است.

موفقیت بالای Far Cry 3 حتی نسخه بعدی بازی را هم تحت شعاع قرار داد، چرا که به واسطه جذابیت و غنای بالای نسخه سوم، یوبی سافت نتوانست چیز بیش تری را به نسخه بعدی اضافه کند. احتمالا در سال جاری شاهد عرضه نسخه بعدی این بازی خواهیم بود.

اگر قبلا این بازی را تهیه کرده اید اکنون می توانید آن را بر روی اکس باکس وان خود هم تجربه کنید، اما اگر برای اولین بار قصد تجربه این بازی را دارید با پرداخت ۲۰ دلار می توانید بازی را از استور اکس باکس ۳۶۰ تهیه کنید.

 

منبع : وینفون
1070 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hamed
پاسخ دهید جمعه 11 فروردین 1396

منتظر همین خبر بودم…:*

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,