Far Cry 5 را باید یکی از مورد انتظار ترین بازی هایی دانست که در سال آتی وارد بازار خواهد شد، هنوز زمان زیادی تا عرضه این بازی باقی مانده اما امروز اولین تیزر رسمی این بازی منتشر شد که می تواند خبر خوبی برای طرفداران این مجموعه باشد.

امروز بالاخره اولین تیزر رسمی Far Cry 5 منتشر شد، عنوانی که به شدت منتظر عرضه آن هستیم، در این تیزر روند گیم پلی نمایش داده نمی شود اما به خوبی محیط و اتمسفر بازی را به نمایش می گذارد.

در این تیزر کوتاه به خوبی محیط وحشی و رام نشده Hope County مونتانا، محلی که اتفاقات و وقایع بازی در آن رخ می هد به نمایش گذاشته شده است. در ادامه می توانید تیزر بازی را مشاهده کنید.

شایان ذکر است که جریان  Far Cry 4 در کوه های هیمالیا به وقوع پیوست، و محل وقوع سری جدید را باید هوای تازه در ریه این مجموعه دانست. تیزر منتشر شده بیش تر حس کنجکاوی و عطش کاربر را تقویت می کند و اطلاعات زیادی از روند بازی نشان نمی دهد اما Ubisoft قول داده که با عرضه تریلر بازی در ۲۶ ماه می یعنی سه روز دیگر جزییات بیش تری از پشت ابر خارج شود.

با توجه به روند پیشرفت ساخت بازی مطمئنا جزییات و اطلاعات بیش تری از این بازی در نمایشگاه E3 که در ماه ژوئن یعنی حدودا یک ماه دیگر برگزار می شود، آشکار خواهد شد.

 

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1039 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمود مبارکی
پاسخ دهید چهارشنبه 3 خرداد 1396

فیلمه یا بازی. 😐
چه واقعی!!!😐

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,