Far Cry New Dawn جدیدترین عضو خانواده Far Cry است که دارای تروفی و اچیومنت‌های زیادی است. علی رغم بالا بودن تعداد تروفی و اچیومنت‌های بازی Far Cry New Dawn، به دست آوردن آن‌ها مدت زمان زیادی را نمی‌طلب و در کم‌ترین زمان ممکن می‌توان آن‌ها را آزاد کرد. با لیست تروفی و اچیومنت‌های این بازی همراه وینفون باشید.

معرفی بازی

به مقاله راهنما و لیست تروفی و اچیومنت‌های Far Cry New Dawn خوش آمدید. این بازی با تمام پتانسیلش دارای محیط‌هایی یکنواخت است. همچنین مراحل بازی به‌ شکلی طراحی شده‌اند که از اواسط بازی به بعد، روندی تکراری به‌خود می‌گیرند و بازیکن تنها در حال انجام مکررات است و تجربه‌ی جدیدی را کسب نمی‌کند. با این‌حال فارکرای نیو داون دارای داستان‌ سرایی قابل قبولی است و طراحی سلاح‌ها و وسایل نقلیه در سطح خوبی قرار دارند. اگر بخواهیم این بازی را با تمام نسخه‌های پیشین Far Cry مقایسه کنیم، کسب کردن تروفی و اچیومنت پلاتینیوم Far Cry New Dawn سریع‌ترین و آسان‌ترین مجموعه است. جهان فارکرای نیو داون در همان جهان Far Cry 5 و با بسیاری از شخصیت‌های اصلی نسخه قبلی دنبال می‌شود. تعداد تروفی و اچیومنت‌هایی که در این بازی از دست خواهید داد به یک عدد می‌رسد و برای کسب کردن تروفی‌ها می‌توانید روی هر درجه سختی که می‌خواهید آن‌ها را آزاد کنید. درست مانند Far Cry 5، اکثر تروفی و اچیومنت‌های بخش تک نفره تنها به Host پاداش داده می‌شوند؛ به این معنی که اگر قصد دارید با دوستان خود در حالت Co-Op بازی را به پیش ببرید، بازیکنی که با شما همکاری می‌کند هیچ تروفی و اچیومنتی کسب نخواهد کرد. از این رو شما باید به عنوان Host (میزبان) یا تک نفره و تنهایی مشغول آزاد کردن تروفی و اچیومنت‌های بازی باشید.

اطلاعات کلی

 • درجه سختی تروفی و اچیومنت‌های بازی: 3.5 از 10
 • مدت زمانی که طول می‌کشد تا بازی را پلاتینیوم کنید: 10 الی 15 ساعت
 • تعداد تروفی‌های آفلاین بازی: 49 عدد (37 تروفی برنز trophy، 10 تروفی نقره trophy، 2 تروفی طلا trophy)
 • تعداد تروفی‌های آفلاین بازی: 2 عدد (1 تروفی برنز trophy، 1 تروفی پلاتینیوم trophy) >>> Have Buddy و Will Travel
 • تعداد اچیومنت‌های بازی: 50 عدد و معادل 1000 امتیاز
 • سخت‌ترین تروفی و اچیومنت بازی: Anger Management
 • تروفی و اچیومنت‌هایی که آن‌ها را از دست خواهید داد: تروفی Honorary Scout (با علامت * مشخص شده است)
 • تروفی و اچیومنت‌هایی که گلیچ دارند: ندارد
 • آیا درجه سختی در دریافت تروفی و اچیومنت‌ها تاثیر گذار است؟ خیر
 • حداقل دفعاتی که باید بازی را تمام کنید: یک دور، پس از پایان داستان می‌توانید به‌ صورت آزادانه در جهان بازی به‌ گشت‌ و گذار بپردازید

Conqueror

توضیح: تمامی تروفی‌های بازی را کسب کنید.


The Meaning of Prosperity

توضیح: به کارمینا کمک کنید تا پیش مادرش در Prosperity بازگردد (فقط میزبان)؛

با تمام کردن پیش درآمد داستانی بازی این تروفی و اچیومنت را کسب خواهید کرد.


Prospering

توضیح: Prosperity را ارتقا دهید و ایمن سازید (فقط میزبان)؛

با تمام کردن اکت اول بازی و مرحله Under Siege، می‌توانید این تروفی و اچیومنت را کسب کنید.


Return to Eden

توضیح: پدر را به ایدن جدید بازگردانید (فقط میزبان)؛

با تمام کردن اکت دوم بازی و مرحله Joseph’s Secret می‌توانید این تروفی و اچیومنت را کسب کنید.


Problem Solver

توضیح: با شکست دوقلوها، بزرگ‌ترین مشکل Hope Country را حل کنید (فقط میزبان)؛

بازیکنان با تمام کردن اکت سوم و مرحله Problem Solver، می‌توانند این تروفی و اچیومنت را کسب کنند. در این مرحله باید با مایکی و لو مبارزه کنید. توصیه می‌شود سلاح لجندری Blunderbuss MG42 را بردارید. همچنین اول مایکی را از میان بردارید و سپس به‌ سراغ لو بروید.


The End of Eden

توضیح: در مورد سرنوشت پدر تصمیم‌ گیری کنید (فقط میزبان)؛

با کامل کردن داستان بازی این تروفی و اچیومنت را کسب خواهید کرد.


A Graceful Return

توضیح: اسلحه اولیه گریس را بازیابی کنید و به بازگشتش به Prosperity خوش آمد بگویید (فقط میزبان)؛

تروفی و اچیومنت داستانی که آن را در اکت اول و در جریان کامل کردن مرحله مربوط به گریس دریافت می‌کنید.


Coming Up With the Goods

توضیح: آیتم‌های ذخیره‌ای سلنا را بازگردانید (فقط میزبان)؛

تروفی و اچیومنت داستانی که در جریان اکت اول Far Cry New Dawn آن را کسب خواهید کرد.


Wiki-Bean-ia in Business

توضیح: به شخصیت بین کمک کنید تا به‌ سراغ برنامه تجاری خود باز گردد. از این رو می‌توانید از شبکه اطلاعاتیش در Prosperity استفاده کنید (فقط میزبان)؛

تروفی و اچیومنت داستانی که در جریان اکت اول و مراحل شخصیت بین آن را دریافت خواهید کرد.


The Ryeunion

توضیح: نیک رای را با کارمینا و کیم متحد سازید (فقط میزبان)؛

تروفی و اچیومنت داستانی که در جریان اکت اول و مرحله مربوط به شخصیت نیک آن را دریافت خواهید کرد.


Expeditious Retreat

توضیح: اولین سفر خود را انجام بدهید و Highwaymen را از پایگاه خود بیرون بکشید؛

رنک 3 سخت‌ترین درجه سختی برای یک Expedition در بازی Far Cry New Dawn به‌ حساب می‌آید. در ابتدا بازیکنان باید Expeditions Center را در پایگاه Prosperity ارتقا دهند. سپس می‌توانید با خلبان صحبت کنید تا اکسپدیشن‌های بازی را آزاد کنید و در ادامه از طریق بخش ژورنال آن‌ها را آغاز کنید. در این میان اشاره کنم با پیروزی در هر Expedition، درجه سختی بالاتر در دسترس قرار می‌گیرد. به‌ عبارتی هر اکسپدیشن را باید سه بار تمام کنید.


* Honorary Scout

توضیح: با صحبت کردن با نیروهای Wiki-Bean-ia ده بار اطلاعات مختلفی را کسب کنید (فقط میزبان)؛

بازیکنان نیروهای دیده‌بانی Wiki-Bean-ia را می‌توانند در بیابان‌های بازی و پایگاه‌های آزاد شده پیدا کنند. بازیکنان در بالای صفحه نمایش و جایی که قطب‌ نمای بازی قرار دارد، می‌توانند متوجه شوند که چه زمانی یک دیده‌ بان یا مامور اکتشاف در نزدیکی‌شان قرار دارد. همچنین آن‌ها را می‌توانید از طریق روبان آبی‌ رنگی که دور سرشان پیچیده شده است، شناسایی کنید و به‌ صورت تصادفی در نقاط مختلف بازی قابل مشاهده هستند. با این‌ حال بازیکنان می‌توانند با آزادسازی پایگاه‌های Far Cry New Dawn به‌ دفعات متعددی با این نیروها رو به‌ رو شوند. حال با صحبت کردن با آن‌ها می‌توانید اطلاعات جدید در مورد گنج‌ها یا نیروهایی برای استخدام کردن پیدا کنید. در این میان اشاره کنم که اگر تمامی مناطق بازی را باز کنید یا نقشه‌های مربوط به مناطق بازی را خریداری کنید، این تروفی و اچیومنت را از دست خواهید داد.


Yoink

توضیح: یک Highwaymen Supply Drop را لوت کنید. مراقب باشید زیرا مورد حمله قرار می‌گیرید؛

زمانی که به‌ صورت آزادانه در حال گشت‌ و گذار هستید، Supply Dropهایی را مشاهده می‌کنید که به‌ صورت تصادفی توسط هواپیماها در نقاط مختلف بازی رها می‌شوند. یکی از مشخصه‌های این Supply Dropها دود زرد رنگی است که از آن‌ها خارج می‌شود و با یک علامت قرمز رنگ، در نقشه‌ی بازی علامت‌ گذاری می‌شوند. در این میان اشاره کنم که هنگامی که به‌ سراغ یک Supply Drop می‌روید، دشمنان بازی هم به شما حمله خواهند کرد.


Forager

توضیح: 15 گیاه را که در Hope Country رشد می‌کند، جمع‌آوری کنید. این نزدیک‌ترین مورد به داروخانه‌ امروزی است

در جهان بازی Far Cry New Dawn سه گونه گیاه مختلف قرار داده شده است که بازیکنان با گشت‌ و گذار در محیط‌های بازی به‌راحتی می‌توانند ۱۵ گیاه را پیدا کنند.

 • گیاه Yucca: در نزدیکی جنگل‌ها یافت می‌شود
 • گیاه Bougainvillea: در نزدیکی دریاچه و رودخانه‌ها پیدا می‌شود
 • گیاه Cistanche: در نزدیکی غارهای نزدیک جاده‌های بازی یافت می‌شود

Reduce, Reuse, Recycle

توضیح: عمل Scavenge کردن را در یک پایگاه انجام دهید. همیشه می‌توانید آن را مجددا از آن خود کنید (فقط میزبان)؛

زمانی که یکی از پایگاه‌های بازی را از آن خود می‌کنید، یک میز کار را مشاهده خواهید کرد. با تعامل با میزکار می‌توانید مجددا پایگاه را در دسترس دشمنان قرار بدهید. در واقع عمل Scavenge را در داخل بازی انجام خواهید داد که 50 عدد اتانول را در اختیارتان قرار می‌دهد. بازیکنان می‌توانند از اتانول برای ارتقای پایگاه اصلی‌شان استفاده کنند. در این میان اشاره کنم با هر بار Scavenge کردن یک پایگاه درجه سختی آن افزایش پیدا می‌کند، اما می‌توانید اتانول‌های بیشتری را دریافت کنید.


Home is Where the Part Is

توضیح: با پیدا کردن متریال‌های مورد نظر، زیرساخت Prosperity را برای اولین بار ارتقا دهید (فقط میزبان)؛

در جریان اکت اول بازی و زمانی که اتانول پیدا می‌کنید به شما گفته می‌شود که پایگاه اصلی خود را ارتقا دهید.


Sidecar Sidekick

توضیح: به همراه Timber به‌ مدت پنج دقیقه رانندگی کنید؛

تیمبر یکی از Fangهای شما در بازی است که می‌توانید او را آزاد کنید (در واقع تیمبر یک سگ است). برای استخدام تیمبر هم باید مرحله فرعی Man Eat Dog World را کامل کنید. پس از کامل کردن این مرحله با گاراژ بروید و وسیله نقلیه Rusty Sidecar را بسازید. این وسیله نقلیه یک موتور سیکلت است که یک جایگاه همراه در کنار آن دارد. در ادامه این وسیله نقلیه را از طریق دکمه Y در ایکس باکس وان / مثلث در پلی استیشن 4 اسپاون کنید و مطمئن شوید که تیمبر را در لیست Fangهای خود قرار داده‌اید. سپس سوار Rusty Sidecar شوید و منتظر شوید تا تیمبر هم به‌ داخل جایگاه همراه بپرد. حال پنج دقیقه با این وسیله نقلیه رانندگی کنید (می‌توانید در یک دور پنج دقیقه رانندگی کنید یا در دفعات مختلف این کار را انجام بدهید). فقط یادتان باشد که در سمت شرق نقشه‌ی بازی رانندگی کنید و تیمبر را به غرب نبرید.


White Gold

توضیح: یک ماشین حمل اتانول را مجبور کنید تا به یکی از پایگاه‌های شما برود؛

در طول تجربه‌ی بازی متوجه ماشین‌های حمل اتانول می‌شوید. تنها کافی است راننده یکی از ماشین‌ها را بکشید و وسیله نقلیه حمل اتانول را به یکی از پایگاه‌هایی که آزاد کرده‌اید، برسانید. یادتان باشد که تانکر حاوی اتانول به‌ سرعت منفجر می‌شود. از این رو تمامی دشمنانی که شما را احاطه خواهند کرد، بکشید و سپس سوار ماشین مورد نظر شوید.


Finders Keepers

توضیح: سه مرحله مربوط به Treasure Huntهای بازی را کامل کنید (فقط میزبان)؛

پس از اینکه شخصیت بین را استخدام کردید، می‌توانید از Cartography Center واقع در Prosperity نقشه گنج‌های بازی را خریداری کنید. در جهان بازی 10 گنج مختلف برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که با کامل کردن سه عدد از این گنج‌ها، می‌توانید تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب کنید.


Safekeeping

توضیح: پنج گاو صندوق را باز کنید. بدون بانک‌ها، این تنها موردی است که از طریق آن می‌توانید سرقت را تجربه کنید؛

در ابتدا پرک Lock Picking را خریداری کنید. سپس در جریان پیدا کردن گنج‌های بازی، می‌توانید گاو صندوق‌های مختلفی را مشاهده کنید. حال با بازکردن پنج عدد از گاو صندوق‌ها، می‌توانید تروفی و اچیومنت مربوطه را کسب کنید.


Closed for Applications

توضیح: تمامی Gunهای بازی را استخدام کنید (فقط میزبان)؛

گان‌ها در واقع شخصیت‌هایی هستند که می‌توانید آن‌ها را استخدام کنید تا در مراحل بازی به‌ شما کمک کنند. دو شخصیت (The Judge و کارمینا) را در جریان پیشروی در خط داستانی بازی آزاد خواهید کرد. بازیکنان 6 گان باقی‌ مانده را هم می‌توانند با صحبت کردن با نیروهای دیده‌ بان بازی آزاد کنند. در واقع شما باید مراحل فرعی این شخصیت‌ها را آزاد کنید تا بتوانید استخدام‌شان کنید.


?How’s it Look, Doc

توضیح: 10 جعبه کمک‌های اولیه را بسازید. قطعا به‌دردتان می‌خورند؛

بازیکنان Far Cry New Dawn با باز کردن Inventory خود می‌توانند جعبه کمک‌های اولیه بسازند. این آیتم پیش‌نیازهای مخصوص به خودش را دارد که باید ابتدا آن‌ها را پیدا کنید.

 • گیاه Bougainvillea: یک گیاه آبی‌ رنگ که نزدیک دریاچه و رودخانه‌های بازی پیدا می‌شود
 • گیاه Cistanche: یک گیاه زرد رنگ است که در غارهای نزدیک جاد‌ه‌های بازی یافت می‌شود
 • گوشت: با لوت کردن جنازه حیوان‌های کشته‌ شده می‌توانید گوشت به‌ دست بیاورید

10 عدد از هر آیتم ذکر شده پیدا کنید تا بتوانید 10 جعبه کمک‌های اولیه را بسازید.


Kill or Be Killed

توضیح: حیوان‌های هیولا شکل بازی را بکشید؛

حیوان‌های هیولا شکل، قوی‌ترین دشمنان بازی به‌ حساب می‌آیند. برای سهولت کار حتما سلاح لجندری داشته باشید و این هیولاها نوار سلامت زرد رنگی دارند. در کل چهار نوع حیوان Monstrous در بازی قرار داده شده است؛ گاومیش Monstrous، گراز Monstrous، خرس Monstrous و یوزپلنگ آمریکایی Monstrous. پس از کشتن این حیوانات تروفی و اچویمنت مربوطه را کسب خواهید کرد.


Paladin’s Secret

توضیح: در اکسپدیشن Government Plane Wreck، لباس سم فیشر را پیدا کنید؛

Government Plane Wreck پنجمین اکسپدیشن بازی است. محل شروع این اکپپدیشن تصادفی است. برای پیدا کردن آن به دنبال خرابه هواپیمای زنگ زده بگردید که رنگی قهوه‌ای دارد. اکپپدیشن بدنه هواپیمایی است که هنوز دو باله‌های خود را دارد. با وارد شدن به خرابه یک نردبان آبی شکل را مشاهده خواهید کرد. وارد خرابه شوید و با نگه داشتن دکمه X در ایکس باکس وان / مربع در پلی استیشن 4 با لپ تاپ روی سطح زمین تعامل داشته باشید (لپ تاپ را می‌توانید کنار تنها دشمنی که روی هم‌کف خرابه است پیدا کنید). پس از اینکه با لپ تاپ تعامل داشتید یک والت مخفی در طبقه بالا باز می‌شود. به طبقه دوم خرابه هواپیما بروید، جایی که باید با دو دشمن رو در رو شوید. در انتهای اتاق با در والت تعامل داشته باشید. لباس سم فیشر پشت آن در قرار دارد و با پیدا کردن آن تروفی و اچیومنت مربوطه را آزاد می‌کنید.


Before

توضیح: تمامی مناطق Dear Photograph را پیدا کنید و گذشته Hope Country را مشاهده کنید (فقط میزبان)؛

قبل از اینکه بتوانید عکس‌های مربوط به هر مناطق Dear Photograph را پیدا کنید، ابتدا لازم است که با Shoebox ترِیسی تعمل داشته باشید. Shoebox ترِیسی را می‌توانید در طبقه بالای ساختمان اصلی Prosperity (که پایگاه اصلی عملیات شماست) پیدا کنید. هنگامی که این شوباکس در دسترس قرار گرفت، روی نقشه با علامت آبی رنگ Side Mission ظاهر می‌شود و در اتاق مربوطه کنار پیانو می‌توانید آن را پیدا کنید. این جعبه حاوی 9 عکس از آنچه که جهان قبل از بمب هسته‌ای که توسط Father نابود شد، است. حال شما باید تمام مناطق به تصویر کشیده شده در این 9 عکس را پیدا کنید. در ادامه لوکیشن هر یک از این Dear Photograph را مشخص کرده‌ام:

 • Dear Photograph شماره یک >>> درست خارج از Prosperity روی پادری زرد رنگ ایستاده و دوربین را نگه دارید، سپس دی‌پد بالا (:up:) را نگه دارید تا عکس را با آن تراز کنید.
 • Dear Photograph شماره دو >>> در Rye & Daughter
 • Dear Photograph شماره سه >>> در پایگاه مرکزی Chop Shop
 • Dear Photograph شماره چهار >>> در پایگاه مرکزی Refinery
 • Dear Photograph شماره پنج >>> در مکان Sergey، از کنار رودخانه رو به پل شکسته بایستید.
 • Dear Photograph شماره شش >>> در پایگاه مرکزی Pantry
 • Dear Photograph شماره هفت >>> در Chateau Boshaw
 • Dear Photograph شماره یک >>> در Old Compound، کلیسا
 • Dear Photograph شماره هشت >>> در پناهگاه Joseph’s Sanctuary

بعد از اینکه هر 9 Dear Photograph را پیدا کردید تروفی و اچیومنت A Thousand Words آزاد می‌شود.


Audiophile

توضیح: تمامی MP3 پلیرهای داخل بازی را پیدا کنید (فقط میزبان)؛

با تماشای ویدیو پایین می‌توانید نحوه دریافت این تروفی و اچیومنت را مشاهده کنید:

iyd2l


My Little Fortress

توضیح: تمامی زیرساخت‌های Prosperity را ارتقا دهید (فقط میزبان)؛

با ارتقای تمامی بخش‌های پایگاه Prosperity می‌توانید به‌ راحتی این تروفی و اچیومنت را کسب کنید.


Master Skinner

توضیح: پوست تمامی گونه‌های جانوری Hope Country را جمع کنید؛

با تماشای ویدیو پایین می‌توانید نحوه دریافت این تروفی و اچیومنت را مشاهده کنید:

J81zp


Hit the Road

توضیح: هفت Expedition را با درجه سختی Rank 3 کامل کنید؛

رنک 3 سخت‌ترین درجه سختی برای یک Expedition در بازی Far Cry New Dawn به‌ حساب می‌آید. در ابتدا بازیکنان باید Expeditions Center را در پایگاه Prosperity ارتقا دهند. سپس می‌توانید با خلبان صحبت کنید تا اکسپدیشن‌های بازی را آزاد کنید و در ادامه از طریق بخش ژورنال آن‌ها را آغاز کنید. در این میان اشاره کنم با پیروزی در هر Expedition، درجه سختی بالاتر در دسترس قرار می‌گیرد. به‌ عبارتی هر اکسپدیشن را باید سه بار تمام کنید.


Pure Ninja

توضیح: یک پایگاه رنک 3 را بدون اینکه شناسایی شوید، آزاد کنید؛

برای اینکه رنک 3 یک پایگاه آزاد شده را در دسترس قرار بدهید باید آن را دو بار Scavenge کنید. همچنین پرک Master Takedowns را بخرید و سلاح Blood Dragon Recurve را به‌ دست بگیرید. این دو مورد سبب می‌شوند ساده‌تر از حالت عادی تروفی و اچیومنت مورد نظر را کسب کنید.


All Your Bases

توضیح: تمامی پایگاه‌های بازی را در رنک 3 آزاد کنید؛

در مجموع 10 پایگاه در بازی Far Cry New Dawn قرار دارد. بازیکنان از طریق نقشه بازی می‌توانند آن‌ها را به‌ واسطه دود مشکی رنگی که از آن‌ها خارج می‌شود، شناسایی کنند.


You’re a Catch

توضیح: با موفقیت از هر گونه ماهی داخل Hope Country یک عدد را صید کنید؛

با تماشای ویدیو زیر می‌توانید نحوه دریافت این تروفی و اچیومنت را مشاهده کنید:

hKG4d


Save Your Bacon

توضیح: هوراتیو را استخدام کنید (فقط میزبان)؛

هوراتیو یکی از Fangهایی است که بازیکنان می‌توانند او را استخدام کنند. با مشاهده‌ی ویدیو زیر می‌توانید نجوه انجام این کار را مشاهده کنید:

4GYKl


!Poof

توضیح: سه بار از نارنجک دودزا استفاده کنید؛

با انجان این کار به راحتی این تروفی و اچیومنت را دریافت خواهید کرد.


!It’s Super Effective

توضیح: یکی از Enforcerها را از طریق مهمات پیرسینگ هدشات کنید؛

ابتدا باید سلاحی را بسازید که از مهمات پیرسینگ پشتیبانی می‌کند. تمامی اسالت رایفل‌ها و ماشین‌گان‌هایی که ارزش بنفش و زرد دارند از این ویژگی پشتیبانی می‌کنند. در ادامه بازیکنان می‌توانند از طریق دکمه RB در ایکس باکس وان / R1 در پلی استیشن 4 نوع گلوله‌ی خود را عوض کنند. در انتها تنها کاری که لازم است انجام دهید، هدشات کردن Enforcerها است که قوی‌ترین دشمنان بازی به‌حساب می‌آیند و نوار سلامت‌شان به‌ رنگ زرد است.


Have Buddy, Will Travel

توضیح: سه اکسپدیشن را به‌ صورت کوآپ کامل کنید؛

با تمام کردن سه اکسپدیشن به صورت همکاری تعاملی این تروفی و اچیومنت آزاد می‌شود.


Bring a Knife to a Gun Fight

توضیح: 25 دشمن را به‌صورت Takedown از میان بردارید؛

بازیکنان با مخفیانه نزدیک شدن به دشمنان می‌توانند به‌ واسطه‌ی دکمه R3/R دشمنان مورد نظر را Takedown کنند. به‌ عبارتی برای دریافت این تروفی و اچیومنت باید 25 شخص مختلف را به‌ صورت مخفیانه از بین ببرید. در این میان یادتان باشد که دشمنان قوی‌تر، نیازمند پرک مخصوص Takedown هستند، زیرا در حالت عادی نمی‌توانید آن‌ها را به‌ صورت مخفیانه از بین ببرید.


Captain’s Courageous

توضیح: اولین Enforcer خود را بکشید؛

Enforcerها دشمنانی هستند که رنک بالایی دارند و نوار سلامت‌شان زرد رنگ است. برای کشتن این دسته از دشمنان تنها کافی است توسط یکی از پایگاه‌های بازی شناسایی شوید تا Enforcerها را خبر کنند.


Good Job, Cap

توضیح: پنج دشمن مختلف را با پرتاب کردن سپر، بکشید؛

در طول بازی دشمنانی را می‌بینید که از یک سپر به‌ عنوان محافظ استفاده می‌کنند. تنها کافی است این دسته از دشمنان را بکشید و سپرشان را بردارید. در انتها از طریق دکمه R3/R هم می‌توانید سپر برداشته شده را به‌سمت دشمنان پرتاب کنید.


Stack ’em Up

توضیح: یکی از پرک‌هایی که قابلیت خرید مجدد را دارند، پنج بار خریداری کنید؛

بازیکنان در بازی Far Cry New Dawn می‌توانند بعضی از پرک‌های بازی را پنج بار خریداری کنند. با خرید مجدد این پرک‌‌ها ارتقا پیدا می‌کنند و ویژگی‌های مختلفی را در دسترس شما قرار می‌دهند. ارزان‌ترین پرک که برای هر خرید به سه پوینت نیاز دارید، پرک More Lung Capacity است. پیشنهاد می‌کنم تعداد پوینت‌های مورد نظر را جمع کنید و سپس از فایل‌های بازی یک نسخه پشتیبان روی فلش تهیه کنید. در ادامه تمامی آن‌ها را خرج پرک ذکر شده کنید و پس از دریافت تروفی و اچیومنت مورد نظر، فایل‌ها را بارگذاری کنید.


!Fly, You Fools

توضیح: از طریق هواپیما Wingless برای مدت کوتاهی پرواز کنید؛

برای آزاد کردن هواپیمای Wingless، شما بایستی Nick Rye که یکی از متخصصان (Specialists) مربوط به داستان بازی است را استخدام کنید. شما می‌توانید از ابتدای Act 1 او را استخدام کنید اما از آنجا که داستان بازی شما را مجبور به استخدام کردن تمام متخصصان می‌کند، شما باید حداقل از Act 2 به بعد این کار را انجام دهید.

پس از اینکه Nick Rye را استخدام کردید می‌توانید در Wingless plane اسپاون شوید (در Boat Shed کنار پایگاه اصلی عملیاتی شما یعنی Prosperity). سپس هواپیما را از لیست وسایل نقیله انتخاب کنید و با فشار دادن دکمه Y در ایکس باکس وان / مثلث در پلی استیشن 4 آن را برانید. برای دریافت این تروفی و اچیومنت شما به مقداری دینامیت نیاز خواهید داشت. برای کرفت کردن دینامیت از بخش Throwables منوی اسلحه می‌توانید اقدام کنید.

حال سوار هواپیما شوید، شروع به حرکت کردن کنید و کمی بعد دینامیتی را در جلوی خود به داخل آب بیاندازید. زمان بندی انداختن دینامیت به داخل آب و سرعت حرکت هواپیمای شما باید دقیق باشد، طوری که با انداختن دینامیت شما باید به اندازه کافی سریع باشید تا دینامیت به محض رسیدن شما منفجر شود و شما با انفجار آن یک پرش نسبتا بلند داشته باشید. اشاره کنم که هر زمان که خواستید می‌توانید دینامیت‌های بیشتری را کرفت کنید. اگر در این کار موفق شدید، تروفی و اچیومنت مربوطه را آزاد خواهید کرد.


Buzzkill

توضیح: از طریق سلاح پرتاب کننده اره، 10 دشمن Brawlers را بکشید؛

Brawlerها دشمنانی هستند که سپر ضدگلوله دارند و جزو دشمنان رتبه 3 بازی به‌حساب می‌آیند. تنها کافی است یک سلاح Saw Launcher به‌دست بگیرید و این دسته از دشمنان را بکشید.


Legend Has It

توضیح: اولین اسلحه یا وسیله نقلیه لجندری را بسازید؛

بازیکنان برای ساخت سلاح یا وسیله نقلیه لجندری باید سطح میزکار یا گاراژ خود را به‌ سطح 3 برسانند. در ادامه با جمع‌ آوری آیتم‌های مورد نظر هر سلاح یا وسیله نقلیه لجندری می‌توانید آن‌ها را بسازید.


Tip o’ the Hat

توضیح: از طریق شارژ کردن Melee Attack کلاه جنگی یکی از دشمنان را بیاندازید؛

دشمنان سطح 2 به بالا (دشمنانی که با رنگ‌های آبی، بنفش و زرد مشخص شده‌اند) دارای کلاه جنگی (هلمت) هستند. حال بازیکنان با نگه داشتن دکمه RT در ایکس باکس وان / R2 در پلی استیشن 4 می‌توانند کلاه این سربازان را از سرشان بیاندازند. یادتان باشد که نباید سلاحی به‌ دست داشته باشید.


Anger Management

توضیح: در یک بار استفاده از Wrath،‌ ده دشمن را بکشید؛

در ابتدا پرک‌های Wrath و Eden’s Touch را خریداری کنید. این پرک‌ها در جریان اکت دوم بازی در دسترس شما قرار می‌گیرند. حال از طریق پرک خشم 10 دشمن را بکشید. سعی کنید دشمنان را به‌ صورت مخفیانه از بین ببرید، زیرا به‌ لطف پرک Eden’s Touch پس از هر بار Takedown مقداری از نوار پرک رث بازیابی می‌شود.


Hey Father, Watch This

توضیح: پس از استفاده از Leap of Faith، یک Takedown هوایی انجام بدهید؛

در ابتدا پرک Leap of Faith را خریداری کنید. این پرک در جریان اکت دوم در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. این پرک به‌ شما اجازه می‌دهد تا دوبار بپرید. از این رو مخفیانه به یکی از دشمنان نزدیک شوید و به نحوی دو بار پرش خود را انجام دهید که در مرحله‌ی آخر بتوانید او را مخفیانه (از طریق دکمه R3/R) بکشید.


Perk-olate

توضیح: سطح اول تمامی پرک‌های بازی را خریداری کنید؛

در Far Cry New Dawn 30 پرک مختلف برای بازیکنان در نظر گرفته شده است که برای آزاد سازی سطح اول تمامی پرک‌ها، باید 182 پوینت جمع کنید. در طول مراحل داستانی و انجام چالش‌های مختلف، می‌توانید پوینت‌های متعددی را کسب کنید.


Archery Expert

توضیح: یک دشمن را از فاصله 100 متری با سلاح کمان از میان بردارید؛

تنها نکته‌ای که یادتان باشد این است که این کار را با سلاح لجندری Lucky Shot Compound Bow استفاده کنید.


Get to the Point

توضیح: یک Enforcer را از طریق سر نیزه اسلحه‌تان از میان بردارید؛

برای دریافت این تروفی و اچیومنت باید سلاحی را بسازید که سر نیزه داشته باشد. بعضی از سلاح‌های اسالت این ویژگی را دارند. برای مثال Makeshift AK-47 دارای سر نیزه است. در ادامه به Enforcerها نیاز دارید. پس از مشاهده‌شان با شلیک کردن مقداری از نوار سلامت‌شان را از بین ببرید. در انتها با دکمه‌ی R3/R آن‌ها را از طریق سر نیزه سلاح‌تان بکشید.


Springboard

توضیح: از طریق Leap of Faith از فاصله 30 متری به پایین بپرید و زنده بمانید؛

ابتدا پرک Leap of Faith را خریداری کنید که در جریان اکت دوم در دسترس قرار می‌گیرد. سپس از طریق یک هلیکوپتر به ارتفاعات پرواز کنید و به پایین بپرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از برخورد با زمین، یک بار دکمه A در ایکس باکس وان / X در پلی استیشن 4 را فشار دهید.

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,