farming_simulator_17

توسعه دهنده ی فرانسوی، Focus Home Interactive نسخه ی جدید بازی جالب خود را برای اکس باکس وان و PS4 نیز منتشر خواهد کرد. نسخه ی جدید شبیه سازی کشاورزی با نام Farmin Simulator 17 قرار است به زودی برای این دو کنسول منتشر شود.

این شرکت درباره این بازی گفته : ” با نسخه ۱۷ شبیه ساز کشاورزی، همه بازیکنان قادر به دانلود محتواهایی که در این بازی توسط بازیکنان خلق شده اند خواهند بود، محتواهایی مانند، ماشین ها، حیوانات، مناظر و موارد دیگر! شما با این بازی تجربه ای جالب و کامل تر از کشاورزی خواهید شد و فرصتی بسیار خوب برای سنجش توانایی های کشاورزی خود خواهید داشت”.

این شبیه ساز کشاورزی،به شما اجازه می دهد تا بتوانید  از زمین های کشاورزی برداشت محصول کنید، رورش حیوانات و فروش محصولات تولید شده را تجربه کنید و با پول بدست آمده کار خود را گسترش داده و با پول به دست آمده تجهیزات پیشرفته تری را برای خود تهیه کنید. در این بازی بالای ۲۰۰ ماشین کشاورزی از ۶۰ برند جهانی وجود دارد. برندهایی مثل Challenger ، Fendt ، Massey Ferguson و Valtra در کنار دیگر برندها قرار دارند.  این بازی محبوب در نزد گیمرهای رایانه، انتهای امسال در دسترس قرار خواهد گرفت.

شما تریلر این بازی را در ویدیوی زیر می توانید مشاهده کنید:

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,