Farming Simulator یکی از بازی‌های بسیار محبوب است که از زمان انتشار اولین نسخه، شرکت ناشر آن، یعنی Focus Home Interactive به این بازی وفادار بوده و نسخه‌های متعددی از آن را ارائه کرده است. با توجه به این که در حال نزدیک شدن به زمان انتشار نسخه بعدی این بازی هستیم، امروز در جریان Gamescom 2018، سازنده این بازی یک تریلر جدید برای Farming Simulator 19 را به نمایش گذاشت که در آن برخی محیط‌های جدید و ویژگی‌هایی که در این بازی وجود دارند نشان داده می‌شود.

بخش عمده‌ای از آنچه که در Farming Simulator 19 جدید است، عبارتند از اسب‌های اهلی و رام شدنی، محصولات جدید برای برداشت و یک گاراژ کاملاً بازسازی شده که در واقع در طول تاریخ این عنوان، بزرگ‌ترین به شمار می‌آید. برای پر کردن این گاراژ، این بازی وعده داده که بیش از 300 وسیله نقلیه و ماشین آلات از شرکت‌هایی مانند John Deere، Challenger، Deutz-Fahr و غیره را شامل خواهد شد.

Farming Simulator 19 از تاریخ 20 نوامبر برای دوست داران بازی‌های شبیه ساز کشاورزی در پلتفرم‌های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، رایانه‌های شخصی و مک عرضه خواهد شد. در حال حاضر پیش فروش این بازی با قیمت 49.99 دلار اغاز شده است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2219 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,