روز به روز بر اپلیکیشن ها و بازی های استور ویندوز ۱۰ افزوده می شود و در این میان نیز توسعه دهندگان ایرانی بیکار ننشسته اند و شاهد ورود اپلیکیشن های ایرانی و فارسی خوبی به استور هستیم. یکی از جدیدترین اپلیکیشن های ایرانی ویندوز ۱۰، اپلیکیشن رایگان “جدول کلمات متقاطع فارسی” است که همان طور که از نام آن پیداست، شامل مجموعه ای از جدول های متقاطع است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

حل جدول از سرگرمی های بسیار خوب بسیاری از مردم است و در این میان جدول های متقاطع بیش ترین طرافدار را دارند و از بهترین نوع جدول ها محسوب می شوند. اپلیکیشن یونیورسال جدول کلمات متقاطع فارسی به شما اجازه می دهد جدول ها رو دقیقا به همان صورت سنتی مشاهده کرده و به خانه های دلخواه و مورد نظر خود جواب داده و در نهایت با کسب امتیاز، از این امتیاز ها در جدول های بعدی برای راهنمایی استفاده کنید. همچنین بعد از حل کامل جدول، کاربر قادر به بررسی و تصحیح پاسخ های داده شده نیز می باشد.

بر اساس اظهارات توسعه دهنده ی این اپلیکیشن، آقای مسعود دهقانی، هر ماه تعدادی جدول جدید در برنامه قرار خواهد گرفت و همچنین امکانات بیش تری به آن اضافه کند. در این میان شما کاربران عزیز نیز می توانید از طریق قسمت راهنما، انتقاد ها و پیشنهاد های خود را از طریق ایمیل، فیدبک هاب و استور به توسعه دهنده ارائه کرده و در صورت تمایل ایشان را حمایت مالی کنید تا شاهد غنی تر شدن این برنامه و همچنین توسعه ی اپلیکیشن های جدید دیگر از سوی ایشان باشیم.

اپلیکیشن جدول کلمات متقاطع فارسی به صورت یونیورسال یونیورسال توسعه یافته و به طور رایگان در استور قرار داده شده است. این برنامه به کاربر این اجازه را می دهد که جدول را بر روی دستگاه خود شروع کرده و سپس ادامه ی حل جدول را بر روی دستگاه ویندوز ۱۰ دیگری دنبال کند که بسیار جالب به نظر می رسد.

نظر شما کاربران در مورد این اپلیکیشن چیست؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 18 مگابایت
  • منتشر کننده : Mehrad Soft
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه تحت اندروید : خیر
  • نسخه تحت iOS : خیر
2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
salehbagheri
پاسخ دهید شنبه 28 اسفند 1395

بسیار عالی
کاش شرح در متن جدول هم اضافه بشه
آرزوی موفقیت برای توسعه دهنده اپلیکیشن

Fernando
پاسخ دهید شنبه 28 اسفند 1395

خیلی هم خوب !!!
با تشکر از توسعه دهنده عزیز…

dariush2th
پاسخ دهید شنبه 28 اسفند 1395

منتظر چنین برنامه ای بودم، آفرین بر سازنده و توسعه دهنده ی برنامه !!
نوروزتان پیروز …. هرروزتان نوروز

win
پاسخ دهید شنبه 28 اسفند 1395

داداش دمت گرم،من چندبار درخواستشو دادم.. کارت عالیه. یه بازی هست بنام بازی به کلمات ،قدیمیه،،خیلی خوب بود، میتونی الگو بگیری ازش واسه برنامه های آیندت

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,