Run_The_Joint_Lead

Run The Joint عنوان یک بازی جذاب در سبک متفاوت است که از سوی تیم توسعه دهنده ی Naked Penguin Boy روانه ی استور شده است، این بازی که می توان سبک آن را در نوع خود منحصر به فرد دانست، می تواند به یک گزینه ی مناسب در تلفن همراه شما برای بازی کردن تبدیل شود. 

Run The Joint3

شما در بازی Run The Joint وظیفه ی فراری دادن دو کاراکتر جذاب بازی را بر عهده دارید، به گونه ای که به هر کدام از آن ها باید یک دستور جداگانه برای عبور از موانع را بدهید، اگر هرکدام از کاراکتر ها به موانع برخورد کند یا از مسیر خارج شود، کاراکتر دیگری نیز توانایی ادامه دادن به مسیر را ندارند، زیرا کاراکتر اصلی شخصی است که از زندان فرار کرده است و با یک زنجیر به کاراکتر دیگر که یک وزنه ی آهنی است بسته شده است.

Run The Joint2

همانطور که در تصویر می بینید این بازی در سبک دو بعدی طراحی شده است و از گرافیک قابل قبولی برخوردار است که در کنار صداگذاری عالی، Run The Joint را به یک بازی جذاب و اعتیاد آور تبدیل کرده است. شما در بازی می توانید شخصیت ها و مراحل جدید را در طی مراحل و کسب امتیاز باز کنید و از امکانات بیشتر بازی لذت ببرید.

Run The Joint4

این بازی به صورت رایگان عرضه شده است اما گاهی تبلیغاتی در بازی به چشم می خورند که خوشبختانه مانند دیگر بازی های تبلیغ دار، آزار دهنده نیستند و در هنگام بازی مزاحم شما نخواهند شد. اما در کل بازی Run The Joint می تواند انتخاب خوبی برای بازی کردن باشد.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 27.69 مگابایت
  • منتشر کننده : Naked Penguin Boy
  • پشتیبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندروید : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع : وینفون
1033 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
markelon
پاسخ دهید دوشنبه 28 دی 1394

naked ☺

محمود
پاسخ دهید دوشنبه 28 دی 1394

سلام دوستان. کسی خبر دارهاین لغو تحریم های نرم افزاری مایکروسافت شامل محدودیت ریجن ایران تو استور هم میشه یا نه؟من امتحان کردم هنوز ریجن ایران غیرفعاله در حالی ک گفته شده تحریم های نرم افزاری مایکروسافت لغو شده. ایا باید صبر کنیم یا کلا منتفیه؟در رابطه با کورتانا چی؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,