Feedback hub

مایکروسافت با عرضه ویندوز ۱۰ راهی را برای کاربران باز گذاشت تا از آن طریق بتوانند مشکلات ویندوز را به مایکروسافت اطلاع دهند. از طریق این برنامه خیلی از مشکلات موجود در ویندوز حل شد ولی مشکل تم تیره برای این نرم افزار تا به حال رفع نشده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

تعداد زیادی از اینسایدر‌ها از مایکروسافت درخواست داشتند تا با انتخاب تم تیره، برنامه Feedback Hub هم از این تم بهره ببرد و ویندوز ۱۰، ظاهر یک پارچه تری را در بخش طراحی به خود بگیرد. در حال حاضر تم انتخابی، بر روی این برنامه هیچ تغییری را ایجاد نمی‌کند که این مورد باعث عدم یکپارچگی در طراحی ویندوز ۱۰ می‌شود. حال یک مهندس در مایکروسافت خبر از بررسی این ویژگی می‌دهد و احتمال دارد که به زودی شاهد این ویژگی بر روی دستگاه‌های ویندوز ۱۰ خود باشیم.

feedback-Screenshot

این خبر می‌تواند برای آن دسته از کاربرانی که از پنل صفحه نمایش AMOLED در گوشی خود استفاده می‌کنند بسیار خوشحال کننده‌تر باشد. پنل‌های AMOLED برای اینکه عمق بیشتری از رنگ مشکی را به کاربر نمایش دهد، پیکسل ناحیه مربوطه به رنگ سیاه را خاموش می‌کند تا رنگ تیره‌تر نشاده داده شود.

تم تیره با عرضه ویندوز فون ۷، پا به دنیای ویندوز گذاشت که در آن زمان با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران مواجه شد. در ادامه نیز این تم در ویندوز فون ۸ و ۱. ۸ نیز به کار گرفته شد.

منبع :

WINBETA

406 پست
كيان زرعكانی
دبیر بخش اکس‌باکس در وب‌سایت وینفون
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Aryan
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه 28 تیر 1395

آقا یه سوال این نرمافزار هایی که بهصورت بتا میان رو چطور دریافت کنم

Aryan
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه 28 تیر 1395

مثلا نرم افزار Roblex رو چطور دریافت کنم؟
(نسخه ی بتا برا موبایل اومده)

STYLISH
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه 28 تیر 1395

به یچیزایی گی میدید از بی خبری که واقعا ارزش ندارن !! مثلا سیاه بشه چی میشه !! جمعا مگه چن ساعت با این نرم افزار کار میکنن !!

    alireza
    💔 0 پاسخ دهید دوشنبه 28 تیر 1395

    آره واقعا اینم شد خبر اصلا بشه نشه چه فرقی داره-مسخرست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,