Feedback hub

مایکروسافت با عرضه ویندوز ۱۰ راهی را برای کاربران باز گذاشت تا از آن طریق بتوانند مشکلات ویندوز را به مایکروسافت اطلاع دهند. از طریق این برنامه خیلی از مشکلات موجود در ویندوز حل شد ولی مشکل تم تیره برای این نرم افزار تا به حال رفع نشده است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر با وینفون همراه باشید.

تعداد زیادی از اینسایدر‌ها از مایکروسافت درخواست داشتند تا با انتخاب تم تیره، برنامه Feedback Hub هم از این تم بهره ببرد و ویندوز ۱۰، ظاهر یک پارچه تری را در بخش طراحی به خود بگیرد. در حال حاضر تم انتخابی، بر روی این برنامه هیچ تغییری را ایجاد نمی‌کند که این مورد باعث عدم یکپارچگی در طراحی ویندوز ۱۰ می‌شود. حال یک مهندس در مایکروسافت خبر از بررسی این ویژگی می‌دهد و احتمال دارد که به زودی شاهد این ویژگی بر روی دستگاه‌های ویندوز ۱۰ خود باشیم.

feedback-Screenshot

این خبر می‌تواند برای آن دسته از کاربرانی که از پنل صفحه نمایش AMOLED در گوشی خود استفاده می‌کنند بسیار خوشحال کننده‌تر باشد. پنل‌های AMOLED برای اینکه عمق بیشتری از رنگ مشکی را به کاربر نمایش دهد، پیکسل ناحیه مربوطه به رنگ سیاه را خاموش می‌کند تا رنگ تیره‌تر نشاده داده شود.

تم تیره با عرضه ویندوز فون ۷، پا به دنیای ویندوز گذاشت که در آن زمان با استقبال بسیار خوبی از سوی کاربران مواجه شد. در ادامه نیز این تم در ویندوز فون ۸ و ۱. ۸ نیز به کار گرفته شد.

منبع :

WINBETA

289 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Aryan
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵

آقا یه سوال این نرمافزار هایی که بهصورت بتا میان رو چطور دریافت کنم

Aryan
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵

مثلا نرم افزار Roblex رو چطور دریافت کنم؟
(نسخه ی بتا برا موبایل اومده)

STYLISH
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵

به یچیزایی گی میدید از بی خبری که واقعا ارزش ندارن !! مثلا سیاه بشه چی میشه !! جمعا مگه چن ساعت با این نرم افزار کار میکنن !!

    alireza
    💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵

    آره واقعا اینم شد خبر اصلا بشه نشه چه فرقی داره-مسخرست

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,