eid-ta-eid95-day4-full

ساعت ۰۰:۰۰! وقت آن رسیده است که ما شما را از شگفتانه جدید امروز مطلع کنیم. از این لحظه فقط ۲۴ ساعت فرصت دارید از آن استفاده کنید و مطمئن باشید در یک چشم به هم زدن به پایان می رسد. اگر از این جشنواره اطلاع ندارید پیشنهاد می کنم این مطلب را بخوانید تا از جریان آن مطلع شوید، در این جشنواره برای هر روز یک شگفتانه برای شما در نظر گرفته ایم و فرصت متفاوتی برای شما رقم می زنیم!

به نیمه جشنواره رسیده ایم! خوشبختانه استقبال خوب کاربران از شگفتانه های این جشنواره همچنان ادامه دارد. برای روز چهارم تخفیف شگفت انگیز برای گوشی های سری ۵ را در نظر گرفته ایم. گوشی های لومیا ۵۳۲، لومیا ۵۴۰ و لومیا ۵۵۰ را به عنوان شگفتانه روز چهارم می توانید با یک تخفیف فوق العاده خریداری کنید. مطابق شگفتانه های پیشین فقط ۲۴ ساعت مهلت دارید تا از این فرصت استفاده کنید.

اگر تصمیم دارید روز عید غدیر به یکی از عزیزان خود هدیه ای بدهید می توانید از این فرصت استفاده کرده و یک گوشی ویندوزفونی خریداری کنید و یک نفر دیگر را به جمع ویندوزفونی ها اضافه کنید.

برای استفاده از این تخفیف شگفت انگیز و خرید از فروشگاه کلیک کنید

منبع : وینفون
608 پست
رضا درویش زاده
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
morteza66
پاسخ دهید جمعه 25 شهریور 1395

سلام
کسی راه حلی برای حل مشکل کم رنگ شدن گلنس اسکرین بلده (۹۵۰xl)

mosabo54
پاسخ دهید جمعه 25 شهریور 1395

سلام
آقا میبخشد
چطوری میشه نمایش تاریخ را تو گلنس اسکرین غیر فعال کرد؟
آخه تنظیماتش در دسترس نیست

saeidlogical
پاسخ دهید جمعه 25 شهریور 1395

دوستان میخوام ۶۴۰xl dual 4g بخرم. لطفا راهنماییم کنید.

بهزاد جعفرپور
پاسخ دهید جمعه 25 شهریور 1395

راهنمایی نمیخواد فقط بخر… من چهارتا برای خودم – خانمم – پدرم و پسرم خریدم. همه چیزش خوبه با هاش حال میکنی. درضمن فقط یک سیم کارت باید از شبکه نسل دو استفاده کنه تا دیگری بتونه از نسل سه یا چهار استفاده کنه. بزار ساده بهت بگم : اگر سیم کارت نسل چهار ایرانسل داری و میخوای از دیتا اون استفاده کنی و سیم کارت دیگرت رایتل هست بنابراین شبکه رایتل فعال نمیشه. انگار سیم کارتی تو گوشی نیست. مگر اینکه سیم کارت ایرانسل تو در حالت ۲G قرار بدی تا رایتل فعال بشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,