fifa-17-demo-cropped

اخیرا خبر رسیده است الکترونیک آرتز در حال عرضه جدیدترین نسخه از بازی فوق العاده فیفا ۱۷ است. اگر شما هم از طرفداران سری بازی های مهیج فیفا هستید می توانید هم اکنون نسخه آزمایشی  این بازی یعنی فیفا ۱۷ را دریافت کنید. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

نسخه آزمایشی بازی فیفا ۱۷ هم اکنون و به صورت رایگان برای Xbox 360، Xbox One قابل دریافت است. این نسخه از بازی نسبت به فیفا ۱۶ تغییرات بسیاری را شاهد بوده است. الکترونیک آرتز با تغییر موتور بازی سازی فیفا توانسته است ویژگی های جدیدی به این بازی اضافه کند. این شرکت با استفاده از موتور بازی سازی Frostbite 3 توانسته گرافیک فوق العاده ای را برای بازی ایجاد کند و علاوه بر آن روند کلی بازی را از یک سری کاملا ورزشی به یک یازی با سبک RPG تبدیل کند. در سری جدید بازی فیفا ۱۷ شاهد اضافه شدن بخشی به نام The Journey هستیم که بازی کننده می تواند علاوه بر تجربه فوتبال توسط یک بازیکن کم تجربه به کنترل زندگی شخصی وی نیز بپردازد. همچنین الکترونیک آرتز در نسخه جدید فیفا مربیان مطرح را نیز به بازی اضافه کرده که از آن ها به مورینیو و آرسن ونگر می توان اشاره کرد. برای دریافت نسخه آزمایشی فیفا ۱۷ می توانید به اینجا و برای سفارش نسخه کامل به اینجا مراجعه کنید.

image-1

fifa-17-pre-order

image-2

شما عزیزان می توانید تجربیات خود را در مورد نسخه آزمایشی بازی فیفا ۱۷ با ما در میان بگذارید.

منبع :

MSPOWERUSER

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
شهاب
پاسخ دهید چهارشنبه 23 شهریور 1395

سلام، ویندوز ۱۰ پی سی آپدیت شده. ۱۴۳۹۳.۱۸۷

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,