هر چه به پایان فصل رقابت‌های اروپایی نزدیک می‌شویم، انتظار طرفداران فوتبال برای عرضه‌ی FIFA 17 در سرویس EA Access(اکس‌باکس وان) و Origin Access(رایانه‌های شخصی) بیش‌تر می‌شود. حال شرکت الکترونیک آرتز رسما اعلام کرده است که این نسخه به علاوه چند عنوان دیگر از عناوین شرکت EA در تاریخ ۲۱ آوریل بر روی سرویس EA Access و Origin Access قرار می‌گیرد. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

اگر اخبار بازی را دنبال کرده باشید، مطمئنا با خبر هستید که این نسخه برای اولین بار از موتور Frostbite برای ساختش استفاده شده که تغییرات گرافیکی چشم‌گیری را برای اولین بار در این سری اعمال می‌کند. همچنین علاوه بر تغییرات گرافیکی، شاهد تغییراتی در گیم‌پلی بازی هستیم که این نسخه را هرچه بیش‌تر به واقعیتِ فوتبال شبیه کرده است.

لازم به ذکر است که برای اولین بار در تاری سری FIFA، ما شاهد بخش داستانی‌ای هستیم که در آن باید بازیکن جوان و تازه‌کاری به نام الکس هانتر به سمت باشگاه‌های بزرگ و موفقیت‌های ورزشی هدایت کنیم.

البته FIFA 17 تنها بازی‌ای نبوده که به این دو سرویس اضافه شده است و الکترونیک آرتز در کنار این عنوان، Dragon Age: Origins و Medal of Honor: Airborne را نیز برای دارندگان اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار داده است. همچنین بازیکنان رایانه‌های شخصی مضاف بر این عناوین، عنوان Command and Conquer: The Ultimate Collection را نیز دریافت خواهند کرد.

اگر با عناوین رایگان در دو سرویس Origin Access و EA Access آشنایی ندارید، می‌توانید برای اطلاعات بیش‌تر به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه خود را در این باره با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amir
پاسخ دهید چهارشنبه 16 فروردین 1396

می‌توانید برای اطلاعات بیش‌تر به این لینک مراجعه کنید
لینکو قرار ندادید

    كيان زرعكانی
    پاسخ دهید پنجشنبه 17 فروردین 1396

    امیر جان ممنون از اطلاع رسانیت. اصلاح شد

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,