ممکن است شما تا به حال تجربه انجام نسخه جدید سری بازی‌های FIFA، موسوم به FIFA 19 را به دست آورده باشید چرا که نسخه آزمایشی (دموی) آن هم‌اکنون در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید با ویژگی‌های جدید این بازی بیشتر آشنا شوید. اما در غیر این صورت هم خبرهای خوبی برایتان داریم که در ادامه می‌توانید از آن‌ها مطلع شوید چرا که امکان تجربه زودهنگام این بازی را قبل از عرضه رسمی در اختیار شما قرار خواهد داد.

شما اکنون این شانس را دارید که بار دیگر این بازی را تجربه کنید، به این صورت که اگر عضویت سرویس EA Access و یا EA Origins را که به ترتیب روی رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس هستند، می‌توانید تجربه کنید. نسخه دسترسی زودهنگام این بازی هم‌اکنون روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل پیش دانلود است.

قبل از این که این کار را انجام دهید و به سمت دانلود کردن بازی‌ بروید، مطمئن شوید که رایانه شخصی شما توانایی اجرای آن را خواهد داشت. برای این که از این موضوع اطلاع پیدا کنید، می‌توانید مشخصات سیستم مورد نیاز و همینطور سیستم پیشنهادی نسخه رایانه شخصی این بازی را از این آدرس مشاهده کنید. حجم قابل دانلود برای نسخه رایانه شخصی این بازی ۳۲ گیگابایت است اما برای نسخه ایکس باکس وان کمی حجم بیشتری نیاز است که ۳۹ گیگابایت است. اگر عضویت معمولی و استاندارد دسترسی زودهنگام این بازی را داشته باشید، می‌توانید روی پلتفرم ایکس باکس وان تجربه‌ای ۱۰ ساعته از این بازی داشته باشید. در عین حال اگر عضویت EA Premium را برای پلتفرم رایانه شخصی داشته باشید، می‌توانید دسترسی نامحدود به این بازی داشته باشید.

عنوان FIFA 19 نه روز دیگر یعنی در تاریخ ۶ مهر برابر با ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳، نینتندو سوییچ و همینطور رایانه‌های شخصی به صورت رسمی در کل دنیا به انتشار خواهد رسید. این نکته را هم باید اضافه کنم که ویژگی‌های جدید این بازی نظیر اکتیو تاچ و یا بسیاری دیگر از ویژگی‌های جدیدش، فقط در نسخه نسل هشتمی این بازی قابل تجربه خواهند بود و کاربران نسخه‌های پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ فقط شاهد تغییر کیت‌ها و لاین آپ تیم‌ها خواهند بود و هیچ تغییر دیگری را تجربه نخواهند کرد بنابراین اگر می‌خواهید تجربه خوب و مناسبی از این بازی داشته باشید، بهتر است به سراغ نسخه نسل هشتمی آن بروید.

منبع : وینفون
661 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,