fifa-17-companion

اگر طرفدار بازی FIFA باشیدف مطمئنا با اپلیکیشن FIFA Companion آشتایی دارید. حال شزکت EA Sports به‌مناسبت انتشار نسخه ۲۰۱۷ بازی FIFA، به‌روز رسانی‌ای را برای دستگاه ویندوزفون منتشر کرده است که پشتیبانی از این بازی را به اپلیکیشن خود اضافه می‌کند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

مانند نسخه‌ی قبلی این اپلیکیشن، کاربران توسط این اپلیکیشن می‌توانند تیم و بازیکنان خود را مدیریت کنند. در پایین می‌توانید تغییرات ایجاد شده در این نسخه را از زبان شرکت مطالعه کنید.

با انتشار FIFA 17، تصمیم گرفتیم تا اپلیکیشن خود را نیز از نو طراحی کنیم و استفاده از آن را راحت‌تر از گذشته کنیم. ما پشتیبانی از Squad Building Challenges را به اپلیکیشن خود افزوده‌ایم تا شما بتوانید راحت‌تر بازیکنان خود را به باشگاه‌های دیگر منتقل کنید. لازم به ذکر است که پس از تاریخ ۳۰ سپتامبر، برای استفاده از FUT 17 بر روی گوشی خود، باید به بازی اصلی بر روی کنسول و یا رایانه‌شخصی وارد شوید.

برای استفاده از این اپلیکیشن، به حساب‌کاربری EA، نسخه‌ی اصلی بازی و اشتراک FIFA Ultimate Team Club نیاز دارید. این بازی بر روی دستگاه پلی‌استیشن ۳و۴، اکس‌باکس ۳۶۰ و وان و رایانه‌های شخصی در تاریخ ۲۷ سپتامبر منتشر خواهد شد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حامد
پاسخ دهید دوشنبه 4 مهر 1395

سلام آیا نسخه موبایل هم منتشر میشه برای بازی کردن فوتبال روی گوشی؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,