fifa-17-companion

اگر طرفدار بازی FIFA باشیدف مطمئنا با اپلیکیشن FIFA Companion آشتایی دارید. حال شزکت EA Sports به‌مناسبت انتشار نسخه ۲۰۱۷ بازی FIFA، به‌روز رسانی‌ای را برای دستگاه ویندوزفون منتشر کرده است که پشتیبانی از این بازی را به اپلیکیشن خود اضافه می‌کند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

مانند نسخه‌ی قبلی این اپلیکیشن، کاربران توسط این اپلیکیشن می‌توانند تیم و بازیکنان خود را مدیریت کنند. در پایین می‌توانید تغییرات ایجاد شده در این نسخه را از زبان شرکت مطالعه کنید.

با انتشار FIFA 17، تصمیم گرفتیم تا اپلیکیشن خود را نیز از نو طراحی کنیم و استفاده از آن را راحت‌تر از گذشته کنیم. ما پشتیبانی از Squad Building Challenges را به اپلیکیشن خود افزوده‌ایم تا شما بتوانید راحت‌تر بازیکنان خود را به باشگاه‌های دیگر منتقل کنید. لازم به ذکر است که پس از تاریخ ۳۰ سپتامبر، برای استفاده از FUT 17 بر روی گوشی خود، باید به بازی اصلی بر روی کنسول و یا رایانه‌شخصی وارد شوید.

برای استفاده از این اپلیکیشن، به حساب‌کاربری EA، نسخه‌ی اصلی بازی و اشتراک FIFA Ultimate Team Club نیاز دارید. این بازی بر روی دستگاه پلی‌استیشن ۳و۴، اکس‌باکس ۳۶۰ و وان و رایانه‌های شخصی در تاریخ ۲۷ سپتامبر منتشر خواهد شد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

362 پست
كيان زرعكانی
دبیر بخش اکس‌باکس در وب‌سایت وینفون
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حامد
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵

سلام آیا نسخه موبایل هم منتشر میشه برای بازی کردن فوتبال روی گوشی؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام