fifa-17-mobile-soccer-tablet-hero

دو هفته ی قبل هنسخه ی موبایل فیفا ۱۷ برای ویندوز ۱۰ موبایل در دسترس قرار گرفت و هواداران این بازی توانستند سرگرمی لذت بخش خود را شروع کنند. اکنون کاربران تبلت هم می توانند از ایین سرگرمی لذت ببرند با وینفون همراه باشید.

بعد از دستگاه های تلفن همراه حالا نوبت تبلت ها و رایانه هاست تا از این بازی بهره ببرند اما تنها دستگاه هایی می توانند از این بازی استفاده کنند که دارای صفحه لمسی باشند و در صورتی که رایانه ی شما قابلیت لمس ندارد قادر نخواهید بود تا فیفا را در دستگاه خود بازی کنید.

به مانند تمام نسخه های بازی فیفا، نسخه ی جدید نیز با تغییرات اندک نسبت به نسخه ی قبلی عرضه شده است. امسال حالت Career وجود ندارد و کاربران متاسفانه نمی توانند از این حالت لذت ببرند. اما از طرف دیگر، دو حالت جذاب گیم پلی وجود دارد، حالت attack و لیگ ها. ویژگی جدید حالت حمله باعث می شود  تیم مقابل تحت فشار قرار گیرد و در این شرایط امکان به ثمر رساندن گل در هر نیمه به مراتب بیشتر خواهد شد و تمرکز بازیکنان بر روی حمله های بیشتر خواهد بود و با گل های بیشتر هواداران بیشتری بدست آورده و رتبه ی شما بالاتر خواهد رفت.

از طرف دیگر، ویژگی لیگ ها به شما امکان بازی با دوستانتان را می دهد. شما می توانید بازی های دوستانه برگزار کنید، با دوستانتان لیگ برگزار کنید و در رقابت با یکدیگر از فیفا ۱۷ لذت ببرید. در این نسخه فیفا بیش از ۳۰ لیگ و ۶۵۰ تیم قرار داده شده است که این تعداد شامل ۱۷ هزار بازیکن می شود و شما می توانید با خریداری بسته های کارت می توانید بازیکنان جدید نیز برای تیم خود خریداری کنید.

فیفا تلاش کرده است تا این نسخه برای گوشی های با سخت افزار پایین تر، عملکرد بهتری داشته باشد و با به روز رسانی اخیری که برای این دستگاه ارسال کرد، مشکلات گزارش شده را مرتفع کرد.

نکته: این بازی نیاز به اتصال اینترنت دارد و در هر مسابقه یا قسمت های مختلف بازی، دانلودهای درون برنامه و محتواها انجام می شود و برای اجرای مناسب این بازی بهتر است از یک اینترنت پرسرعت استفاده کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 87.8 مگابایت
  • منتشر کننده :Electronic Arts
  • سیستم عامل مورد نیاز : ویندوز 10
  • نسخه ی تحت اندروید : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
میثم
پاسخ دهید دوشنبه 2 آبان 1395

کاش میشد با رفقا هم رودر رو بازی کرد

کاربر
پاسخ دهید دوشنبه 2 آبان 1395

رفتیم برای دانلووووود

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,