در هفته های آتی بازی های هیجان انگیزی وارد استور اکس باکس خواهند شد. برای بسیاری دانستن حجم این بازی ها مشخص کننده کیفیت این بازی ها و مدت گیم پلی آنها خواهد بود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در بین بازی های بسیاری که وارد استور اکس باکس می شوند، تعدادی هستند که توجه بسیاری را به خود جلب می کنند. دانستن حجم این عناوین نیز برای گیمر ها و طرفداران این سری عناوین نیز مهم است. بازی های استور از Disney Afternoon Collection با حجم ۵۰۰ مگابایت هستند تا عناوینی نظیر Sniper: Ghost Warrior 3 که حجمی در حد  Destiny 2 دارند که برای بسیاری دانلود آن با مشکلاتی همراه است.

در لیست بالا چند مورد به ذهن می آید. بازی های Sniper: Ghost Warrior 3 و Tekken 7 حجمی یکسان دارند که تعجب بر انگیز است از طرفی Injustice 2 حجمی کمتر از ۲۷ گیگابایت دارد که ممکن است به این نتیجه برسیم که بازی ساز ها در حال ساخت بازی های خود با بهترین کیفیت و نادیده گرفتن حجم زیاد و از طرفی استفاده از روش های جدید فشرده سازی هستند. به هر حال گیمر ها با این اوصاف باید کنسولی با بالاترین ظرفیت و گرانترین آن را تهیه کنند تا با مشکل حافظه ذخیره سازی مواجه نشوند.

این مسئله که سازندگان بازی و توسعه دهندگان آنها سعی در بهتر جلوه دادن بازی های خود هستند اما نتیجه این عمل به حجم بالای این بازی ها منجر می شود و در آخر نیز کاربران باید این بازی های سنگین را دانلود کنند. امید که توسعه دهندگان الویت خود را در ساخت بازی های خود به استفاده از روش های فشرده سازی قرار دهند تا همه کاربران با هر ظرفیت اینترنتی بتوانند از بازی آنها لذت ببرند.

منبع :

MSPU

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,