عنوان Final Fantasy 15 که از بازی‌های شرکت بزرگ اسکوئر انیکس (Square Enix) به شمار می‌رود، بعد از این که پس از انتظاری طولانی به انتشار رسید، توانست روند بسیار خوب و رو به رشدی را آغاز کند که تا امروز هم همچنان بدان ادامه داده است. در ماه آگست سال جاری این شرکت ناشر اعلام کرد که عنوان نامبرده اکشن نقش آفرینی موفق به فروش ۷.۷ میلیون نسخه در کل دنیا شده است. حال پس از گذشت مدتی کوتاه از این موضوع، این بازی پرافتخار به رکورد جدیدی دست پیدا کرده است.

همانطور که اشاره شد، این روند رو به رشد تا امروز ادامه پیدا کرده و تعداد نسخه‌های به فروش رفته این بازی ۸.۱ میلیون نسخه اعلام شده که رشد ۴۰۰ هزار نسخه‌ای نسبت به گزارش قبلی و ماه قبل را نشان می‌دهد. همچنین اسکوئر انیکس اعلام کرده که این میزان از فروش با احتساب همه نسخه‌های این بازی نظیر نسخه پایه، نسخه Windows Edition و همینطور Royal Edition به دست آمده است.

اصلا فروش بدی نیست؛ خصوصا با در نظر گرفتن این که این بازی در ماه نوامبر ۲ ساله خواهد شد. اسکوئر انیکس شانس این را دارد که در رویداد Tokyo Game Show دومین سالگرد عرضه این بازی را جشن بگیرد. احتمال این که در این رویداد شاهد معرفی بسته الحاقی جدیدی از این بازی باشیم، بالا است اما فعلا به جز صبر کردن کار دیگری از دستمان ساخته نیست.

اگرچه Final Fantasy 15 در زمان عرضه خود نتوانست مطابق انتظار بسیاری از بازی‌بازان عمل کند و انتظارات آن‌ها را از سری محبوب خود برآورده کند اما این شرکت همواره تلاش بر این داشته که با عرضه بسته‌های الحاقی رایگان و پولی این مشکل را برطرف کند و طرفداران قدیمی این سری را با این بازی آشتی دهد. اگر شما هم از جمله کسانی هستید که هنوز موفق به تجربه این بازی نشده‌اید، تجربه آن را حتما به شما پیشنهاد می‌کنم چون در غیر این صورت یکی از بهترین و ارزشمند‌ترین عناوین نقش آفرینی ژاپنی را از دست داده‌اید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,