بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های رایانه‌ای سال در اروپا یعنی Gamescom امسال با یک رویداد ویژه جدید به اسم شب آغازین Gamescom به صورت زنده آغاز خواهد شد که دقیقا یازده روز دیگر در تاریخ ۱۹ آگست ۲۰۱۹ میلادی برابر با ۲۸ مرداد ماه سال جاری شمسی توسط جف کایلی (Geoff Keighly) برگزار خواهد شد. کایلی هم به همین مناسبت اخیرا توییت جدیدی را در حساب رسمی خود به انتشار رسانده که از برخی ناشرانی که در این رویداد حضور پیدا می‌کنند، رونمایی کرده است که یکی از آن‌ها نیز شامل Square Enix می‌شود.

امروز هم اسکوئر اینکس عناوین و بازی‌های خود را که قرار است در این رویداد حضور پیدا کنند، معرفی کرده که قابل بازی کردن خواهند بود.

ایشان در این زمینه به طور رسمی تایید کرده که دموهای قابل بازی عناوین Final Fantasy 7 Remake و همینطور Marvel’s Avengers در این رویداد در دسترس قرار خواهند گرفت. با این حال هنوز اطلاعات چندان قابل توجهی درمورد محتویات دموی قابل بازی عنوان Final Fantasy 7 Remake در اختیار مردم قرار داده نشد اما اعلام شده‌ که در دموی Marvel’s Avengers بازی‌بازان اجازه‌ی تجربه‌ی هر یک از قهرمانان این بازی را در حادثه‌ی A-Day به دست خواهند آورد که یکی از بخش‌های اصلی داستان بازی است.

سایر عناوین قابل بازی نیز شامل بازی‌هایی نظیر Trials of Mana می‌شود که یک نسخه‌ی بازسازی شده از Seiken Densetsu برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی است. همچنین عنوان Final Fantasy 14 نیز با بیشترین میزان گردهمایی طرفداران که تا به حال در کشور آلمان برگزار شده، در این رویداد حضور پیدا خواهد کرد که این مراسم در تاریخ ۲۳ آگست برگزار خواهد شد. در نهایت نیز درمورد سایر اخبار و اطلاعاتی که از رویداد پیش روی Gamescom 2019 به دست آورده‌ایم، مشخص شده که عنوان Life is Strange 2 با چهارمین قسمت خود به اسم Faith در این رویداد برای اولین بار حضور پیدا خواهد کرد تا قسمت بعدی این بازی که ماجراجویی برادران Diaz را به تصویر می‌کشد، بازگو و معرفی کند تا پس از آن در تاریخ ۲۲ آگست برای پلتفرم‌های مقصد خود به عرضه برسد.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,