به تازگی خبر های منتشر شده از بازی فاینال فانتزی جدید گویای زمان انتشار آن در هفته ی آینده است. طبق این خبر ها قرار است نسخه جدید این بازی یعنی Final Fantasy XV: Episode Prompto در روز ۲۷ ژوئن برابر با ۶ تیر ماه برای عموم عرضه شود. به طور حتم این نسخه از بازی به واسطه داستان قوی پر محتوا با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه خواهد شد. با ما در وینفون همراه باشید.

شنیده ها از حاکی از آن است که در Episode Prompto شاهد اضافه شدن سلاح ها و وسایل حمل و نقل بیشتری خواهیم بود. همچنین گفته می شود در این بازی مکانیسم مربوط به تیر اندازی تغییر کرده و به گونه ای خاص بدل شده است و بیش از پیش ما را وادار به انتظار برای تجربه ی آن می کند. همان طور که گفتیم بازی Final Fantasy XV: Episode Prompto قرار است تا در هفته آینده برای کاربران اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ عرضه شود. در ادامه شما عزیزان را به تماشای تریلر این بازی هیجان انگیز دعوت می کنیم.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,