کمپانی Square Enix فروش مالی خود را امروز منتشر کرد تا میزان فروش و موفقیت بازی های مختلف خود را اعلام کند که در این میان، بازی Final Fantasy XV آمار جالب توجهی دارد. با وینفون همراه باشید. 

بر اساس آمار این شرکت، آخرین نسخه ی بازی Final Fantasy، بی شاز ۶ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است و سریعترین فروش این فرانشیز تا به امروز را ثبت کرده است. با وجود اینکه آمار دقیق کشورهای غربی مشخص نیست اما به نظر می رسد همچنان قسمت بزرگی از فروش این بازی در خارج از ژاپن است. این نسخه در دانلود نیز رشد داشته است به طوریکه در آمریکای شمالی بیش از ۲۰ درصد درآمد از طریق فروش نسخه ی دیجیتالی بوده است.

داستان این نسخه  بر روی  شاهزاده نوکتیس تمرکز دارد که برای هدف مهمی با دوستان خود به نام‌ های ایگنیس، گلادیولوس و پروموتو از قصر خارج و داستان و چالش های خود را آغاز می‌کند. این داستان قرار است بر پایه آشنایی با شهر اینسامنیا باشد و در این بین قرار است شاهزاده با هم‌بازی کودکی خود لونافری ازدواج کرده تا مشکلات قبلی از بین برود. ولی نیفلهیم در آخرین لحظه عهد و پیمان خود را می‌شکند و داستان اصلی بازی رقم می‌خورد.این بازی کاملا بر روی برادری بیشتر از موارد دیگر تمرکز کرده است و به خوبی گیمر را با داستان همراه می کند.

با وجود اینکه رقابت با عنوانی مثل Tomb Raider بسیار سخت، اما این نسخه توانسته تا حدودی خود را بالا بکشد و در برابر عناوینی مثل The Witcher 3 انتخاب بهتری باشد.

منبع :

MSPU

  • شنبه 6 خرداد 1396 10:00
  • بدون نظر
  • هادی اکبری زاده
  • اخبار
1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,