بازی Final Fantasy XV نیز در میان بازی هایی که قرار است بعد از عرضه برای اکس باکس وان اکس به‌روز رسانی شود، قرار گرفته است اما تا به امروز مشخص نبود که این بازی با کیفیت حقیقی ۴K یا به صورت آپ‌اسکیل اجرا می‌شود. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون با ما همراه باشید.

کارگردان بازی Final Fantasy XV آقای Hajime Tabata تفاوت اجرای این بازی بر روی اکس باکس وان اکس و کامپیوتر را آشکار کردند و هم‌چنین از پشتیبانی این بازی از Windows Sonic پرده برداشتند.

در مراسم PAX East خبرنگاران سایت Doalshockers تفاوت اجرای این بازی بر روی اکس باکس وان اکس و کامپیوتر را از کارگردان این بازی پرسیدند. ایشان توضیح دادند که این بازی از کیفیت ۴K حقیقی بر روی کامپیوتر بهره می‌برد در حالی که اکس باکس وان اکس کیفیت حقیقی ۳K معادل با ۱۸۰۰ پیکسل را اجرا می‌کند و بعد از آن با استفاده از تکنولوژی شطرنجی کیفیت را تا ۴K بالا می‌برد که این دقیقا همان راه‌کار برای اجرا در بالاترین کیفیت برای PS4 Pro است.

نسخه کامپیوتر این بازی از تکنولوژی Nvidia Gameworks شامل شبیه‌سازی فیزیکی که در Luminous Engine تعبیه شده است، بهره می‌برد. هم‌چنین از ویندوز سونیک هم که فناوری صدای فضایی برای ویندوز ۱۰ است، پشتیبانی می‌کند که این به طور ارثی از سخت افزار Dolby Atoms استفاده می‌کند.

در همین حین شرکت Square Enix دائما به‌روز رسانی این بازی را ادامه می‌دهد.

نظرات خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

DOALSHOCKERS

323 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
AlirezaH
پاسخ دهید دوشنبه 13 شهریور 1396

این نرم افزار رو هم معرفی کنین
onecommander.com

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,