xbox-one-2

یکی از جنبه های دنیای دیجیتال امروزی، سرگرم کردن کاربران و جلب توجه کاربران به سوی بازی های ویدیویی است، که این امر علاوه بر کامپیوتر های شخصی، بر عهده ی کنسول های بازی نیز نهاده شده است. و در سال های اخیر، این موضوع از سوی شرکت های دخیل در زمینه ی کنسول های بازی، بیشتر در قامت کنسول های نسل هشتم دنبال می شود.

اگر بخواهیم به دو رقیب اصلی در میان کنسول های نسل هشتم اشاره کنیم، آن دو رقیب اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ خواهند بود. از زمان ورود کنسول های نسل هشتم به صحنه ی رقابت کنسول های بازی، پلی استیشن ۴ با توجه به قیمت خود و همچنین بازی های اختصاصی خود و ویژگی های دیگری که داشت، توانست سهم بیشتری از بازار کنسول های بازی را به دست آورد.

اما مدتی قبل و با تغییر  رویکرد مایکروسافت در تمام زمینه ها که با ورود ساتیا نادلا به صحنه ی مدیریت کمپانی مایکروسافت این تغییرات در برنامه ها و اهداف صورت گرفت، این تغییرات در اهداف به بخش اکس باکس نیز کشیده شد و با تغییر رویکرد مایکروسافت در قبال کنسول اکس باکس وان، مایکروسافت که سهم کنسول اکس باکس وان را در بازار بسیار کمتر از انتظار خود می دید، قیمت اکس باکس وان را کاهش داد و این آغازی بود بر افزایش سهم اکس باکس وان در بازار کنسول های نسل هشتم، اما این افزایش به اندازه ی کافی نبود و هنوز هم میان میزان فروش کنسول اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ تفاوت قابل توجهی وجود داشت.

کنسول اکس باکس وان که از ویژگی های بسیار خوبی برخوردار است و بازی های اختصاصی بسیار قدرتمندی دارد، منتظر بود تا روحی تازه را از سوی مایکروسافت بیابد. شاید پیش از سال 2015 و اواخر سال 2014 اگر شخصی تصمیم به خرید یکی از کنسول های نسل هشتم را داشت، یه احتمال بیشتر به سراغ پلی استیشن 4 می رفت، اما هم اکنون داستان متفاوت شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید تا ببینیم که چطور با تغییر رویکرد های اخیر مایکروسافت، هم اکنون می توان به کنسول اکس باکس وان به عنوان یکی از بهترین گزینه های موجود در میان کنسول های نسل هشتم اندیشید و به فکر خرید آن برآمد.

Xbox-One

 • در جریان کنفرانس معرفی ویندوز ۱۰ و همچنین کنفرانس بیلد ۲۰۱۵ بود که مایکروسافت به صراحت اعلام کرد که ویندوز ۱۰ تنها سیستم عامل آینده ی مایکروسافت خواهد بود و این سیستم عامل برای تمام دستگاه ها منتشر می شود، و کنسول اکس باکس وان نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. بنابراین در آینده و با عرضه ی ویندوز ۱۰ برای کنسول اکس باکس وان، ویژگی های بسیار خوبی به این کنسول اضافه می شود و همچنین با توجه به حضور دایرکت اکس ۱۲ در ویندوز ۱۰ و این که مایکروسافت اعلام کرد که دایرکت اکس ۱۲ قدرت گرافیکی اکس باکس وان را ۲۵ درصد افزایش می دهد، با انتشار ویندوز ۱۰ برای اکس باکس وان، شاهد قدرت گرافیکی به مراتب بیشتر اکس باکس وان در مقایسه با اکنون خواهیم بود. البته این موارد تنها قابلیت ها و ویژگی هایی نخواهد بود که با عرضه ی ویندوز ۱۰ برای اکس باکس وان، به این کنسول اضافه می شود، و با انتشار ویندوز ۱۰ شاهد ویژگی های کاربردی به مراتب بیشتری برای اکس باکس وان خواهیم بود. همین امر سبب شد که سهم بازار کنسول اکس باکس وان نسبت به گذشته بسیار بیشتر شود و حتی گاهی در خبر ها دیده شد که فروش اکس باکس وان از پلی استیشن ۴ بالاتر رفته است.

 

 • اما همانطور که می دانید، ویندوز 10 تنها برای اکس باکس وان قابلیت های گیمینگ به همراه ندارد، بلکه نسخه ی دسکتاپ ویندوز 10 نیز با یک برنامه جدید به نام اکس باکس همراه است که تجربه ی گیمینگ بسیار لذت بخشی را برای شما ارائه می دهد. اما برنامه ی اکس باکس در ویندوز 10 چه ارتباطی با کنسول اکس باکس وان دارد؟ احتمالاً شما نیز پاسخ این سوال را می دانید، یکی از قابلیت های موجود در برنامه اکس باکس ویندوز 10 وجود دارد، امکان استریم بازی های کنسول اکس باکس وان بر روی رایانه ی با سیستم عامل ویندوز 10 است، و این قابلیت با آپدیت جدیدی که اخیراً برای برنامه ی اکس باکس منتشر شده است، هم اکنون با کیفیت ۱۰۸۰P و ۶۰fps در دسترس است و تجربه ای جالب را در اختیار کاربران قرار می دهد. البته این مورد را هم در نظر داشته باشید که مایکروسافت اعلام کرده است که احتمالاً در آینده قابلیت استریم بازی های ویندوز 10 بر روی کنسول اکس باکس وان نیز اضافه خواهد شد.

 

 • اوج کار مایکروسافت در قبال اکس باکس وان را می توان در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 2015 دید. جایی که بازی های اختصاصی اکس باکس وان قدرت نمایی می کردند، شرکت های بسیاری بازی های جدید خود را در جریان کنفرانس مایکروسافت معرفی کردند، از آینده ی اکس باکس وان در کنار ویندوز ۱۰ سخن به میان آمد، دسته ی بازی ویژه ی فوق العاده ای برای اکس باکس وان معرفی شد که در ویدیو های منتشر شده از سوی مایکروسافت، کیفیت، قدرت و قابلیت های این دسته ی بازی به خوبی دیده می شد و بسیاری موارد دیگر که در کنفرانس مایکروسافت در E3 2015 دیده شد. به طور کلی، کنفرانس مایکروسافت در E3 2015 سرشار بود از هیجان، قابلیت های جدید، معرفی بازی های جدید و بسیاری موارد دیگر و توانست که رضایت کاربران را به دست آورد و می توان این کنفرانس را برگ برنده ای برای مایکروسافت و اکس باکس وان دانست.

 

 • دو قابلیت جدید که عنوان شده به زودی به کنسول اکس باکس وان اضافه خواهند شد، یکی قابلیت پشتیبانی از موس و صفحه کلید است که تجربه ای جدید را در اختیار کاربران کنسول اکس باکس وان قرار می دهد، و دیگری قابلیت اجرای بازی های اکس باکس 360 بر روی اکس باکس وان است که تا به امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. به هر حال این دو مورد نیز به زودی به اکس باکس وان اضافه خواهند شد و تجربه های لذت بخشی را برای کاربران اکس باکس وان فراهم می کنند.

 

 • مورد دیگری که باید به آن اشاره کرد، کنفرانس گیمز کام 2015 است، جایی که رقیب اصلی اکس باکس وان، یعنی پلی استیشن 4 حضور نداشت و در عوض اکس باکس وان در این کنفرانس خوش درخشید. در کنفرانس گیمز کام 2015 شاهد بازی های اختصاصی بسیار جذاب و زیبایی برای کنسول اکس باکس وان بودیم، و همچنین تریلر های بسیار زیبایی را از بازی های اختصاصی آینده ی اکس باکس وان شاهد بودیم. از جمله تریلر های زیبای کنفرانس گیمز کام 2015، می توان به تریلر بسیار زیبای بازی Forza Motorsport 6 اشاره کرد.

با توجه به تمام موارد ذکر شده، به نظر می رسد که آینده ای بسیار درخشان و پر از موفقیت در پیش روی کنسول اکس باکس وان قرار دارد و می توان انتظار موفقیت های آینده ی این کنسول نسل هشتمی را داشت.

با همه ی این ها، اگر شما بخواهید یک کنسول نسل هشتمی را تهیه کنید، انتخاب شما کدام گزینه است؟ چرا؟

تهیه شده در وینفون

منبع : وینفون
932 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
erfan24
💔 67 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

آقا حسین و کاربران یه ذره واقع بین باشید این کنسول به جایی نمیرسه

  Milad SS
  💔 4 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  اونی که واقع بین نیست و از روی تعصب حرف میزنه شمایید برادر…

  جواد رنجبر
  💔 4 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  چرا انقد تعصبی و بی منطق حرف زدی؟؟؟؟!!!
  به جایی نمیرسه؟؟؟!!
  روچه حسابی؟! اینکه تعداد کاربراش لحظه به لحظه درحال افزایش؟؟!اینکه سرویس هاش خیلی خوبه؟؟!اینکه گیم پلی روون و بهتری داره؟؟!اینکه ظاهر زیبا تری نسبت به رقیب داره؟؟!اینکه طراحیش بهتر از رقیب؟؟!اینکه بازی های فوق العاده ای براش هست و معرفی شده اخیرا؟؟!
  چشات رو روی همه ی اینا بستی؟؟؟؟!!
  انتخاب بین این کنسول و ps4 سلیقه ای اما نمیشه گفت دیگری بده یا اینکه بجایی نمیرسه!!!!

  امیر حافظی
  💔 7 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  اتفاقا فکر میکنم سال آینده فروش ایکس باکس به یک قدمی پلی استیشن می رسه و تا دوسال دیگه ایکس باکس وان کنسول اول بازار میشه.
  بازی های ایکس باکس وان خیلی بهتر از پلی استیشنه. من جفتشون رو دارم و اینو بدون تعصب میگم.
  اما در مورد این مقاله، نگارنده نه از بازی سر در می آورده، نه از بازار بازی! مگه مجبوری بیرون از حوزه ی تخصصی خودت بنویسی!
  اول از همه اینکه ایکس باکس زیر خاکستر نیست برادر. دوم اینکه همین الان هم سهم خوبی از بازار داره و انحصاری های فوق العاده! بعد هم نه ویندوز 10 و نه کیبورد و موس و این چرندیات هیچ تاثیری روی فروش ایکس باکس نخواهد داشت. اصلا ایکس باکس داری؟

   جواد رنجبر
   💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

   امیر جان نظرت در مورد ایکس باکس خیلی قشنگ بود اما چرا به نویسنده توهین میکنی آخه؟! 😀

    amirdante
    💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

    من که مجبور شدم باک وانمو بفروشم به دلیل شخصی … اما الان که نمیتونم مولتی هالو هلو ..رو بازی کنم حالم داغونه مخصوصا زامبی کالاف ۹ تمام دی ال سی هاشو داشتم شبا تا ساعت ۵ با دوستام زامبی مپ buried میرفتیم وااااااای خدا …آقا کسی بازی ترسناک میشناسه ترو خدا معرفی کنیییید مردیم از بدون وجود ترس و استرس ای بابا

Milad SS
💔 3 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

خیلیا فکر میکردن تو این نسل کاره ایکس باکس وان تموم شده و پی اس فور برنده قاطعه نسله هشته ولی مایکروسافت تو شیش ماه ورق رو کاملا به نفعه خودش برگردوند تا جایی که همونایی که میگفتن ایکس وان شکست خورده الان میگن تا یک یا دوسال آینده علاوه بر هم تراز شدن فروش دو کنسول، شاید فروش ایکس وان از پی اس فور هم پیشی بگیره…
دقت کنید! هنوز بازیای انحصاری شاخه ایکس باکس وان از جمله:
هالو ۵
فورزا ۶
گریز ۴
کوآنتوم بریک که این روزا خیلی خوش درخشیده!
و خیلی بازیای کوچیک و بزرگه دیگه…
عرضه نشدن و از اونا مهم تر هنوز ویندوز تن برای ایکس باکس وان عرضه نشده و فقط با یه سری تغیرات جزعی مایکروسافت توی نحوه ی استفاده از رم و سی پی یو ی ایکس وان قدرت کنسول به طرز باور نکردنی بیشتر شده حالا با دایرکست ۱۲ چی میشه رو دیگه خودتون تصورش کنید!!
ضمنا قابلیت پشتیبانی از بازی های نسل قبل و استریم بازی های کنسول رو دستگاه های ویندوز تن و رابط کاربری بهتر و کرتانا برای ایکس باکس رو هم اضافه کنید…
واقعیت اینکه مایکروسافت ایکس باکس وان رو متحول کرده، من بشخصه امیدوارم که این روند رو در محصولات دیگش از جمله تلفن های هوشمند هم ادامه بده!

  جواد رنجبر
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  دیگه چی بگم..
  ایول پسر.. ایول

  مهدی اخلاقی
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  دوستان به نظر من فیل اسپنسر اکس باکس وان رو به چیزی تبدیل کرد که الان هست وگرنه خیلی وقت پیش به خاطرات پیوسته بود.
  دوست دارم اسپنسر.

  امیر حافظی
  💔 2 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  مشتاقانه منتظر کوآنتوم بریکم… مشتاقانه

   Milad SS
   💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

   تا حدودی باهاتون موافقم آقا مهدی، البته؛
   فیل اسپنسر با سیاست های جدید مایکروسافت برروی کار اومده پس نمیشه گفت که اسپنسر به تنهایی ایکس باکس رو نجات داده ولی تلاش های ایشون هم واقعا جای تقدیر داره
   ….
   منم همین طور امیر جان اول کوآنتوم و بعد گریز ۴
   ….
   ایول به ولت برادر جواد خخ

sajjad
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

مقاله خوبی بود ولی کاش از بازی های انحصاری نام می بردید

soroosh
💔 1 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

سلام ببخشید تو این پست مطرح میکنم: خواهش میکنم کلا یک بخش رو به عنوان مسابقه عکاسی با لومیا طرح کنین. و میدونیم که جایزه اش هزینه دارد. کسانی هستند که جایزه مهم نیست براشون و چالش مهمه. اگه میشه مسابقات عکاسی را جدی تر بگیرین. ممنون.

ممد
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

تو فروشگاه ایکس باکس نمیارین؟

ممد
💔 1 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

یعنی تا چند روز دیگه رجیون بزاریم ایران مشکلی پیش نمیاد؟
یعنی میتونیم از استور با ریال چیزی بخریم؟

  mehrdad
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

  از دیشب تاحالا کسی نبوده که به جای پاک کردن نظر به اون جواب بده؟

SHADOW
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

آقا آموزش ساخت برنامه یونیورسال رو هم بزارید مثل ویندوزفون 8

محسن حیدری
💔 16 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

چرا نظرات من پاک میشه؟
از مسولین سایت انتظار جواب منطقی دارم

  علی گلشن
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  دوست عزیز نظرات تکراری به طور خودکار پاک میشن.

mostafa
💔 14 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

خب پس از مدت زیاد ذکر چند نکته رو ضروری میدونم
اول اینکه سرویس هاش به ماله سونی نمیرسه چون سونی هر ماه چنتا بازی توپ رایگان میزاره
گیم پلی روون تر هم نداره
رزلوشن پایین تری هم داره بازی هاش
کلا سخت افزارش ضعیف تره(هر کدومو قبول نکنید اینو نمیشه انکار کرد)
بازی های انحصاری هم سونی امسال یکمی عقب تره ولی فقط یه کوچولو
ظاهر زیبا تر سلیقه ای هستش ولی تو یه بررسی کلی و بدون سلیقه
باید گفت پی اس نازک تر و کوچیک تر و خشن تر هستش
اداپتور هم داخلش هستش
ضمن اینکه کلا در بازی هایی که برای هردو میاد پی اس یه قدم تو جزییات جلو تره
تازه شما نمیتونی هارد ایکس باکسو عوض کنی
باید بری یه ایکس باکس یه ترا بخری
ولی تو پی اس تو دو دقیقه و سی ثانیه و صرف کمترین هزینه میتونی یه پی اس حتی دو ترا داشته باشی
ضمن اینکه تمام سایت های معتبر تایید کردند که دایرکت ۱۲ اکثر بهبودش تو پی سی هستش و کارشناسا تایید کردند رو ایکس اونقد تاثیر نداره
ذکر این نکته ضروری هستش که من پی سی گیمر بوده و طرفدار هیچکدوم نیستم و گیمر نسبتا حرفه ای هستم (نه از اینایی که از کل گیم یه کال اف فهمیدن چون کال اف بازی بفروش هستش نه قابل احترام مثل شاهکار کوجیما)
و از کمپانی سونی متننننفففرم (بخاطر گوشیای افتضاحش)
ولی حقیقتو نمیشه انکار کرد

  Milad SS
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

  با این که خیلی خستم ولی خدمتتون عارضم که…

  اولا لطف کنید و مارو به خنده وا ندارید دوسته عزیز، همه میدونن سرور های سونی ماله زمانه عهده عطیقه و هر هفته پی اس ان قطعی داره که سر همینم صدای کاربراش دراومده! قیمت اشتراکه ماهیانه پی اس ان هم که مداوم در حاله رشده و بازی های مجانی ماهانش هم بازی هایی هستن که رو دسته ناشر ها باد کردن!! اینم که شما میگید بازیای خفن مجانی رو نمیتونم درک کنم کدوم بازی رایگان پی اس ان خفن بوده! اگه میشه به اطلاعه منم برسونید… در مقابل چنین سیستم ضعیفی سرویس لایو ایکس باکس هست که علاوه بر این که قطعی این سرویس نسبت به پی اس ان خیلی خیلی کمتره! بلکه قیمتش هم بسیار مقرون به صرفه است (بخصوص طرح های یکساله و یک ماهه) و علاوه بر بازی های مجانی تخفیفاته بسیار خوبی هم به عناوین روز میزنه که باعثه رضایته خاطره کاربرا میشه همچنین در کنار سرعت و رابط کاربری بسیار بهتر نسبت به پی اس ان دارای هدایای ویژه برای کاربرانی هست که بازی هارو پیش خرید میکنن (مثلا بازی فال اوت ۴ که با پیش خریدش یک نسخه ی مجانی از فال اوت ۳ رو هدیه میگیرید)

  گیم پلی روون تر هم نداره!! متوجه نشدم منظورتون رو، اگه بحثه پایداری فریم ریت هست که فیل اسپنسر برای ناشر ها بارها یادآور شده که در ایکس باکس ثبات فریم مهم تر از رزولیشن هست!! پس طبقه همین هدف گذاری ریاسته ایکس باکس اکثره بازی ها در ایکس باکس روون تر اجرا میشن! اگر از لحاظه رابطه بین کاربر و بازی میگید که دسته ی کنسوله، همه میدونن دسته ی ایکس باکس خیلی خوش دست تر و راحت تر از دسته ی بدغواره ی پلی فوره! (بخصوص نحوه ی قرار گیری شک ها در دسته ی پی اس فور و کوچیک بودنه دسته ی پی اس فور به نسبت دست های گیمر ها)

  ضمنا، رزلوشن نه و رزولیشن! بجز دو بازی متال گیر (که البته خوده سازنده گفته در اینده پچی رو منتشر میکنه که توسط اون بازی رو رزولیشن ۱۰۸۰ اجرا میشه با فریمی پایدار) و ویچر که روی ایکس باکس با رزولیشن ۹۰۰ پی اجرا شدن کدوم بازی خاصه دیگه ای روی ایکس وان با رزولیشنه ۱۰۸۰ اجرا نشده؟؟
  بله ما هم منکر این نیستیم کارته گرافیک پی اس فور بیس درصد از کارته گرافیک ایکس باکس وان قوی تره ولی در مقابل ایکس باکس هم از سی پی یوی قوی تری برخورداره…
  مشکل رم در ایکس باکس هم به زودی با عرضه ی دایرکست ۱۲ و اپدیت های نرم افزاری حل میشه! ضمنا با این که پی اس فور از رم های دی دی آر فور بهره میبره نباید این نکته رو هم یادتون بره که زمان پاسخ گویی رم های دی دی آر فور از رم های استفاده شده در ایکس باکس وان کمتره!
  ضمن اینکه سازنده ها تا الان از نود الی هشتاد درصد قدرت پلی فور و شصد تا هفتاد درصد قدرته کنسوله ایکس باکس وان بهره بردن که به دلیله وجوده سخت افزاره پیچیده ی ایکس باکس وانه نه ضعفه کنسول که در نهایت کاره پرته بازی روی کنسول رو کمی مشکل میکنه که البته اونم توسط نرم افزار های جدیدتره مایکرو و دایرکست دوازده تا حدوده زیادی برطرف میشه

  در مورد بازی های انحصاری هم سونی یه کوچولو عقب نمونده بلکه به کلی خوابش برده سونی برای سال اینده چیزی جز انچراتد چیزی نداره!! ولی ایکس باکس (نگم بهتره) از تام رایدر گرفته تا پرفروش ترین بازی ایالات متحده “هالو” رو در انحصار داره حالا بیخیال کوآنتوم و گریز و فورزا و غیره

  در ضمینه ی طراحی هم از همین نظرتون معلوم شد که چیزی از طراحی نمیدونید… علاوه بر ظاهره شیک و فانتزی ایکس باکس که در کمال سادگی به ریشه های خودش هم پای بند بوده، ابعاده بزرگش باعث میشه که هم نسبت به رقیبش کم صدا تر باشه و هم خنک تر!
  این مورد هم که پی اس فور فشردس اصلا نکته ی جالبی برای یه وسیله ی الکترونیکی که با گرما سر و کار داره جالب نیست!!!! چون در طولانی مدت ممکنه باعثه اسیب دیدگی قطعات در اثره همین گرما بشه!!
  ضمنه اینکه بیرون بودنه اداپتور باعثه کاهش گرما در کنسول میشه و فضای خالی بیشتری رو برای گردش هوا در کنسول محیا میکنه!!

  کی گفته پی اس یه قدم تو جزعیات جلوتره!! مثل اینکه نمیدونید در ایکس باکس از دایرکست استفاده میشه که به وسیله ی اون رنگ بندی و نور پردازی و سایه زنی خیلی بهتر از پی اس فور انجام میشه!!
  بله پی اس در بافت ها به علت رزولیشن بیشتر بهتر عمل میکنه ولی نه در جزعیات…

  درمورده هارد هم میشه از هارده جدای خوده ایکس باکس استفاده کرد که علاوه بر دردسر پایین از قیمته مناسبی هم برخورداره، این هم که به این راحتی هارده یه سیستم رو عوض کرد نشان گر برتری سیستم نیست بلکه میتونه نشانگره امنیت پایینه یک سیستم هم باشه!!

  دایرکست ۱۲ اونقدرا تاثیر نداره! درسته تاثیرش بین ده تا پونزده درصده، ده تا پونزده درصدی که میتونه رزولیشن ۱۰۸۰ و فریم ریت پایدار ۳۰ رو برای ایکس باکس وان به راحتیه آب خوردن تبدیل کنه…

  ضمن اینکه منم نزدیک به ده ساله که پی سی گیمرم ولی متاسفانه شما اطلاعه درستی از حقیقت ندارید!!

  بگذریم از کارایی های دیگه ی ایکس باکس از جمله پشتیبانی از بازی های نسله قبل، استریم بازی ها، کورتانا، اتصال موس و کیبرد، کینکت، باندل های خیلی زیباتر از باندل های پی اس فور (از جمله باندل فورزا شیش که با روشن کردن دستگاه صدای فورد جی تی ازش درمیاد!!)، کارایی همچون یه کامپیوتره شخصی از جمله گشت و گذار راحت در اینترنت و محیط کاربری روان و دلنشین، شبکه ی انلاینی که حتی کاربرانه پی اس فور هم به بهتر بودنش از پی اس ان اعتراف کردن و غیره و غیره…

  لطفا با بیان نادرسته حقیقت دیگران رو به اشتباه نندازید دوسته عزیز…

   Milad SS
   💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

   “زمان پاسخ گویی رم های دی دی آر فور از رم های استفاده شده در ایکس باکس وان کمتره!”
   کمتره => بیشتره
   مطلب طولانی بود و متاسفانه یه مورد اشتباه شد…
   پوزش ‎:)‎

    OMEGA
    💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

    آقا میلاد تطرتونو نصفه خوندم بنظرم خیلی کامل جواب دادین ولی یه سوال چند درصد این امکاناتی که گفتینو مثل ایکباکس لایو یا پی اس ان داخل ایران استفاده میشه درضمن اون مشکلی که شما میگی داخل سرعت و رون بودن بین این دوتا مربوط به سرعت نت ایران هستش شما با سرعت 8مگ بشین پای پی اس ان ببین بازم رون هست یانه من به شخصه می تونم بگم که هیچ فرقی ندارن این دوتا کنسول و خریدنشون بستگی به سلیقه شخصی خود فرد داره من خودم از بزرگی دسته ایکس باکس و اون موسش خوشم نمیاد و این یه سلیقه شخصیه ولی اینو قبول کنید که طرفدارای پلی اس تیشن خیلی بیشترن نسبت به ایکس باکس هممون مطمأنن با پلی استیشن وان خاطره داریم با اون بازی کراش پلی استیشن از قبل کارش همین بوده و این حرف درست نیست که میگید سرور های پلی استیشن قدیمی هستن مگه میشه یه سرور قدیمی یه کونسولی با قدرت گرافیکی وحشتناکی مثل پی اس 4 رو پشتی بانی کنه اصلا با یه عقل سلیم جور در نمیاد خواهشا دوستانی که از مزیت های هردو کونسول می خوان حرف بزنن از روی اطلاعات قبلی که مطمأنن درسته بیان حرف بزنن و نظر بدن بنده یه گیمر پی اس 4 هستم داخل گیملندم بازی میکنم ولی کسی منو نمیشناسه اهوازیا میدونن کجارو میگم و با هر چهارتا کونسول 360 $پی اس3 $ایکس باکس وان $ پی سا 4 بازی کردم و قدرت گرافیکی همرو درکشون کردم که ایکس باکس داخل بازی فوتبال حرفی برای گفتن نذاشت ولی در عوض داخل بازی سبک ریسینگ طرفدارای پلی اس تیشن خیلی بیشترن و نمره خوبی گرفته و داخل سبک کیلر هم جفتشون برابرن ولی تو بعضی از بازی های سبک کیلر مثل کالاف یا اسیسینز نمره هاشون فرق میکنه با تشکر از دوستانی که مطلبو خوندن

     Milad SS
     💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

     اره نسبت به سرور های مایکروسافت قدیمی و محدودن!
     خودتون قطعی های پی در پیه این شبکه رو در نظر بگیرید متوجه میشید!!
     ضمنا هیچ وقت آینده رو فدای خاطرات گذشته نباید کرد… منم پلی وان داشتم و از کراش گرفته تا درایور تو این کنسول خاطره دارم ولی این اصلا دلیله منطقی برای انتخابه کنسول آینده نیست!
     لطفا منطقی باشید دوسته عزیز الان در حاله حاضر اوضاع در حاله تغیره…
     در مورد بازی های انحصاری هم کاملا به سلیقه ی مخاطب بستگی داره!

amir16682
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

دوستان دلیل کرش کردن بعضی برنامه های ویندوز 10
بعد از نصب درایور گرافیک چیه؟ گرافیکم اینتله
در ضمن الان سومبن باره که ویندوز دارم تو یه روز نصب میکنم،چرا بعد از هر ریستارت صفحه فبل از لاگین شدن ،پشت سر هم میپره؟ دیوونم کرد این ویندوز،با ویندوزای قبلی مشکلی نداشتم

💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

سلام آقای گلشن و مظفروندی و سایر زحمت کشان سایت و بازدید کنندگان گرامی
ببخشید توروخدا گوشیم لومیا ۹۳۰ هستش خواستم بپرسم این بیلد آخر وینفون ده به درد میخوره بگیرمش یا نه؟ الان خودم آپدیت دوم وینفون هشت و یک ام
سر جمع هنگ و لگ هاش چطوره؟ قابل تحمل هست؟ اشکالاتش چیه؟ میشه باهاش کار های روزمزه انجام داد
اینم جواب بدین ممنون میشم وقتی آپدیت دوم گرفتم میکروفون دومم از کار افتاد بنظرتون اگه اینو بگیرم خوب میشه؟؟ لطفا پاسخ بدین ممنون میشم

  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

  ممنون خیلی جواب دریافت کردم.. هه😒 :/

hossein
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

حیف بازی هاشون خیلی گرونن

  Milad SS
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

  دوستمون درست میگن رمه پی اس فور دی دی آر فایوه من دیشب این یه مورد رو یادم رفت (اگه دی دی آر فور باشه که قیمته کنسول و زمان پاسخ دهی رم ها خیلی زیاد میشه ‎:D مسلما دی دی آر فور نیست!)…
  با این حال توضیحی که درباره ی رم پی اس فور دادم سره جاشه و فقط نوعه رم رو اشتباه نوشتم (معذرت!)
  رم های دی دی آر فایو مدت پاسخ گویی بالایی دارن و این ضعفشون، قدرته پهنای بانده زیادشون رو میپوشونه! و به همین دلیله که استفادشون به علت قدرته تقریبا برابرشون با رم های دی دی آر تیری (و قیمته بالاتر) در سیستم های خونگی توصیه نمیشه!! و شرکتی هم رقبت نمیکنه که این رم ها رو برای پی سی تولید کنه! اما در مقابل سال پیش بود که شرکت کورسیر از اولین نسله رم های دی دی آر فوره خودش رونمایی کرد که علاوه بر دارا بودنه پهنای باندی مشابه به رم های دی دی آر فایو، از مدت پاسخ دهی بسیار کوتاه تری هم برخوردار هستند…
  از دوستان بابت یاد آوری و توجهشون ممنونم

amir16682
💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

تا حایی که من میدونم رم پی اس4
gdr5 هست
درضمن دسته ی پی اس خیلی بهتر از دسته بد فرم ایکس باکس با اون ظاهر عجیبشه!
من فن پی اسم اما حقیقتاً ایکس باکس داره جلو میزنه! واسه سونی متاسفم که طوفانی شروع کرد اما ادامه نداد . . .

  the.13eauty
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

  دوست عزیز شما مطمئنی فن پی اسی؟
  اخه هیچی از پی اس نمیدونی رم ddr4 هست

   milad
   💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

   رم پلی ۴ 8gb gddr5 هست

   فرشید
   💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

   Ddr5هست،اطلاعاتتو بروز کن

  Milad SS
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

  بالا پاسخ دادم دوسته عزیز منتها اشتباهی به کامنته دوسته بالایی چسبید خخ ‎:D

   milad
   💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

   لطفا بیخیال بحث برتری کنسول بشین چون دو ساله دارن بحث میکنن و به جایی نمیرسن، هرکی هرچی خواست میره میخره سلیقه ایه ممکنه یکی Wii U دوست داشته باشه یکی Xbox، یکی Ps

    milad
    💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

    در ضمن GDDR5 بهترین رم موجوده و عملکرد GDDR5 از DDR4 خیلی بهتره. نکته دیگه اینه که هیچ کس صراحتا نمیتونه بگه که کدوم کنسول برتره چون هرکدوم برتری ای نسبت به دیگری داره، به طور مثال همه میدونن که شبکه انلاین xbox بهتر از playstation است و همچنین همه میدونن انحصاری های playstation بهتر از xbox است (البته سلیقه ایه آخه کی دلش میخواد از The last of us, god of war, uncharted,… دست بکشه)

     Milad SS
     💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

     لطف کنید تو گوگل نه! تو بینگ ‎:)‎ درباره ی انواع رم یه سرچه کوچیکی انجام بدین خودتون متوجه میشید.. چه نوع رمی قوی تره! (من ترجیح میدم سکوت اختیار کنم چون میدونم الان من هرچی بگم شما قانع نمیشید!)
     آره خب این چیزا سلیقه ای…
     منم تنها قصدم دفاع بود نه مثله بعضی از دوستان تخریبه کنسوله مقابل!
     به هر حال مهم لذتیه ک کاربر باید از کنسولش و اوقاته گیمینگش ببره که اونم بسته به سلیقه و خلق و خوی فرد داره…
     موفق باشید

  milad
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

  باتوجه به اشتباه تایپی من و اینکه رم Xbox One از نوع DDR3 هست، من هرجایی رو که دیدم و با توجه به اطلاعاتی که دارم، دیدم که رم GDDR5 از DDR3 بهتره (Bandwith بیشتر و … همین که GDDR5 بیسش روی DDR3 هست همه چیز و گواه میده مثل این میمونه که یکی بگه Unreal Engine 4 خالص از نسخه ی بهبود یافته و بهینه سازی شده فوق العاده یک استودیو بهتره) حالا شما اون منبعی رو که میگین بهتره بزارین تا ما هم از احوال این دو نوع رم جویا بشیم

   Milad SS
   💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

   دوسته عزیز اولا که من نگفتم رم دی دی آر تیری بهتره! شما فرمودید رم دی دی آر فایو از فور بهتره منم با اطمینان خاطر میگم که رم های دی فایو خیلی از رم های دی فور ضعیف ترند!!
   در مورد تیری و فایو هم باید گفت که به علته وجوده پهنای باند بیشتر در رم های دی قایو و در مقابل مدت پاسخ دهی پایین تره رم های دی تیری قدرته این دو نوع رم تا حده زیادی برابره!
   چون ضعف هاشون قدرتشون رو میپوشونه!!
   و به دلیل قیمت بالای رم های دی فایو استفاده از اون ها مرسوم نیست!
   رم دی فایو و تیری تو بسیاری مواقع عملکرد های مشابه دارن اما در برخی موارد رم های تیری و در برخی دیگه فایو نسبت به هم قوی تر ظاهر میشن که اونم بستگی به طرزه استفاده کاربر داره

فرشید
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

سلام،شیش تگ اپدیت شد

ali930
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۴

اقا سیکس تگ اپدیت جدید اومده من گرفم بالا نمیاد برنامه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام