فایرفاکس

موزیلا، توسعه‌دهنده مرورگر محبوب فایرفاکس به تازگی بیلد Nightly جدیدی از این مرورگر را منتشر کرده است که با تغییرات سراسری ویندوز 10 هماهنگ خواهد شد. این ویژگی به فایرفاکس اجازه می‌دهد تا همزمان با تغییر حالت نمایش ویندوز به حالت تیره یا روشن، رابط کاربری مرورگر را نیز تغییر دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این به‌روزسانی به عنوان یک بیلد Nightly منتشر شده است و نیازمند کمی زمان برای انتشار به عنوان یک به‌روز‌رسانی رسمی برای عموم است. با این حال اگر از طرفداران فایرفاکس هستید و علاقه‌مند به تجربه این ویژگی جدید و جذاب، می‌توانید آن را دانلود و امتحان کنید. قابل ذکر است که بیلدهای Nightly بیلدهای تست هستند که پیش از انتشار رسمی عرضه می‌شوند و باید انتظار باگ‌ها و مشکلاتی را داشت.

حساب رسمی Firefox Nightly در توییتر با انتشار یک ویدیو‌ از ویژگی جدید نوشت:

Firefox Nightly حالا با تنظیمات حالت تیره/روشن ویندوز 10 هماهنگ خواهد شد. اگر از تم‌های سفارشی استفاده می‌کنید، نگران نباشید. فایرفاکس چیزی را تغییر نخواهد داد.

اگر از ویندوز 10 استفاده می‌کنید برای تغییر حالت تیره یا روشن کافی است به Setting و قسمت Personalization بروید. سپس Colors را انتخاب کنید و به انتهای صفحه بروید. در قسمت Choose your default app mode قادر خواهید بود تا حالت تیره یا روشن را انتخاب کنید.

اگر علاقه‌مند به دانلود این بیلد Nightly هستید، می‌توانید آن را از وبسایت موزیلا دانلود کنید.

منبع :

MSPU

208 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,