Darksiders_Intro

پس‌ازآنکه سرنوشت نسخه سوم سه_گانه Darksiders پس از ورشکست شدن و فروش کمپانی THQ به Nordic Games در هاله‌ای از ابهام فرورفت، امروز گزارشاتی مبنی بر عرضه نسخه ریمستر و بازسازی‌شده نسخه اول این فرانچایز برای کنسول‌های نسل هشتمی و Wii U در فضای مجازی منتشر شد. با وینفون همراه باشید.

سه گانه پرطرفدار Darksiders که اولین نسخه آن در سال ۲۰۱۰ و برای کنسول‌های Xbox 360،PS4 و ویندوز معرفی شد، درباره چهار سوارکار (Horseman) با نام‌های War, Death, Strife, و Fury می‌باشد که آمده‌اند تا در جنگ بین امپراتوری بهشت و جهنم، نقشی داشته و به اتمام جنگ کمک کنند. پس از عرضه نسخه دوم این بازی و معرفی سوارکار دوم یعنی War، گیمرها بی‌صبرانه منتظر نسخه سوم این بازی بودند که خبر ناگوار اعلام ورشکستگی کمپانی THQ آب سردی بر روی طرفداران این کنسول ریخت. پس از مدتی کمپانی باسابقه Nordic Games کمپانی THQ را خرید که حق امتیاز انتشار بازی Darksiders نیز شامل این خرید می‌شد.

چندی پیش بود که نسخه Deathinitive Edition از سری دوم این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی منتشر شد. و حالا به نظر می‌رسد که نوبت به سری اول این بازی رسیده و قرار است که کمپانی Nordic Games در رویداد Gamepolis 2016 اطلاعات بیشتری درباره جزئیات بازسازی این نسخه در اختیار گیمرها قرار دهد.

Darksiders

گفته‌شده که قرار است این بازی در ۲۵ اکتبر سال جازی میلادی برای کنسول‌های نسل هشتمی و همچنین کنسول دوست‌داشتنی Wii U منتشر شود. همانطور که انتظار می‌رود این نسخه شامل بهبودهای گرافیکی و جزئیات جدید داخل بازی خواهد بود. حتی ممکن است برای ترغیب گیمرها برای خرید دوباره این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی خود، مراحل جدید و یا بونوس های جدید نیز به این نسخه اضافه شوند.

نظر شما درباره عرضه مجدد و بهبود یافته این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی چیست؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

88 پست
شادان غمگسار
*از طرفداران قدیمی Nokia*
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,