همه می دانیم مایکروسافت برای توسعه هرچه بهتر و کامل تر ویندوز ۱۰، چه در دسکتاپ و گوشی و غیره، پروژه اینسایدر را راه اندازی کرد تا بتواند در بستر این پروژه از همه علاقه مندان در راستای هدف خود کمک بگیرد. این کمک ها در قالب پیشنهاد ها و گزارشات خطا به عنوان فیدبک برای کمپانی ارسال می شوند. حال ما هم می خواهیم با کمک هم یک اینسایدر واقعی باشیم!

از امروز قصد داریم پس از انتشار هر بیلد، یک روز را به فیدبک ها اختصاص دهیم. با توجه به این که گابریل آئول در تمامی پست های اخیر وبلاگ ویندوز، بیشتر از همیشه خواستار فیدبک های کاربران، چه از نوع پیشنهادی و چه گزارش خطا شده است، تصمیم داریم از همه اینسایدر ها و غیر اینسایدر های عزیز ایرانی دعوت کنیم، تا در بستر مطالب “روز فیدبک”، با همفکری و همکاری همدیگر، فیدبک های خود را برای مایکروسافت ارسال کنیم.

توضیحات اولیه

پیش از شروع کار، و در اولین شماره از پست های “روز فیدبک”، لازم است اصول اولیه را مشخص کنیم. در ابتدای کلام باید بدانید که امروز فیدبک ها بیشتر از قبل در آینده ویندوز ۱۰، به خصوص نسخه موبایل تاثیر دارند. این موضوع را گابریل آئول شخصا و با تاکید بسیار زیاد، پس از انتشار هر بیلد اظهار می کند. طبق گفته گابریل آئول، فیدبک هایی که تعداد درخواست بالایی داشته باشند، قطعا اعمال خواهند شد. از این رو ما قصد نداریم فقط و فقط به اطلاع رسانی باگ های موجود در هر بیلد بسنده کنیم. هدف مهم تر این است که پیشنهاد های سازنده خود برای ویندوز ۱۰ را ارسال کنیم.

اگر از کاربران قدیمی وینفون باشید، می دانید که ما در وینفون با همکاری شما عزیزان سابقه طویلی در ارسال ایرادات و ارایه پیشنهادات داریم. یکی از این دست مطالب، پست های سه گانه “درد دل های ویندوز فونی” بود. در این سه گانه از شما عزیزان دعوت کردیم به پیشنهاداتی که عموما برگرفته از نظرات خودتان بود، در وبسایت User Voice ویندوز فون رای دهید. خوشبختانه استقبال شما عزیزان حتی از انتظار ماهم فراتر بود، اما مشکل این است که با آمدن ویندوز ۱۰ موبایل، مایکروسافت همه وبسایت های مربوط به ویندوز فون، از جمله همین User Voice را حذف کرده است، به این معنی که هیچ یک از آن پیشنهادات اکنون دیگر در دسترس نیستند.

بگذریم. می دانیم که بسیاری از شما عزیزان به واقع خواستار پیشرفت و ترقی ویندوز ۱۰ موبایل هستید، اما ممکن است به خاطر عدم آشنایی با پروژه اینسایدر و نحوه ارسال فیدبک، نتوانید آنگونه که می خواهید برای رشد ویندوز موبایل تلاش کنید. ما در این مطالب دقیقا همین مشکل را پوشش خواهیم داد و امیدواریم بتوانیم با کمک تک تک شما عزیزان سهمی در آینده این سیستم عامل داشته باشیم. عمده مشکلات کاربران عزیز برای ارسال فیدبک، ترجمه فیدبک به زبان انگلیسی است، از این رو از کاربرانی که آشنایی و تسلط کافی به زبان انگلیسی دارند، درخواست داریم به دیگر کاربران در ترجمه به انگلیسی فیدبک ها کمک کنند. مجموعه وینفون هم تا جایی که بتواند در این راستا به کمک کاربران عزیز خواهد شتافت.


windows feedback

آموزش ارسال فیدبک

برای ارسال فیدبک، چه در ویندوز ۱۰ دسکتاپ و چه در موبایل، باید از اپلیکیشن Windows Feedback استفاده کنیم. در ویندوز ۱۰ موبایل برای اینکه خیلی سریع اپلیکیشن فیدبک ویندوز را باز کنید، می توانید از کلید های ترکیبی (لاک + کاهش حجم صدا) استفاده کنید. همچنین در حال حاضر بسیاری از اپلیکیشن ها و بخش های سیستم عامل، گزینه و دکمه فیدبک مخصوص به خود را دارند و شما اگر فیدبکی در خصوص یک اپلیکیشن سیستمی مانند اپلیکیشن پیام دارید، می توانید آن را باز کرده و از مستقیما از داخل برنامه فیدبک خود را ارسال کنید. پس از ورود به اپلیکیشن اولین چیزی که می بینید، فیدبک هایی هستند که دیگر کاربران ارسال کرده اند. اگر در بین فیدبک دیگر کاربران به موردی که با فیدبک شما همخوانی دارد برخورد کردید، می توانید به آن فیدبک رای دهید. به هرحال رای دادن به یک فیدبک یا ارسال یک فیدبک با همان مضمون، هیچ تفاوتی از نظر ارزشی ندارد.

Screen Shot

برای ارسال یک فیدبک، باید در محیط اپلیکیشن روی ایکون + تپ کنید تا صفحه مربوط به ارسال فیدبک باز شود. در این صفحه شما باید انتخاب کنید که فیدبک شما یک نوع گزارش مشکل است یا یک پیشنهاد. اما برای ارسال فیدبک امکانات خوبی در اختیار داریم. فرض کنید شما یک مشکل در قسمتی از سیستم عامل دارید که می خواهید تصویر آن را هم برای مایکروسافت ارسال کنید، در این صورت به روی آیکون + تپ یا کلیک می کنید تا صفحه مربوطه باز شود. در این صفحه اگر روی آیکون دوربین تپ کنید، از اپلیکیشن فیدبک به محیط سیستم عامل سویچ خواهد شد و یک ایکون دوربین در بالای صفحه قرار خواهد گرفت، اکنون شما می توانید به نقطه مورد نظر رفته و در آنجا روی ایکون دوربین تپ کنید تا یک اسکرین شات تهیه شده و مستقیما وارد اپلیکیشن فیدبک شود. اگر هم نیازی به تهیه اسکرین شات نداشته باشید هیچ مشکلی نیست.

توجه داشته باشید درحال حاضر فیدبک های بسیاری وجود دارند که به زبان فارسی تایپ و ارسال شده اند، اصلا قصد پایین آوردن ارزش ان ها را نداریم، اما به هرحال انگلیسی زبان رسمی بین المللی است و قطعا فیدبک ها هم باید به انگلیسی تایپ شوند. با اینکه هیچ مانع خاصی وجود ندارد که مایکروسافت از فیدبک های فارسی استفاده نکند، اما ما تاجایی که بتوانیم، فیدبک های خود را به زبان انگلیسی ارسال خواهیم کرد.


suggestions

پیشنهادات

این بخش متشکل از پیشنهاداتی است که شما عزیزان برای ویندوز ۱۰ ارایه می دهید. ما این پیشنهادات را از بخش نظرات و از کامنت های شما عزیزان استخراج کرده و آن را فیدبک خواهیم کرد، سپس در پست بعدی “روز فیدبک” از شما دعوت خواهیم کرد تا به آن رای دهید. اما یک نکته مهم در رابطه با پیشنهادات وجود دارد، اینکه فقط پیشنهاداتی که جنبه عمومی داشته و برگرفته از سلیقه شخصی نباشند انتخاب خواهند شد.


bug

مشکلات

در این بخش هم همه باگ هایی که از بیلد منتشر شده سراغ داریم را لیست کرده و آماده گزارش خواهیم کرد. تیم وینفون هر باگی که شناسایی کرده را به صورت انگلیسی تقدیم حضورتان خواهد کرد ولی به هرحال ممکن است برخی باگ ها از چشم ما نیز پنهان بمانند. بنابراین از شما عزیزان میخواهیم باقی باگ هایی که ما به آن ها اشاره نکرده ایم را در بخش نظرات مطرح کنید.


بیلد ۱۰۵۸۶.۱۰۷ ویندوز ۱۰ موبایل

این اولین شماره از مطالب “روز فیدبک” است و به جدید ترین بیلد، یعنی نسخه ۱۰۵۸۶.۱۰۷ ویندوز ۱۰ موبایل اختصاص یافته است، برای روز اول از شما دعوت می کنیم هم اکنون در بخش نظرات ایده ها و پیشنهادات خود را در کنار باگ هایی که از این بیلد سراغ دارید، مطرح کنید. یک بار دیگر از دوستان مسلط به زبان درخواست می کنیم به دیگر دوستان در امر ترجمه فیدبک ها کمک کنند. پیشنهاداتی که امروز مطرح می کنید را در مطلب آینده منعکس کرده و از شما برای رای دادن به آن ها دعوت خواهیم کرد. درخواست مهم دیگری که داریم این است که از مطرح کردن موارد تکراری اجتناب فرمایید تا هم امر ترجمه تسهیل شود و هم سرعت کار بالا رود.

در نهایت از شما می خواهیم اگر نظر و انتقادی برای بهتر شدن عملکرد مطالب “روز فیدبک” دارید، مطرح کنید تا بهترین تاثیر و نتیجه را داشته باشند.

منبع : وینفون
609 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
ایمان
💔 8 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

باگ قسمت وی پی ان رو فیدبک کنید اول از همه !
تا به قسمت ویرایش میری و برمیگردی هنگ میکنه قسمت وی پی ان

  Estefan Ali
  💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

  این مشکل واقعا هست بارها فیدبک دادم تا حالا رفع نشده

  Sina
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

  The vpn settings has a bug
  When we edit the vpn , after saving an edited connection and trying to connect to it , it crashes and goes to the start menu.
  Solve this annoying bug pls.

   Sina
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

   البته به جای has اصلاح کنید بذارید have . وقتی کلمه settings رو به vpn اضافه کردم یادم رفت فعل رو اصلاح کنم
   نهایتا میشه متن زیر:
   The vpn settings have a bug
   When we edit the vpn , after saving an edited connection and trying to connect to it , it crashes and goes to the start menu.
   Solve this annoying bug pls

جلال
💔 5 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

بابا ممن.نتون می

محمود
💔 9 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

اقا وقتی کلید پاورو نگه میداریم فقط خاموش کردن نداشته باشه مثل اندروید راه اندازی مجدد دستگاه و حالت پرواز داشته باشه

  Sina
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

  I have a suggestion
  When we press and hold the power button , a menu comes up likes android and shows three options . Power off , restart and airplane mode

  RaminMT
  💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴

  سلام
  برای ریستارت کردن گوشی فقط کافی هست ۱۳ ثانیه دکمه پاور رو مداوم نگه دارید و هیچ کار دیگه نکنید، حتی اگر برنامه ای هنگ کردم نتونستید کاری کنید، این گزینه کمکتون میکنه

  موفق باشید

محمدرضا
💔 6 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

احسنت، عالی بود بالاخره این اتفاق افتاد! من نظر اینه ک ی آموزش ارسال فید بیک خیلی کوتاه و خلاصه هم قرار بدین این متن طولانی ک صد البته بسیار کامل و مفیده ممکنه برای دوستان عزیز خسته کننده باشه.

  رضا رجب زاده
  💔 6 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

  محمد رضا جان واقعا ممنون که اینو مطرح کردی
  دوستان خاطر جمع باشین، چون این اولین شماره از این پست سریالی هست، این توضیحات اضافی رو دادیم، از شماره های بعد این توضیحات اضافی رو حذف میکنیم و و بدنه پست رو خیلی مختصر و ساده تقدیم حضورتون میکنیم

   امیر ناظریه
   💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

   من با اینترنت مخابرات نمیتونم به سایتتون دسترسی پیدا کنم. علت چیه؟

محمد
💔 5 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

خیلی عالیه!!!!
من فعلا به یه خواسته اکتفا میکنم! با این که زیادم مهم نیست
آلارم تو ویندوز ۸.۱ و ۱۰ یه کمبودی داره اونم اینه که نمیشه میزان بلندی صدای زنگ رو تنظیم کرد کافیه آهنگ پیشفرض رو تنظیم کنی تا صبح یه سکته بزنی و ۸۸ درصد فلج شی

  Sina
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

  The alarm loudness must be adjustable. This simple feature is very important and really we feel this deficiency

رضا رجب زاده
💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

دوستان صمیمانه درخواست میکنم همه با هم فیدبک بدیم، و اینکه در ترجمه فیدبک ها به هم کمک کنیم
همچنین پیشنهاداتی که دارید رو همینجا توضیح بدین، ما اونا رو استخراج میکنیم و در شماره بعدی این مطلب، اماده رای دهی میکنیم

محمود
💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

نمیدونم کسی فیدبک تا حالا داده یا نه ولی من میگم وقتی فایلی رو می خواهیم ارسال کنیم بلوتوث بدون روشن کردن تو لیست اشتراک گذاری باشه و از همون جا روشنش کنیم

  رضا رجب زاده
  💔 5 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

  اتفاقا این ویژگی ساده خیلی هم لازمه
  تو سه گانه درد دل های ویندوز فونی مطرح کردیمش، ولی دیگه کذشته
  فقط دقت داشته باشین هرچه تعداد فیدبک برای یک موضوع زیاد باشه، درصد مقبولیتش هم بالاست، پس به این که دیگران اون موضوع رو فیدبک کردن یا نه، بسنده نکنین و خودتونم ارسالش کنین
  یا خیلی ساده تر تو اپلیکیشن فیدبک سرچ کنین و به موضوع مورد نظرتون رای بدین

salar
💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

باگ های موجود در این بیلد
۱-هنگام پاسخ دادن به پیام های دریافتی در نوار اعلانات (یعنی اول نوار رو پایین بکشیم و از اونجا اقدام به تایپ کنیم) کیبورد ظاهر متفاوتی داره و مشکیه… اگه از تم روشن استفاده کنید دیگه چیزی از کیبورد پیدا نیست. درحالت قفل
۲- بخش extras در تنظیمات با سرعت پایین لود میشه و هنوز بعضی قسمت ها ظاهر ویندوز هشتو یک رو دارند
۳- هنوز مشخص نیست چرا بعضی مواقع کاشی برنامه هایی مثه تقویم گهگاهی فقط لوگوی برنامه نشون داده میشه و خبری از تاریخ نیست
۴-هنگام دانلود برنامه از استور ، نوار پیشرفت دانلود خیلی دیر بد عمل میکنه و ممکنه اصلا تا اواخر دانلود پیشروی نکنه و همچنین سایز برنامه یا بازی هایی که داره دانلود میشه در حین دانلود کم و زیاد میشه و اصلا معلوم نیست چقدر باید دانلود کرد.
۵- نوار اعلانات در اکثر برنامه ها و بازی ها با لگ پایین میاد و به طور کلی هنگام حرکت به بالا یا پایین ، برنامه ی در حال اجرا دچار کندی میشه
۶- برنامه های سیستمی ای مثله photos فاقد تم روشن هستند
۷- سرعت expand کردن نوار اعلانات واقعا از قاعده خاصی پیروی نمیکنه و گاهی تند و گاهی سریعه!
۸- برنامه هایی مثله پیام رسانی و مخاطبین واقعا سرعت بود شدن پایینی دارند و همچنین کار با برنامه هم کند و لگ دار هست.

A.M.I.R.E.S
💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

Windows-Feedback:?contextid=472&feedbackid=5a3893ff-a685-4053-a710-a1f871cdaac2&form=2&src=2

میلاد صحرایی
💔 7 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

ممنون از تیم وینفون
.
به نظر من اولین چیزی که باید بارها و بارها به مایکروسافت گوش زد کنیم درباره سرعت ویندوز هست که باید در اولویت باشه . سرعتی که تو ۸.۱ به خوبی حس میشد ولی تو ده خیلی جالب نیست

جلال
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

شرمنده متنم ناقص اومد تقسیر گوشیم بود بایا وجدانن اگه میشه یه فیدبک بهشون ارصال کنید که بگید کی این هنگ کردن گوشی ما تموم میشه گوشیم لومیا ۵۲۰ است اتفاقن خیلی راضی هستم از بیلد جدید سرعتش روز به روز داره پایدارتر میشه و باگهاش کم شده خیلی خوب شده تو گوشیم فقط موندم کی این هنگ کردن ما تموم میشه واسه گوشیlumia520ممنون میشم که ارصال کنید

hesam
💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

Please improve error network in hotspotsheild vpn when we try to sign in

  رضا رجب زاده
  💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

  حسام جان بینهایت ممنون که ترجمه فرمودین

   hesam
   💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

   خواهش میکنم
   ممنون از شما که این فرصت رو برای ما فراهم کردین

H@med
💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

ممنون از دوستان زحمتکش وینفون ، برنامه دوربین خیلی مشکل داره، نمیدونم واسه من اینجوریه یا بقیه هم مشکل دارن! (لومیا ۷۳۰) مخصوصا موقع فیلمبرداری، تو فیلم وقفه ایجاد میکنه یا بعد عکس یا فیلم گرفتن رو آیکون گوشه که میزنی تا بازش کنه صفحه سیاه میشه و شاید حدود ۳۰ یا ۴۰ ثانیه همینطور میمونه .

pezhman
💔 5 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

سلام چرا استارت ویندوز ده موبایل هیچ علامتی نداره این مشکل همگانیه آیا کسی دیگه ای چنین مشکلی داره

میلاد صحرایی
💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

اینم بگم البته من خدا شاهده خیلی فیدبک میدم . به زبان انگللیسی هم میدم . از کوچکترین چیز تا بزرگترین . امیدوارم کمکی بشه. همه بیلدا رو هم میگیرم به هر سختی که شده باشه

  رضا رجب زاده
  💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

  میلاد جان میتونی فیدبک های انگلیسی خودتو اینجا بذاری تا دوستان هم ارسالشون کنن
  فقط اگر این کار رو بکنی، لطف کن همه رو در قالب یک کامنت ارسال کن تا بخش کامنتها هم شلوغ نشه و دوستان سردرگم نشن
  خیلی ممنون عزیز

erfantopme
💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

نرم افزار Photos در قسمت FOLDERS وقتی یه پوشه رو باز میکنی نمیشه فایلارو براساس تاریخ و سایز و … بچینی
(گزینه Sort by رو نداره)

kian
💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

کار پسندیده ایه
این میشه یه وینفونی واقعی

مهران
💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

دست گل همه نویسنگان سایت درد نکنه که این قدر زحمت میکشن.

hesam
💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

Please improve iris scanner in lumia 950xl when we try to open lock screen in sunny day
In fact the iris scanner work good in night or dark place but in sunny day out of home it can’t scan my eyes

  آلخاندرو
  💔 4 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

  این فیدبک بهتره اینجور ارسال بشه: (البته دوستان خواهش میکنم اگر میتونن این فیدبک رو باز هم اصلاح کنن تا به بهترین شکل دربیاد)

  Please improve iris scanner performance in Lumia 950XL. When trying to open the lock screen in sunny weather, it can’t detect my eyes! In fact the iris scanner works properly in the dark, but it has some issues when there is too much light around.

  nyas
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

  سلام خوب این متن زیاد سخت نبود ولی اگه ترجمهش رو هم بزارین خیلی بهتر میشه

Ali ALP
💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

سلام،
ممنون از خبرهای بروزتون، اما یه سوال دارم.
وقتی یه خبری رو میذارین، چرا جواب کامنت ها رو میدین!این سوالم مربوط به پست اقای مرادی هست. اگرم اینجا می پرسم برا اینه که وقتی یه خبر قدیمی میشه، فراموش میشه!

quf
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

هنوزم که هنوزه وقتی تواج میخای ادرس روبنویسی تاریخچه میاد روصفحه یه ۸ثانیه ای میمونه روصفحه.این قابلیت ضبط صدای ۵.۱ دالبی هنگام فیلمبرداری ازتنظیمات دوربین حذف شده که واقعا کیفیت صدا درهنگام فیلمبرداری روبه شدت کاهش داده تو۸۳۰نسبت به ویندوز۸.۱

  hesam
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

  In Microsoft edge when we try to add new address the history of browsing showing for 8 second or more
  In this 8 second the web page was loaded and we can’t see the web page so please improve this problem to less than second

حـ می ـد
💔 3 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

بهتر نیست خودتون فیدبکارو بدین و لینکش رو به اشتراک بذارین تا آپ وت بیشتری بگیره؟

hesam
💔 2 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

Please remove duplicate or forged apps or games in store it will can help store to more regular

quf
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

Please recording capability voice Dolby when filming to camera setting add

مجتبی
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

درود
معمولا اون قسمت هایی که استفاده بیشتری میکنیم ممکنه مشکلاتشو ببینیم
مطمئنن باگ های زیادی هست هنوز که برطرف نشده چند مورد رو دوستان گفتن که من برخورد نکردم ولی دلیلی بر عدم وجود این باگ نیست
منم ی سری باگ از قسمت هایی که بیشتر استفاده میکنم دیدم که اونارو میگم
تا بیلد قبلی شارژ ب کندی صورت میگرفت که البته تو این بیلد برطرف شده
بیلد ۵۸۶.۲۹ بهترین بیلد بود بین بیلد ها بنظرم
بعد اون بیشتر باگ ها رو مشاهده کردم
چون من کندی کراش سودا زیاد بازی میکنم باگ هایی که تو این بازی ب وجود میاد خیلی آزار دهند ه اس
حداقل یک بار در روز گوشی از بازی کرش و ری استارت میکنه!!! حتی ممکنه این وقتی رخ بده که هنوز پردازنده داغ نشده
لودینگ ها طولانی شده ب طوری که تو کندی کراش تا دو دقیقه هم طول میشکه، ب طور کل لودینگ در اکثر اپ ها طولانی شده
تو بازی مثل کراس کورت تنیس ، بازی با کلید های ناوبری هیچ همخوانی نداره و کلید ها قسمتی از صفحه رو میپوشونه و کاریش نمیشه کرد
بعضی از اپ های دیفالت گوشی مثل weather و Groove در لیست اپ ها آیکون نداره و ی مربع خالیه
قسمت تماس کسی که آخرین نفر تماس میگیره بایستی ب بالای لیست تماس بیاد ولی بر اساس حروف الفبا این چینش انجام میشه
و وقتی میخوای ب اون شخص زنگ بزنی باید بری تو تماس ها بگردی که ممکنه ب خاطر اسمش پایین لیست باشه و این آزار دهندس
حتی قدیمی ترین گوشی های صفحه کلیدی هم این قابلیت رو داشت!
همین امروز چندین پیام رو با فاصله ی چند ساعت از سیم ایرانسلم دریافت کردم که بنظرم مشکل قسمت messaging عه
قسمت photos هر بار که وارد میشی باید لودینگ کنه در حالیکه ب این کار احتیاجی نیست و از این نظر باعث کندی میشه
تو ۸.۱ ب سرعت وارد لیست عکس ها میشدیم
گوشیم هم لومیا ۵۳۵

حـ می ـد
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

برای برنامه ی movies&tv قابلیت پخش پشت سر هم و پخش همه ی ویدئوها اضافه بشه
Continuous Playback – ‘Play all’ option

Caspian
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

تو یکی از کل کل های اندرویدی ها با این اپلیا بود که یکی از این بچه های اندرویدی به یه نکته خوبی اشاره کرد که اگه اینم بشه تو ویندوز۱۰موبایل اضافه شه خوبه
میگفت تو اندروید یه شماره ای رو شماره گیری میکنی برای تماس که بعدش از تماس منصرف میشی و میخوای پیام بدی از همونجا میانبر داره و میتونی از همونجا پیام رو بفرستی و دیگه احتیاج نیست بری داخل پیام ها و از اونجا اقدام به ارسال پیام بکنی.
کاشی عملکردی هم اگه اضافه بشه و کاربر بتونه بعضی از کارهارو از رو خود کاشی کنترل کنه مثل عقب و جلو کردن موزیک و احتیاجی نباشه که وارد برنامه بشه خیلی خیلی کاربرپسندتر و باعث راحتی میشه

  kian
  💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

  انفاقا منم خواستم بگم…این ویژگی ،کاربردیه
  راجب کاشی های تعاملی هم دارن روش کار می کنن
  از زمانی که ویندوز ۸.۱ عرضه شد…ولی فعلا به نتیجه ی قطعی نرسیدن
  ولی من مطمئنم تو پشت صحنه دارن تلاششون رو می کنن

poorya_1
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

سلام
دوستان بنده یه لیست از باگ ها و پیشنهاد هایی واسه ویندوز۱۰ دسکتاپ و موبایل تهیه کردم
https://onedrive.live.com/redir?resid=5FB1D612D536D0EE!2628&authkey=!ABHlUovIUPd_4hw&ithint=file%2cdocx

  poorya_1
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

  دوستان یه نگا کنید

marez
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

با سلام من با نصب آخرین بیلد ویندوز ۱۰ روی گوشی لومیا ۸۳۰
وقتی که موزیک گوش میدم و صفحه قفل میشه به آهنگ بعدی نمیره تا اینکه گوشی رو باز میکنم و به آهنگ بعد میره و یا آهنگ رو با هنزفری استپ و بعد پلی میکنم درست میشه

Mojtaba Here
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

اگه میشه بگید نوار کلید های نرم افزاری توی گوشی شبیه ورژن تبلت بشه… یا حداقل اون شبیه این شه…مثلا اینکه تو تبلت با عوض کردن تم رنگ نوار هم عوض شه
…..خوشگل میشه 😁

ReZa
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

اًقا ، یعنی کارتون محشر بوده خدایی … الان من حس میکنم که سابت فوق العاده حرفه ای رو دنبال نیکنم .
من متاسفانه نتونستم اینسایدر بشم ، اما واقعا دست تک تک کاربرا رو ماچ میکنم چون واسه ما زحمت میکشن … دمتون واقعا گرم

میلاد صحرایی
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

اینم گوشه ای از فید بک هایی که میتونیم بفرستیم :

The speed of the Windows 8.1 is very high but in windows ten it’s not such a thing . and load programs are very bad and they crash too

The phone’s battery in Windows ten empty quickly. Also, some programs and games consume quite a lot of batteries
.
When in contacts someone delete I should program outside ominous and again inside ominous up done
.
Speeding up the photos in the Gallery is very low
.
Load Speed program call and program message down and should be better
.
In Windows ten cortana does not work correctly and answer the questions does not make
.
اگر چیز دیگه ای بود مینویسم بازم . اگر علط املایی دیدید خودتون درستش کنید . سعی کردم از فعل و فاعل های درست استفاده کنم . ممنون

poorya_1
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

یه چیز دیگه هم هست
تو ۹۵۰ xl بیلد ۲۹ وقتی موزیک در حال پخش هست و صفحه قفل می کنم و بعد باز می کنم حسگر چشم روشن نمی شه و باید پین وارد شم و بعد از اون رشن می شه ولی گاهی اوقات اصلا چشم اسکن نمی کنه و زود می گه با پین وارد شین البته با ریستارت گوشی حل می شه و با پخش موزیک وانجام کارهای بالا دوباره مشکل پدیدار می شه
حال نمی دونم باگ هست یانه

hesam
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

One of the important issue in windows 10 mobile is using charge
When the battery is full in less time (for example 10 minutes) the charge is 97 percent
please probe this very important problem

omid
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

اون دوستی که گفت بعد انصراف از تماس باید بری تو پیام ها تا به اون شخص پیام بدی!!!
دوست عزیز شما از لیست تماس ها جلوی هر تماس سه تا خط تیره زیر هم میبینی ، اونو بزن و بعد گزینه ارسال پیام رو میبینی

hadilvs
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

بعد از اپدیت ۱۰ نهایی و برای رداستون:
در تنظیمات در update زمان انتشار اپدیت بعدی را مشخص کند اگر دارای تاخیر بود زمان انتشار را تغییر دهد

در صفحه استارت لاین هایی بتوانیم تعیین کنیم که به صورت مرز عمل کند شبیه استارت ویندوز ۱۰ پی سی

صفحه سوم اضافه شود برای هر برنامه ای که کاربر خیلی ازش استفاده میکنه و در تنظیم قابل تغییر باشه
یعنی وقتی صفحه استارتو سوایپ میکنی به چپ برنامه ای که استفاده میکنی باز شده در اختیارت باشد مثل دیکشنری
ماشین حساب
تلگرام
فایل منیجر
دوربین.
دوستان موافقن؟؟؟؟؟

ویندوز
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

دوستان خواهشن اکشن سنتر شیشه ای رو درخواست بدین…خیلییییی رو ظاهر سیستم عامل اثر داره

hesam
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

In lumia 950 xl in spite of the fact that we change in setting the iris scanner unlock the lock screen but sometimes it’s not work and we must use the pin code
And then for solution we must restart the phone
Please check this

hesam
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

I,m one of the most iranian people who lives in iran and I want buy my favorite apps or games with gift card but we can,t. so we must use vpn to do this and this is so hard and that’s no good 😞
Please let iranian people buy their favorite apps with out any vpn

Hell.King
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

هرچند خیلی دیر ولی بازم مرسی که این حرکت رو شروع کردین . و ازین به بعد توان این سایت ( کاربران ویندوزفونی ) بیشتر بکار گرفته میشه.
فعلا باگ تو ذهنم نیست بگم. اما پیشنهاد 🙁 اگه بین این موارد بعضیاشون در حال حاضر موجود هست خوشحال میشم تذکر بدین که در جریان قرار بگیرم.)
۱-یکی از مورد نیاز ترین ها میتونه اضاف کردن قابلیت کنترل گروو موزیک توسط دکمه ولوم باشه. اینجوری دیگه نیاز نیست صفحه گوشیو روشن کنیم.
۲- نرم افزار فوتو ( گالری) به صورت پیشفرض کل سیستم رو پوشش بده و هر عکس هر کجای حافظه باشه رو نشون بده. الان فقط فایل های که در پوشه تصاویر باشند رو نشون میده.
۳- امکانات شخصی سازی فولدر ها رو به این بخش تصاویر اضاف کنه .تا بشه تصاویر شخصی یا … رو جدا کرد . مخفی کرد یا رمز گذاشت براشون.
۴- افزودن امکانات شخصی سازی بیشتر تو صفحه استارت .یعنی علاوه بر انتخاب رنگ کاشی شفاف بشه متن یا شکل آیکن ها رو هم تغیر رنگ داد. ( در حال حاضر به صورت پیشفرض فقط سفید میشن وقتی کاشی رو شفاف کنید )
۵- تغیر کلی سیستم بلوتوث . جوری که نیاز نباشه برای پیدا شدن یا سرچ کردن وارد قسمت بلوتوث بشی . و اینکه وقتی چند فایل همزمان دریافت میشن نیاز نباشه برا هرکدوم جداگونه تایید کنی دریافت شدنش رو و در اخر اینکه نشون بده پوشه ای رو که فایل های دریافتی رو ذخیره کرده اونجا

بهرام
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

با سلام لرزش دکمه های نوار پایین رو نمیشه حذف کرد

hesam
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

Please add interactive tile’s in windows 10 and please work on action center in windows 10 (for example add mor setting. or make action center aero glass stile)

hadilvs
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

In start page
A new page side start page on the right swap
In new page any app sugest
For example when in swap one the right a new page see
Any app to sugest me
For example new page: Cortana or here or camera or file explorer
Any choese human
میدونم ۱۰۰۰ تا غلط دارم. میتونید اصلاح کنید اینو. و هر کی موافقه +

jumper
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

سلام دوستان یه ایرادی که تو بیلد ۷۱ داشتم به محض اینکه شارج گوشی به ۴۰ درصد میرسید حالا چه با بازی کردن چه تو برنامه بودن یا وبگردی گوشی پیام لوباتری میده و خاموش میشه دوباره روشن میکنی میبینی رو ۴۰ درصد ولی ۳۰ ثانیه بعد دوباره خاموش میشه این یه باگ بزرگ هست که راه چاره هم نداره باوجود هرجور راه حلی ک کردم جواب نداد.لومیا ۱۵۲۰ سفید رنگ رم ایتالیا بیلد ۷۱..

حامد
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

پیشنهاد های من

۱.با نگه داشتن دکمه پاور و دکمه بالا به مدت کمی طولانی تر قابلیت لانگ اسکرین شات فعال شه.
۲.صفحات اج وقتی رو حالت مطالعه مره بشه ذخیره کرد( بدون مصرف اینترنت، انگار مرورگر داره عکس میگیره)
۳. یه اسکرولر (شبیه دکمه زوم داخل هیر مپ) به طوری که هر چقدر از قسمت منفی یا مثبت انگشتمون رو بالاتر بردیم سرعت بیشتر شه ( عین وقتی که دکمه وسط موستون رو فشار میدید)
۴.یه بخش درست مثل تسک منیجر ویندوز که مدریت برنامه ها، اینترنتی که هر اپ بطور جداگونه مصرف میکنه، میزان باطری که هر اپ به طور جدا گونه مصرف میکنه و در عین حال غیر فعال کردن هر کدوم به طور جدا گونه
۵.با یه بار زدن روی دکمه هوم به صفحه اصلی منتقل شیم و با نگهداشتن اون ( وقتی تو یه برنامه هستیم ) یه منوی خیلی کوچیک باز شه که بخش های مختلف صفحه اصلی مثل تسک منیجر یا لیست اپ ها یا فید ها صفحه اصلی منتقل شیم
۶. وقتی توی لاک اسکرین هستیم یه توی برنامه ایی نیستیم (یعنی وقتی بین صفحات هوم هستیم) با نگهداشتن دکمه ویندوز یه صفحه مثل منو استارت ویندوز دسکتاپ باز شه و ابزار های دم دستی رو در اختیارمون بزاره مثلن اس ام اس جدید یا تب جدید اج همچنین گزینه های کار با یک دست و ادیت کاشی ها هم همون جا باشه

اگه اینا رضایت بخش بود بهم بگید بازم ادامه بدم
ببخشید طولانی شد 🙂

hesam
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

Please add 3G only and 4G only in setting >network and wireless >cellular and sim>sim setting

bik_surveyor
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

سلام
وقتی یه شماره تلفن رو بلاک میکنم تا یه مدت همه چی خوبه هم تماسا و هم پیامها میرن تو قسمت بلاک لیست
اما بعد از یه مدت یا چند روز دوباره برمی گرده به حالت نرمال و از بلاک لیست خارج میشه.

حسام
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

من ۳ تا باگ بزرگ توی ۱۰ دیدم
۱- وقتی اس ام اس میاد و توی نوتیفیکیشن پیام دیده میشه.. اگر روی نوتیفیکیشن کلیک کنم ، برای حداقل یک دقیقه صفحه روی حالت resuming میره تا اس ام اس ها رو باز کنه
۲- چیزی که خیلی منو توی مسافرت اذیت کرد ، دقیق نبودن gps گوشی بود… حتی با بیلد جدید هم این مشکل رفع نشده…
وقتی وین ۸ بودم این مشکل به شدت کمتر بود… الان حداقل خطای gps برای پیدا کردن مکان من ۵۰۰ متره !
۳- مشکل بزرگی که دارم در اجرای بازی هاست… مثل آسفالت و یا بازی هایی که دکمه هایی در گوشه های مونیتور قرار دادن . مخصوصا بازی هایی که صفحه به حالت افقی باید در بیاد… اونجاست که محل موقت کلید های back و home همونطور مشکی میمونه و صفحه ی بازی و دکمه ها دیده نمیشن و کارایی شون رو از دست میدن یا .. مکان لمس دکمه ها عوض میشه

hasan
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

میزان ویبره گوشی رو بشه تایین کرد از لحاظ قدرت ویبره کم وزیاد کردن صدا به حالت صدای زنگ نره وفقط صدای اپلیکیشن کم وزیاد شه ویه تنظیمات کامل داشته باشه اکشن سنتر بلوری وکورتانای بلوری یا یه تم کلی که بین حالت ساه وسفید یا بلوری سیا وبلوری سفید سوییچ کنه دانلود در اکشن سنتر نمایش داده بشه پشتیبانی از تصاویر یا تم های متحرک یا عکس های متحرکی که با نرم افزار دوربین تهیه میشه برای پشت صفحه ی استارت واپلیکیشن لیست تا بیدن بعضی اسم ههای طولانی اپلیکیشن ها در اپلیکیشن لیست که از صفحه خارج نشه

amitmohammad
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

karetun awlie!!ta deletun bekhad man feedback midam!vase haminam beyne rofaqam maroof shodam!!behtarin feedbake ine ke be karbar ejaze bede shafaf budan ya nabudane kashishie startesho khodesh entekhab kone!!!ino man khodam feedback kardam shoma ham bokonid!!faal tar kardane action center be manaye vaqeii!!ina fqt alan yadam miad

amitmohammad
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

usb on the go(otg)

tntkgb
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

سلام.اگه ممکنه بگین یه جوری بشه رنگ زمینه کیبورد رو عوض کرد. قسمت وی پی ان وقتی صفحه نمایش قفل میشه خودکار خاموش میشه.
این چپ نویسی برنامه هایی مثل واتس آپ تلگرام خیلی رو اعصابه.
ویژگی پاسخ سریع نوتیفیکیشن برای تلگرام و واتس آپ هم اضافه بشه.
قسمت extra تو setting همش کرش میکنه و گلنس هم درست حسابی کار نمیکنه.
آیکون باتری در حال شاژ خیلی شبیه باتری سیور هست به نظرم تو ۸.۱ بهتر بود.

nyas
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

سلام
۱-برگشتن *قابلیت بینگ ورژن */البته اگر درست یادم مونده باشه/ به قسمت لنز کمرا برای *اسکن بارکد ها* و *ترجمه متن*
۲-عملکرد بهتر وین ده با نرم افزارای نیاز به اینترنت
۳-گزاشتن انتخاب چگونگی عملکرد کاشی زنده در هر نرم افزار مثل* خاموش *یا *روشن* بودن زمان بروز رسانی کاشی یا محتوای کاشی ها
فوتو فیسبوک استور اوتلوک …..
۴- *مربوط به استور * عدم نمایش تعداد نرم افزارای نیاز به آپدیت در کاشی استور عدم نمایش تاریخچه آپدیت و دانلود نرم افزار در قسمت دانلود عدم کنترل روی کاشی زنده استور
۵-نبود گزینه در انتخاب یک شماره در کانتکت برای اس ام اس دادن و فرستادن اس ام اس به همه شماره های موجود یک فرد .عدم شناسایی شماره مربوط به تماس گیرنده *بعضی افراد ۲ یا ۳ شماره دارند* در قسمت فون
۶-عدم وجود گزینه های گلنس اسکرین ۸.۱ در وین ده بای برخی گوشی ها
۷-عدم نمایش تعداد درست پیام دریافتی در تلگرام و اینستا *نمایش فقط ۱ پیام دریافتی * یا عدم نمایش آن
۸-برگشتن قسمت شبکه های اجتماعی کانتکتها به حالت وین ۸.۱
۹-دریافت اعلان های مربوط به فیسبوک و تویتر مانند وین ۸.۱ در صورت عدم استفاده از فیلتر شکن
۱۰-ایجاد و طراحی شکل های جدی تر برای نرم افزار ه و کاشی ها *یخورده بچه گونست *
۱۱-عدم پشتیبانی اکشن سنتر در توانایی خواندن اس ام اس های طولانی نمایش ناقص آن
۱۲-عدم نمایش بر خی از نرم افزار های اجتماعی یابرخی نرم افزار های ارسال ازطریق وای فای برای ارسال عکس یا هر مورد دیگر یا وجود محیط کاملا ابتدایی
۱۳-محیط کاملا اپتدایی و بدون امکانات اولیه پخش کنندهای سیستمی گوشی-عدم وجود فولدر پلی در گروو-عدم اجرای ویدیو بعدی در مووی اند تی وی و عدم کنترل صدا در برنامه+زوم+….
۱۴-عدم عملکرد مناسب در سرعتهای پایین اینترنت سیم کارت در مقایسه با اندرید
۱۵-عدم پشتیبانی یا عدم برخی تنظیمات در مورد نرم افزار فوون و کانتکت در مورد نرم افزار های اجتماعی -تلگرام- واتس اپ- مانند وجود و اعمال کانتکت های موجود در این نرم افزار ها و وجود گزینه ای برای انتخاب طریقه تماس یا مسیج در موقع تماس یا پیام دادن مانند *اندروید* امکان فیلتر برخی یا همه کانتکت های مربوط به فیسبوک یا اکانتهای دیگر معرفی شده در خود برنامه
امید وارم طولانی نشده باشه
در ضمن من حدود بیست رو قبل این پیشنهاد همکاری در دادن فید بک رو از طریق ایمیل برای همه شما مدیران سایت فرستادم و امید به پاسخ شما داشتم که ……

mohsen 930
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

۱) we want transparent action center
۲) bring otg feature for old Lumia phones,I know most of snapdragons’ soc support it, it’s all about software.
۳) add landscape home screen
۴) add more features for power button, for example ability to restart phone, or activating airplane mode.
۵) give the Bluetooth API for developers in order to switching on Bluetooth directly through the 3 rd party apps.
۶) how much longer should we see resuming and loading in Windows mobile?
۷) the boot screen it’s so ugly. Instead of this dark theme make it the same with the phone accent color.
۸) the installation menu of Windows mobile needs more work. Make it the she as the desktop version
۹) the boot time of the Windows 10 mobile it’s too slow when compared to the windowsphone 8.1 on the same f device. Find a way to fix it

rezaangel
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

سلام نمیدونم بقیه دوستانم این مشکل رو دارن یا نه من تو ۸.۱ این مشکل رو نداشتم

به ویندوز ۱۰ که اومدم این مشکل پیش اومد رو هر صفحه ای هر جایی تو هر برنامه

که هستم گوشی مثل حالت چشمک زدن صفحه گوشی خاموش و روشن میشه حتی رو

صفحه استارت زمانی که هیچ کاری نمیکنی این مشکل هست حتی بعضی وقتا خیلی

تکرار میشه. Lumia 830

RoyaL.shayan
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

سلام . متاسفانه از چند بیلد قبل این مشکل بود و هنوز برام رفع نشده
وقتی از قسمت اکشن سنتر یه پیام جدید رو باز میکنم همیشه صفحه ریزامینگ ( Resuming … ) برام باز میشه
When i open a new message from action center , the “resuming…” error happens.
Lumia 1520

mostafa.6004
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

سلام این اپلیکشن file explorer وین ۱۰ موبایل که پیش فرض هست و تو یه قسمتایی باید ازش استفاده کنی اصلا کاربردی نیست و انتظار میره خیلی بهتر باشه مثلا فایلهای زیپ و باز کنه و خودش توانایی پخش عکس و موزیک و فیلم داشته باشه و خیلی چیزهای دیگه تقریبا چیزی شبیه به ES file explorer تو اندروید
ممنون

mostafa.6004
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

انتخاب اپلیکیشن های دلخواه کاربر به عنوان default در ویندوز ۱۰ موبایل

Hamed Siavashi
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

سلام آقایون و خانومای عزیز
دم همتون گرم، کاربر به تمام عیارین همتون
منم یه نظر دارم؛ البته ۱۰رو نداشتم که ببینم اصلاح شدن یا نه بنا به ۸.۱ میگم
وقتی لاک اسکرین میاد کلیدای نرم افزاری توی صفحه هستشون، خیلی ضایع هستش بنظرم، چون کارایی ندارن اونجا!
و اینکه توی هرجای گوشی کلیدهارو پنهان کنی دیگه زودی نیان بیرون، من توی ۸.۱ پنهانشون میکنم اما تا وارد برنامه ای میشم زودی سر درمیارن
اگه اینا بنظرتون مهم اومدن یه فیدبک ازش درست کنید بفرستین برا اون آقا کچله ی خنده رو!
مچکر از همه که توی شکل گیری این بخش دخیلن✋

  saeed_007
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

  من هیچ مشکلی با نوار ترم افزاری ندارم تو بازی
  خودم بر حسب نیاز میارمش لازم نداشتم میبرمش
  فقط کافیه با کشیدن انگشت از پایین صفحه به طرف بالا ظاهر بشه با همون حرکت از پیین به بالا هم مخفی میشه
  نمیدونم چرا شما این مشکل رو دارید
  یکی هم میگفت که outlook نداره مخاطبین نداره یا چند تا کاشی دیگه اونم به خاطر اینه که گوشی رو ریست فکتوری کرده باید بمونه تا دانلود بشن این کاشیا دانلود که شد همه کاشی های سیستمی میان

bahmanbs
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

سلام اقای مرادی
توی اندروید و ای او اس لیکون شناور وجود داره،میونید چی رو میگم که؟اون واسه دسترسی سریع خیلی عالیه،اما قبل از اون ویندوز این ویژگی رو داشت و اون هم منوی چارم بود…
اگه اون رو اضافه کنند خیلی عالی میشه…
و گزینه های داخل اون هم قابل ویرایش باشه…
مواردی مثل: ری استارت،دسترسی به وان نوت،دسترسی به کیدز کرنر،دسترسی به تنظیمات،دسترسی به دستگاه های متصل و …
این میتونه خیلی کاربردی باشه

In android and ios,there is a floating icon and it is a great feature and already we had charm bar to quick access..
Add it and let us to access to charm bar everywhere and add it as an editable feature,and let us access to features like:
Restart
Onenote
Kids corner
Devicehub
Lock te screen
Settings

It,s a very usage feature

winphone
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

لومیا ۸۳۰

من باگ خاصی ندیدم
فقط مرور گر اج هنوز اون کیفیت لازم رو نداره

MSG
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

آقا این که میگم خیلی رو اعصابه
یهو گوشی روی استارت فریز میشه و هیچ کاری نمیکنه نه قفل میشه نه کلیدی کار مینه و نه حتی کاشی زنده حرکت نمیکنه . و تنها راه خلاصی ازش کشیدن باطری و یا نگه داشتن پاور تا خاموش شدن و روشن شدنه گوشیه

shojaa
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

اضافه شدن ایران به لیست کشورهایی که میتونن از here drive استفاده کنن!
نامردا سایجیک رو برا ویندوزفون پولی کردن، نمیشه از قابلیت راهنمای صوتیش استفاده کرد
اپ mapfactor هم که تمام جزئیات رو داره (حتی شهرهای کوچک) ولی به روونیه دو اپ قبلی نیست

  shojaa
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

  یه مورد دیگه
  رفیقم ال جی داره
  وقتی اسکرین شات میگیره همون لحظه میتونه ادیتش کنه بعد سیوش کنه
  مثل نرم افزار snip tools که به نظرم خیلی خوبه ولی متاسفانه ماکروسافت فقط برای دسکتاپ منتشرش کرده
  این قابلیت هم اضافه بشه بد نیست
  http://windows.microsoft.com/en-us/windows-10/open-snipping-tool-and-take-a-screenshot
  خودتون استفاده کنین ببینین چقدر از اسکرین شات گرفتن و پیست کردن تو پینت راحتتره

adbeiran
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

با سلام و تشکر از زحمت‌های شما
۱- وقتی میخوای برای یک مخاطب یه آهنگ پیامک خاص بگذاری، زنگ‌های پیامک اصلاً نمیان و فقط فهرست زنگ‌های اصلی گوشی میاد!
۲- وقتی هدفون به گوشی وصله، صدای پیامک از بلندگوی گوشی نمیاد.

poorya_1
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

امکانی. به تقویم ویندوز ۱۰اضافه بشه که بتوان مناسبت فارسی به تقویم اضافه کرد

  cjhabib
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

  این امکان هست کافی آموزشش رو سرچ کنی

cjhabib
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

۱-ی فیدبک بدید برای خاموش روشن کردن گوشی که با نگهداشتن دکمه پاور ۲ انتخاب بگذاره (خاموش/ری استارت)
۲-بعضی وقت ها موقع وارد کردن یوزر نیم و پسورد کادری که باید داخلش وارد کنی سیاه میشه و نمیشه دید که چی مینویسی

sa.m
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

سلام
بیاد ۱۰۷ درگوشی۸۰۳ من ایرادات زیادی داره
اوتلوک ندارم
لیست مخاطبین ندارم
یعنی اکانت مایکروسافتم با اوتلوک یا هر قسمتی که نیاز به هماهنگی با اکانت داره هماهنگ نمیشه
صفحه گوشیم خاموش و روشن میشه
هنگام پخش فیلمها مکث یا ایست ورداره
بولینگ زیاد داره
و…

sa.m
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

دوستان ببخشید یکی دیگه از ایرادات عینا مشاهده بفرمایید من لودینگ نوشتم قبل از ارسال چک کردم ولی بولینگ ارسال کرده

saeed_007
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

من هیچ مشکلی با نوار ترم افزاری ندارم تو بازی
خودم بر حسب نیاز میارمش لازم نداشتم میبرمش
فقط کافیه با کشیدن انگشت از پایین صفحه به طرف بالا ظاهر بشه با همون حرکت از پیین به بالا هم مخفی میشه
نمیدونم چرا شما این مشکل رو دارید
یکی هم میگفت که outlook نداره مخاطبین نداره یا چند تا کاشی دیگه اونم به خاطر اینه که گوشی رو ریست فکتوری کرده باید بمونه تا دانلود بشن این کاشیا دانلود که شد همه کاشی های سیستمی میان

nyas
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

سلام دباره
۱-وجود گزینه ای برای انتخاب میزان حساسیت عملکرد دکمه سرچ یا کرتانا تا در هر جا با یه اشاره کوچیک فعال نشه و مشکل ایجاد نکنه
۲-اعمال کلید های کنترلی در اکشن سنتر برای پلیر ها
۳-معرفی تسک مننجر سیستمی برای ویندوز ۱۰
۴-عملکرد بهتر فایل منجر گوشی و کرش کمتر هنگام کپی یا انتقال
۵-ایجاد یک بروزر به عنوان فیلتر شکن محدود و عدم نیاز به استفاده از وی پی ان برای اعمال فیلتر کلی وصرفه جویی در باتری و سرعت نت و حجم مصرفی
۶- بهبود عملکرد وی پی ان اغلب در سیستم ایجاد اختلال میکند موجب هنگ -کند -مصرف زیاد باطری – عدم دسترسی برخی نرم افزار ها به نت میشود
۷-ایجاد قسمت فید بک فارسی
۸-تنضیمات ویبره و الارم
۹-افزودن گزینه های بیشتر به دکمه پاور

یوحنا
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

یه کمبودی هست تو ویندوز موبایل اونم قابلیت فیلمبرداری از صفحه هستش

عیسی
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

یکی از باگهای که تو گوشی ۸۳۰ دیدم اینه که تا یک روز گوشی خوب کار میکنه و بعد از اون برنامه های پرکاربرد مثل دوربین ، واتساپ،۶tag کرش میکنه و از برنامه بیرون میاد و حتما نیاز هست که گوشی ریست بشه تا درست کار کنند.چندبار هم فیدبک دادم ولی تو این دو بیلد آخری هنوز اصلاح نشده

miladv
💔 9 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

من که نمیفهمم. نسخه نهایی داره میاد الان میخواین فیدبک بدین؟
حتما واسه ۶ ماه بعد.
جمع کنید این مسخره بازیهارو.

ایمان
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

باگ وی پی ان رای بدید :
Windows-Feedback:?contextid=58&feedbackid=86531271-d2d0-453a-aa6a-79a152cf33a1&form=2&src=2

ali
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

سلام دوستان من بیلد آخرم گرفتم ولی این هنگ ناگهانی حال آدمو میگیره لومیا ۵۲۰.فیدیک هم دادم به زبان انگلیسی.

arash gigili
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴

سلام مشکلی که من در گوشی لومیا ۵۳۵دارم اینه که وقتی صفخه قفله میهوام به پیام پاسخ سریع بدم اکثر وقتا کیبرد فقط حروف پیداشت و انگار شفافه وقتی تم سفید باشه حرف قابل تشخیص نیست

seyedhamid
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴

سلام وینفونیای عزیز
۶۴۰ ایکس ال دارم و امروز آپدیتش کردم. شاید نزدیک ۹۰٪ مشکلاتی که بالا گفته شده رو ندارم خداروشکر و حس میکنم با این آپدیت گوشی روونتر شده اما تو این مدت ک ویندوزی شدم یه موضوعی آزارم میده اونم عدم پشتیبانی هیردرایو از ایرانه. حتی اگه ناتیفیکیشن رخداد جدید نباشه، ویندوز۸.۱ سریعتر باشه، نشه وی پی ان ویرایش کرد، گروو موزیک باگ داشته باشه یا… میتونم باهاشون کنار بیام ولی here drive برام خیلی مهمه که نویگیشن داشته باشه. تو فیدبکاتون حتما لحاظ کنید. منکه هر جایی شده اینو گفتم

سعید
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴

لطفا کمک کنید

من بیلد ۱۰۵۸۶.۱۰۷ روی ۵۲۰ دارم همه آپدیتای اپلیکیشنا رو هم گرفتم
بعد از هارد ریست خیلی خیلی رووووون شده (بعضی وقتا سریعتر از ۸.۱ و بدون Resuming)

تنها مشکل آزاردهنده اینه که بعضی وقتا که از برنامه ها میام بیرون (((استارت فریز))) میشه و همچی از کار میفته…. حتی کلیدهای فیزیکی …. مجبور میشم باتری رو دربیارم و دوباره جا بزنم تا درست شه …..البته بعد از هارد ریست خیلی کمتر اتفاق میفته
کسی میدونه مشکل از چیه؟ چطور حل میشه؟
بعضی انجمنای خارجی گفته بودن مشکل از عدم هماهنگی مناسب سیستم عامل با مموری کارته!!!

سعید
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴

فریز شدن استارت بعد از خروج از برخی برنامه ها در بیلد ۱۰۵۸۶.۱۰۷

Please resolve start screen freezing which sometimes happens after closing apps such as Messaging and etc.
There is no solution for this issue except removing battery .and restarting.
Hard reset reduces this problem but doesn’t fix it completely.

mohammadali
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴

لعنت خدا بر مایکروسافت. لعنت خدا بر این بیلدهایی که عرضه میکنه و فقط رو اعصابه! از وقتی بیلد آخری رو نصب کردم دسترسی به پیامکام غیر ممکن شده و اصن پیامک دیگه ندارم

خسروي
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴

سلام. گوشی من ویبره اش کلا از کار افتاد و دوربین هم ریست میکنم یه بار کار میکنه بعدش دیگه ارور میده

حـ می ـد
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴

گزینه ی پرینت به مرورگر موبایل اج اضافه بشه که بشه باهاش صفحات وب رو به صورت پی دی اف ذخیره کرد

Add ‘Print’ option

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,