Outlook-Groups

اپلیکیشن Groups نخستین بار توسط ساتیا نادلا در کنفرانس DreaForce رونمایی شد. این اپلیکیشن به اهالی کسب و کار اجازه ارتباط تنگاتگ با یکدیگر را می دهد. کاربران با این اپلیکیشن می توانند به صورت گروهی حول یک موضوع خاص و مشترک با هم تبادل نظر داشته باشند و همچنین می توانند انواع موضوعات و گروه ها را انتخاب کرده و در آنها به گفتگوبپردازند.

Outlook Groups در دستگاهی مانند سرفس شبیه صفحه پیام ها به نظر می رسد. این اپلیکیشن یک کلاینت رسمی برای سرویس Groups است. این اپلیکیشن مخصوصا برای گروهایی در نظر گرفته شده که توسط اهالی کسب و کار در آفیس ۳۶۵ ایجاد شده اند. این اپلیکیشن کاربران اهل کسب و کار را هدف قرار داده است.

واضخ است که این اپلیکیشن به سختی توسعه داده شده است. آیکون ها کوچک هستند و مشخص است که برای اندازه های مختلف صفحات نمایش بهینه نیستند. برخی اشکالات دیگر مانند نمایش تقویم و ایمیل ها در مرورگر نیز از ایرادات این اپلیکیشن هستند. پر واضح است که پشتیبانی و نمایش داخلی و تقویم و ایمیل ها در داخل چنین اپلیکیشنی، یکی از موارد لازم به شمار می رود. این اپلیکیشن حتی توانایی ایجاد یک گروه جدید را نیز در اختیار کاربر نمی گذارد و کاربر نمی تواند مستقیما توسط این اپلیکیشن یک گروه جدید ایجاد کند. به هر حال انتظار داریم که این مشکلات به زودی و در نسخه های آینده رفع و رجوع شوند.

در ادامه توجه شما را به تماشای عملکرد و محیط این اپلیکیشن جلب می کنیم:

لینک دانلود

با تمام این ها باید بدانید که این اپلیکیشن ویژگی هایی مانند یکپارچگی با وان نوت و وان درایو را داراست و به صورت مستقیم آن ها را پشتیبانی می کند. همین موضوع نشان می دهد که این اپلیکیشن از وقت کافی برای توسعه هر چه بیشتر برخوردار نبوده و قطعا ایرادات آن در نسخه های آینده برطرف خواهد شد. تا این جای کار به نظر می رسد که این اپلیکیشن برای ویندوز فون و تحت اس دی کی های این سیستم عامل توسعه داده شده است و احتمالا به زودی نسخه تحت ویندوز فون آن نیز معرفی خواهد شد که احتمالا عملکرد بهتری نیز خواهد داشت.

منبع :

WMPOWERUSER

615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
علی محمدی کرد
پاسخ دهید چهارشنبه 2 مهر 1394

اقای رجب زاده خدا قوت !!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام