TojbTMCدر حالی که انتظار می رود پرچمدار های مایکروسافت و سرفس پرو ۴ و مایکروسافت بند ۲ در کنفرانس ۱۴ مهر در نیویورک معرفی شوند. اکنون سایت ویتنامی WinPhoneViet ادعا کرده است که به تصاویر اولین قاب های لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰XL دست پیدا کرده است. این تصاویر در چین گرفته شده اند. در ادامه با تصاویر قاب های معمولی و جان سخت این دو پرچمدار با وینفون همراه باشید.

معمولا شرکت های سازنده موبایل قبل از معرفی دستگاه های خود، مشخصات موبایل ها را برای ساخت لوازم جانبی به شرکت های تولید کننده می دهند. ولی هنوز مشخص نیست این قاب ها از روی رندر های لو رفته ساخته شده اند یا مایکروسافت اندازه دقیق موبایل های خود را به این شرکت داده است اما، چیزی که مشخص است این است که  برش و شکل این قاب ها مطابق رندر های لو رفته هستند.

cityman-talkman

قاب هایی که وب سایت WinPhoneViet توانسته به آن ها دست پیدا کند؛ قاب های پشت، بامپر و حتی جان سخت هستند. گمان می رود لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰Xl مانند بعضی موبایل های اندرویدی از قاب های اکتیو که اطلاعات را نمایش می دهند پشتیبانی کند.

تصاویر این قاب ها را با هم می بینیم:

iepogV5 fBF0zCN ۹nAvIWM HwfT0qi
QDou4HB

KrNyPfINQfthY4

به طور کلی قاب ها یک حسن دارند که اگر از طراحی دستگاه خوش تان نیاید می توانید به راحتی در عین محافظت از دستگاه ظاهر آن را اندکی تغییر دهید.

آیا شما برای موبایل خود از قاب استفاده می کنید یا ظاهری که شرکت سازنده انتخاب کرده است را ترجیح می دهید؟

منبع :

WMPOWERUSER

184 پست
میلاد مقدس
دانشجو، علاقه مند به هر شرکتی که برای پیشرفت تکنولوژی تلاش می کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
ab.m
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

انشاءالله شاهد یک طراحی خاص و زیبا باشیم.یک گوشی در شأن طرفداران وینفون.

  امیر حافظی
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  اندر باب حسن جمال و دلربایی
  .
  چه چیزی زیباست؟ فکر میکنم همه ی ما این سخنرانی نسبتا روشنگرانه و نیمه عالمانه رو شنیده باشیم که زیبایی نسبی است. این حرف ترجمه ی امروزی عبارت کهن و نیمه منسوخ “علف باید به دهن بزی شیرین بیاد” است. اما این حرف، در همین اندازه که یک جور منطق فیس بوکی یا نوعی استدلال گریزانه باشه پاسخگوی هرنوع مجادله است. امروزه ما در زمانه ای زندگی میکنیم که به لطف رسانه ها، چشم ها آکنده از زیبایی اند. همه ی طراحان وب، طراحان نرم افزار و گرافیست ها، هنرمندان خیابانی، موسیقی سهل الوصول و تماشای رایگان و بی دردسر فیلم ها و تابلوهای نقاشی که در موزه های دوردست زندانی شده اند، باعث شده تا چشم بینندگان، کاربران و مردم با چهارچوب و خط و رسم هنر و زیبایی نیمچه آشنایی مختصری داشته باشد. این آشنایی کار را به جایی رسانده که زیبایی یکی از فاکتورهای خرید، فاکتورهای قضاوت شخصیتی، فاکتورهای اخلاق و یکی از جنبه های مهم هر انسانی است. در واقع زیبایی سوخت جت فروش و فریبایی است.
  اما چرا محصولات مایکروسافت زیبا نیستند؟
  بیایید باهم کمی به مرور این سه سال گذشته بپردازیم. از سرفیس. تیم طراحی سخت افزاری مایکروسافت طی پنج سال اخیر نه (۹) محصول متفاوت و مشهور را طراحی کرده. سری سرفیس، سری ایکس باکس و هولو لنز. تم کلی همه ی این محصولات، رنگ تیره، سادگی ظاهری، استفاده از فلز و شیشه بجای پلاستیک، عدم توجه به فاکتورهای فروش از جمله اندازه و ضخامت، گوشه های تیز، لبه هایی ناراحت، یکپارچگی شیشه و فلز، نورهای سورپرایز کننده و شکاف های مخفی و کلید های پنهان بوده. در همه ی این محصولات، شاهد حضور حداکثر امکانات سخت افزاری و پورتهای کاربردی هستیم. در عین حال مایکروسافت همه ی این محصولات را با لوازم جانبی منحصر به فرد و ویژه راهی خانه ها کرده بود. به عنوان یک کاربر جدی محصولات مایکروسافت، برای همه ی این ویژگی ها لقب زبان طراحی منحصر بفرد را انتخاب می کنم که خون این شکل طراحی در رگ همه ی محصولات این کمپانی جاری است. اما سوآل اینجاست، چرا این دو گوشی شِمایی از این شکل و قواره را ندارند؟
  پاسخ ساده است. این محصولات توسط مایکروسافت طراحی نشده. بلکه این محصولات توسط باقی مانده ی گروه اخراجی نوکیا طراحی شده که آخرین مردان مبارز لقب می گیرند. قلع و قم شدگان، افلیج ها و بازماندگان که با چشم کور و صورت زخمی و تن مجروح و پای افلیج، مشغول عمل به تعهدی هستند که مدیران ابله آنها وعده داده اند.
  اما آیا این محصولات شکل و شمایل طراحی کلی نوکیا را دارد؟ بازهم نه! چون بخش اصلی تیم طراحی نوکیا به فنلاند برگشته اند و مشغول کار روی پرچمدار اندرویدی این کمپانی هستند که چندی پیش تصاویر آن به بیرون درز کرده بود. یعنی یک محصول با بدنه فلزی، حاشیه تصویر کم، و لوکس.
  سوآل دیگری که مطرح می شود این است که چرا تیم طراحی مایکروسافت روی این دو گوشی کار نکرده بود؟ اگر همه ی حدسیات من درست باشد، برای این یکی هم یک پاسخ قانع کننده دارم.
  به نظر من دلیل این موضوع کمی وقت و نبود سرمایه ی انسانی مناسب است. تیم مایکروسافت مشغول طراحی سرفیس پرو ۴ بوده و همه ی این وظایف به عهده تیم نوکیا سپرده شده بود. تیمی که ثابت کرده بود از پس طراحی یک گوشی لوکس برخواهد آمد. اما گویا در نصفه کار ورق برگشته و پروتوتایپ های باقی مانده به طرح های اصلی تبدیل شده اند. این تصاویر در ابتدا در نظر من چیزی جز پروتوتایپ نبودند، اما امروز، با در نظر گرفتن نظریه ی من، میشود اینها را محصول نهایی لابراتوآر حزن انگیز، طوفان زده و از جنگ برگشته ی نوکیا دانست که به سبب تعهد و انجام وظیفه و خب، کمی سهل انگاری های مرسوم به این شکل (عقب افتاده) در آمده اند.
  مطمئنا طراحی و ساخت یک گوشی زیبا، لوکس، و درخور، با رعایت الگوهای طراحی یک کمپانی، امری چند ساله است نه چند ماهه. امیدوارم مایکروسافت پس از گذر از این دوره ی فلاکت بار، با اتخاذ تصمیمات درست، گوشی هایی شایسته ی طرفداران ویندوز ارائه کند.

   Sina
   پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

   آقای حافظی بسیار نقد بجا و پسندیده ای بود. از خوندنش لذت بردم.
   ولی اینجا یه سوال پیش میاد که خیلی دوست دارم جوابشو بدونم. مگه غیر از اینه که اگه به فرض مثال طراحان نوکیا وقتی یه گوشی جدید رو دارند طراحی می کنند ( که نظر منم در این مورد با شما یکیست ) در نهایت قبل از اینکه به تولید انبوه برسه بایستی توسط خود مایکروسافت که صاحب این شرکت شده و کمپانی مادر به حساب میاد ، تایید بشه ؟ اگه این گوشی در نظر ما زشت به حساب میاد که همینطور هم هست و واقعا درخور یک پرچمدار نیست ، پس در نظر خود مهندسین مایکروسافت هم باید زشت باشه !! اصن چرا با وجود این بحران مالی در بخش موبایل مایکروسافت ، این کمپانی همچین طراحی ای رو پسندیده و این ریسک بزرگ رو پذیرفته و می خواد به تولید انبوه برسونه ؟ هر طور فکر می کنم با عقل جور در نمیاد !! یعنی واقعا این طراحی برا مهندسین مایکروسافت و نوکیا زیباست ؟!! اون هم برا یه پرچمدار که نبودش در این سالها به شدت احساس میشد ؟!!
   امیدوارم که این رندر لو رفته چیزی جز سیاست گمراه کننده مایکروسافت برای سوپرایز کردن کاربران در لحظه رونمایی که از روی عمد اتخاذ شده ، نبوده نباشه.

    امیر حافظی
    پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

    ممنون سینا جان. لطف داری دوست نازنینم
    .
    منم مثل شما دوس دارم که این طرح های لو رفته چیزی بیشتر از یک بازی رسانه ای نباشه. اما در مورد شکی که داشتید، باید بگم به نظرم کمبود زمان باعث شده که مایکروسافت به ساخت پروتوتایپ رضایت بده. از اونجایی که لو دهنده ی تصاویر آدم معتبریه، تا حدودی باید بپذیریم که عکس ها واقعیه. برای همین نزدیک ترین جوابی که برای سوآل شما به ذهن من میاد یک سوآل دیگه است: تکلیف فبلت بالارده (که بیشتر از دوساله از معرفیش می گذره) پرچمدار عکاسی (که بیشتر از سه سال از معرفی اش می گذره) و فبلت ارزان قیمت چی میشه؟ ممکنه این تصاویر متعلق به اونها باشه؟ یا شاید اونها سورپرایزهای واقعی هستن.
    می دونیم که مایکروسافت یک ساعت (مایکروسافت بند۲) و سرفیس پرو ۴ رو هم آماده کرده. اون دو دستگاه محصول تیم طراحی صنعتی مایکروسافته. در اون طرف میدان، کمپانی ها با نزدیک کردن طراحی و حتا جنس و رنگ محصولاتشون سعی می کنن کاربران رو متقاعد کنن که همه ی محصولات یک برند رو خریداری کنن. صدایی که از این تصاویر به گوش میرسه اینه که با وجود چنین کالاهایی بازهم خریداران مایکروسافت به خرید تک کالا رو میارن. یعنی یا بند رو می خرن و با گوشی اندرویدی ست می کنن، یا از سرفیس در کنار گوشی اندرویدی استفاده می کنن، (من همین الان از سرفیس در کنار آیفون استفاده می کنم) یا به پایین رده های مایکروسافت تمایل نشون میدن. به هرصورت از این رویه بوی خوشی به مشام نمی رسه

  saber
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  دیدید گفتم همون عکس شماره۹بعد ملت دلشون خوش کردن به عکس های دیگه دلم به حال ماکرو می سوزه اگه همین طراحی رو داشته باشه بخش موبایل ماکرو محکوم به شکسته-_-

mahmod
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

زشت ترین گوشی ویندوزی.

  Silver
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  نکته ی ظریفی بود
  زشت ترینه واقعا 😐

  امیر حافظی
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  یه دوستی داشتم گوشی آیفون ۵اس رو فروخت رفت لومیا ۹۲۵ خرید. هنوز خودم هربار دست یکی لومیا ۹۲۰ میبینم ازش می پرسم گوشی ات رو نمی فروشی؟ اچ تی سی ۸ایکس یکی از ده گوشی جذاب به انتخاب انگجته! لومیا ۱۵۲۰ خلوص هارمونی در طراحیه. ۸۳۰ یک ایده ی ناب و جدید توی طراحی بود. این عکس ها، خاک برسران کمپانی مایکروسافت ان.
  حالا این نصف قضیه است. یعنی نصفش اینه که زیبا نیستن. نصف دیگه اینه که مهندسی ساز هم نیستن. یعنی دیگه کسی خروجی صدا رو اونجا کار نمی کنه. یا کسی میکروفن جلو رو روی شیشه اونم بصورت نامتقارن کار نمی کنه. یکی منو بکشه

   مرتضی
   پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

   بارها نظراتت را در این سایت خوندم و واقعا برام جالبه که شما چه اعتماد به نفس بالایی داری طراحیش مهندسی نیست؟ میشه بپرسم شما که مهندسی یه طراحی درست و حسابی تحویل مایکرسافت (…) بدهید شما انقدر ادب نداری که متاسفانه ماکروسافت را با لاقاب زشت خطاب می کنی که اینجا سایت طرفداران مایکروسافته! واقعا خجالت و شرم هم خوب چیزیه آقا این طراحی زشت و غیر مهندسی را شما نخر!
   زیبایی یه چیز نسبیه و ممکنه بعضی مثلا از اخلاق مثال زدنی شما خوششان بیاد ولی مطمئنا خیلی ها هم بدشون میاد. شما از نظرات مختلفی که در این سایت بنده ازتون مطالعه کردم نشون از عدم مطالعه و اعتماد به نفس کاذب هست لطفا تجدید نظر بفرمایید.

    امیر حافظی
    پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

    ممنون که نظرات منو پیگیری می کنی دوست خوبم.
    اینکه من نقد یک کمپانی رو می نویسم، و یا اینکه من نقد یک محصول رو می نویسم، با ذائقه ی خودم اینکار رو می کنم و نثرم چیزی شبیه زبانم یا شخصیتم یا اخلاقم نیست. گاهی طنز مینویسم،گاهی با کنایه، گاهی با شوخی، گاهی با بی ادبی، بسته به حسیه که دارم، و این موضوع ارتباطی به شخصیت من نداره.
    اینکه شما بخاطر یک گجت به من حمله می کنی و سعی می کنی تربیت خانوادگی منو زیر سوآل ببری، یا شخصیت منو مورد کند و کاش قرار بدی، خب خود این موضوع باعث نمیشه که من دست از نوشتن یا نقد کردن بکشم، بلکه بیشتر از خلق عجیب شما افسرده میشم. اینکه یک نفر تجربه ی کاربری خودش رو برای دیگران بنویسه چیز بدی نیست. چون همین محصولاتی که امروز اینقدر عشاق سینه چاک داره (از اپل گرفته تا محصولات مایکروسافت) دو یا سه سال دیگه یک مشت زباله اند که حتا ارزش ترحم و دل رحمی هم برای اونها زیادیه. در عین حال پس از مرگ این کالاهای مصرفی چرند، زمین با معضل محیط زیست و آلودگی های ناشی از اون گریبان گیر خواهد بود.
    در واقع علاقه ی وافر شما به چیزیه که برای بدست آوردنش ماه ها کار می کنید، یا دست رنج پدر یا مادرتون رو صرف خرید چنین محصولی می کنید، دو سال و اندی با اون همراه میشید، ازش لذت می برید و بعد به جرم کهنگی، بدریختی، دمده بودن، قراضه شدن، خراب شدن، قدیمی شدن کنار می اندازیدش. پس چرا باید برای چنین چیزی ارزش بیشتر از زباله قائل شد. اگر می نویسم، برای اینه که هرکسی که می خونه، دید خوبی نسبت به کالایی که مصرف می کنه داشته باشه. نگاه بدون تعصب و عصبانیت و خشم

حسین
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

ضد گلولس؟؟

احسان
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

هر چقدر توی ویندوز ۱۰، Xbox، سرویس ها، Visual Studio، DirectX 12، Surface Pro، سنگ تموم گذاشته، انصافا اگه این طرح باشه، واقعا نمیدونم پیش خودش چه فکری کرده… حالا شاید تصاویر کاملش بیاد بهتر باشه، ولی این؟!!!!!

علیرضا
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

یعنی زشت تر از این هم میشد یه گوشی رو طراحی کرد.قاباش هم که بدتر از خودش.به نظرم هر کی این گوشی رو بخره بایدبراش کیف بخره تا چشم هیچکی بهش نیافته.

  امیر حافظی
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  این حرف رو من چند وقت پیش در مورد طراحی گوشی های مایکروسافت گفتم بیش از ۹۰ تا منفی گرفتم.

آریان
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

من که بعید میدونم ماکروسافت پرچمداراش رو با همچین طراحی بدی عرضه کنه

  Javad
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  امکان نداره این پرچمدار ماکرو باشه.ب نظر من خیلی خیلی گوشیه متفاوتی باشه از نظر طراحی.

علي
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

اون دوتا عکس بالایی رو دیدم وحشت کردم از بس زشت بودن . این عکسهای پایینی باز بهترن . اون بالایی ها با پایینی ها خیلی متفاوتن که . انگار توی همین مغازه های موبایل فروشی ایران طراحی و ساخته شدن . خدا بخیر بگذرونه . نکنه واقعا پرچمداراش خیلی زشت از اب دربیان و ابرومون رو ببرن

Night
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

با توجه به قابها(اگه راست باشه) باید خدمتتون عرض کنم متاسفانه رندرها درست هستند و ما شاهد زشت ترین گوشی های چند سال اخیر خواهیم بود. اگه این رندرها درست باشن باید با تاسف تمام گفت: مایکییی بای بای!!!!!!!!!!!!!!
):

lumia 930
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

مشکل سر اینه که همیشه رندرها قشنگتر از خود گوشی هستن.
رندرهای لومیا ۹۲۵ ۹۳۰ ببینید آدم هوش از سرش می پره البته خودشونم خیلی قشنگن ولی رندرشون بیشتر جلوشون رو نشون می ده.
حالا اینا رندراشون اینقدر زشتن وای به حال خودشون !!

farshid
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

بیشتر منو یاد گوشیهای چینی که تی وی داشتن و چندسال پیش همه میخریدن میندازه. یه جورایی انگار یه چیز فیک و تقلبیه
خداوکیلی من الان چندماهه به همه دارم میگم تو پاییز گوشی میخام بگیرم ولی نمیدونم چی بگم دیگه…
اخه گوشیم خیلی کهنه شده لومیا ۶۲۵ دارم . حالا فکر کنم اگه بدم ال سی دی گوشیمو که شکسته عوضش کنن قشنگتر از این بشه
خدایا اینا همش شایعه باشه دیگه

  امیر حافظی
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  بگو می خواستم تو پایین آیفون ۶ اس بخرم!

javadkhof
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

قاب هاش انصافا قشنگن !

لایک به شرکتشون !

  فرهاد
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  به هر سلقه شما هم قابل احترامه ولی من که این طراحی رو در حد شرکت های بی نام نشون چینی هم نمیدونم چه برسه به ماکروسافت

m
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

امیدوارم از عکسش بهتر باشه.وای ک دیگه ادم حرص میخوره.البته تا نیاد کیفیتش اصلا مشخص نیس چیه.

H@med
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

از عکس اولی که کاور گوشی هست هیچی نمیشه فهمید ! گوشی ای نیست که قابش شبیه اینا باشه ؟ عکس های بعدی هم که همه رندر های فرضی هستن . باید صبر کرد …..

مهراد
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

امکان داره این طراحی برای گوشی های میان رده باشه … امیدوار هستیم طراحی فوق العاده وخاصی را برای پرچمدار ببینیم.

بهمن
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

ترو جان هرکی دوس داری این نباش آبرو میره . به عنوان میان رده هم سخته قبول این طراحی . ۸۳۰ و ۷۳۰ خوشگلترن . حسگر اثر انگشت هم تو سالی که هواوی رو میان رده هاش میزاره جاش تو پرچمدار ماکروسافت نیست واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (عنبیه رو میدونم برام جالب نیست چون حس میکنم کاربردی نیست و نسل اوله ایراد زیاد داشته باشه)

  امیر حافظی
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  ایراد آیریس اینه دوست من که تو باید اونو جلوی چشمت بگیری. بعد توی تاریکی می خوای چیکار کنی؟ یا نصف شب توی فضای باز که بخوای گوشی رو انلاک کنی، یا وقتی توی پارکی جایی دستته.

Mostafa
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

یعنی اکه امسال که سال مرگ پلاستیک تو گوشی بود گوشی پلاستیکی بزنه خییییلی جرات داره
امسال سری اس سامسونگ که از قدیم به پلاستیک معروف بودن شیشه و الومینیوم شد
الجی چرم
اچ تی سی الومینوم و همینطور اپل
سونی شیشه و فلز
حتی هواوی هم یکپارچه فلزی شده
سازنده گمنامی مثل وان پلاس فیبر کربن و بامبو داره در پشت و فریم فلزی
موتورولا از چرم و فلز و بامبو و پوست درخت گردو استفاده میکنه میتونی تو موتو میکر هرکدومو میخوای انتخاب کنی
حتی شیائومی که عمرا نصفتون بدونین چیه فلزی هستش
میزو رو که یک چهارم ملت هم نمیدونن چیه الومینیوم ۶۰۱۳ هستش
الان میانرده های سامسونگ فلزی شده
شما میتونی گلکسی a3 رو با ششصد تومن فلزی بخری
حالا مایکی یک پرچمدار بالای یک و نیم میلیون و پانصد دلار رو با پلاستیک میده
بعد حتما امیدوار به فروش هم هست

  امیر حافظی
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  از گجت شناس ها خوشم میاد.
  شیائومی عزیزم سال هاست که داره فلزی تولید می کنه. گوشی های وان پلاس هم بیشتر از سیصد دلار نیستن. به نظر من این دستگاه قرار نیست یک پرچمدار باشه، چون بیشتر باعث میشه که باقی کمپانی ها مسخره اش کنن و دستش بندازن.

  ali
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  من خونمون مینابه همین لومیا ۵۲۵ که قابش مشکیه دستمه ظهر که باشه گوشی داغ میشه بخاطر گرما حالا اگه گوشی قابش فلزی باشه فک کنم تخمه مرغم میشه روش درست کرد

Mostafa
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

ضمن اینکه حسگر عنبیه رو تا حالا تو چهار گوشی استفاده شده
هرسه چینی
یکیش umi iron بود بقیشونو یادم نیست
ولی یادمه هرکی تست کرده بود فینگر پرینتو ترجیح میداد
کلا حسگر مفیدی نیست
دقیقا به بی استفاده ای و مسخره ای حسگر ضربان قلب و یو وی سامسونگ
انصافا هیچ وقت نشده برام سوال شه چقد یو وی داره بهم میخوره

  Mostafa
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  ببخشی سه گوشی

  امیر حافظی
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  توشیبا هم یک گوشی داره که اسکنر چشمی داره، ال جی هم یک انحصاری داره برای بازار کره که اونم اسکنر چشمی داره. همه ی اینها هم گند!!! یعنی من ویدئوی کار اسکنر چشمی رو دیدم. مایوس میشی

کوروش
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

اقا ۵۳۵ هرکاری میکنم بیلد جدیدو نمیگیره!
دانلودش اصلا استارت نمیشه.
تغییر رجیون و تاریخ و وی پی ان هم فایده نداشت.
جز دانگرید راهی سراغ ندارین؟ اخه دانگرید قبلا روی ۹۲۰ خودم چندبار انجام دادم ولی الان ظاهرا برنامه دانگرید و روشش عوض شده و اموزش به روزی ندیدم براش.ریسک بریک شدن هم نمیتونم بکنم.
ممنون میشم راهنمایی کنین

بهاره
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

وای نه همون زشتست :'(

  امیر حافظی
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  بیایید از کلمه ی زشت استفاده نکنیم. چون کلمه ی زشت به معنای ناپسند هم هست. برای این گوشی باید از کلمه ی اکبیر استفاده بشه که بتونه حسی رو که در بیننده ایجاد میکنه منقل کنه. پس من با اجازتون جمله ی شما رو اصلاح می کنم:
  وای نه همون اکبیریست :'(

   بهاره
   پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

   حالا من خودم گوشی ویندوزی دارم غر میزنم حق دارم،شما چرا کاسه ی داغتر از آشی؟😒

  saber
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  http://winphone.ir/microsofts-flagship-which-concept-you-like/
  ۱۰۹نفر معادل(۵.۷۵)همین عکس شماره ۹ رو پیش بینی کردند .هی می گفتیم ۹ دوستان می گفت ۲ بیاید ببینید چه دست گلی به آب دادید

امین
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

سلام دوستان
یه سوال . این ۹۵۰ ایکس ال چند تا اسپیکر داره؟ دو تابالا و پایین و اون وسطیه؟ اون وسطیه هم اسپیکره یعنی؟
این اون گوشیه ایی هست که نادلا گفته طوری ساختیمش که هر کسی دستش بگیره مثل گوشیهای ایفون بهش افتخار میکنه؟ واقعا تا حالا سر کار بودیم ها. یعنی حالا که اومدم طرف ویندوز فون مایکروسافت گند زد با این طراحیش. نوکیا سگش شرف داشت واقعا

  بهاره
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  اون بنده خدا اسم آیفونو نیاورده بود اون تیتر از نوآوری های خود نویسنده بود

  امیر حافظی
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  طفلی نگفت مثل آیفون، گفت مثل یک کالای لوکس اگر اشتباه نکنم. حالا اینم لوکسه. اگه در زمان خودش (سال ۱۹۹۲) که اوج صنعت پلاستیک بود بهش نگاه کنی، می بینی اینم لوکسه. من هربار می بینمش یاد گوشی های چهار پنج سال پیش اچ تی سی می افتم

محسن
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

همه امیدهام برای بیهوده بودن این رندرها از پرچم داران ماکروسافت ناامید شد…
با انتشار تصاویر کاورهای این دوگوشی دیگه مطمئن شدم با همین شکل و شمایل طرفیم. کاش درجا میزد. پسرفت کرد. ۸۳۰ و ۹۳۰ به این نازی چشون بود که رفت سراغ این مدل طراحی. خودش تیشه به ریشه خودش میزنه!!!
🙁

  persian7
  پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

  “” . ۸۳۰ و ۹۳۰ به این نازی چشون بود که رفت سراغ این مدل طراحی. خودش تیشه به ریشه خودش میزنه!!! “”

  همینه که میگم اینا پرچمدار نبستن . بعید میدونم
  تا حالا تمام گوشی های مایکروسافت قشنگ بودن و الان هم مایکروسافت بیش از هر زمان دیگری نیاز به یه طراحی خیلی خوب داره پس بازم بعیده اینا پرچمداراش باشن…

محسن
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

کاش لااقل دکمه های نویگیشن دوست داشتنی وینفون رو به صورت فیزیکی حفظ میکرد!
دیگه با این دکمه های مجازی چیزی از شخصیت وینفون باقی نمیمونه….

  H@med
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  چرا آخه ؟؟؟؟؟ مگه دکمه بقول شما مجازی چشه ؟؟ من لومیا ۷۳۰ دارم که دکمه هاش همینطوریه ، به نظر من مشکلی نداره ! اینطوری از تماس ناخواسته دست روی دکمه ها هم جلوگیری میشه ، هر وقت نخواستی بده بره پایین و هر وقت لازمش داشتی بیارش بالا .

امین و لومیای سحرآمیز
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

آقا بزارین بیاد اونوقت اگه زشت بود اینقدر بد و بیراه بهش بگین!

جواد رنجبر
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

سلام دوستان شما از کجا میدونید همین رندرها هستند؟؟! یعنی با چارتا کاور؟؟!! فک میکنید خیلی سخته واسه ی چینی ها که چارتا کاور زپرتی بسازن؟؟!!
خب اگرهم این طرح بود صد در صد خود گوشی زیباتر از رندر خواهد بود.
امیرحافظی عزیزم خیلی قبولت دارم اما بشدت تحت نظارت منی،،هر وقت خبر بدی منتشر بشه توام زیر همون پست بشدت مانور میدی..
آیفون با این،گندایی که بالا آورد چرا حرفی ازش نمیزنی؟؟!!
مشکل LTE و زیاد شدن وزن و ضخامت آیفون های نسل جدید و مشکل خییییلی از کاربران برای دانلود و آپگرید به ios9 و خییییلی از کسایی هم که موفق به دانلود شدن معترض به افت سرعت و وجود باگ های فراوون هستند..
چرا از اینا حرف نمیزنی؟! اون شب که رفیق باغ پسته دارت ارش (منتقد ثابق،خالی بند امروز) از آیفون ۵s 128G حرف زد و دسمایه خنده شد و دییییگه جرأت نداره اینورا بیاد کجا بودی داداش؟؟؟! یکمم از بدی های اپل بگو فضا عوض بشه،چطوره؟

  Mostafa
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  خب رنجبر جان یکی یکی جواب شبهاتت رو میدم
  گندای ایفون
  مشکل ال تی ای رو که فقط با بعضی اپراتور هاست مثل ایرانسل عزیز و مشکل از اپراتور هستش که برای اپل رجیستر نکرده بانداشو و حد اکثر تا دو هفته دیگه مشکل ایرانسل حله
  زیاد شدن وزن و زخامت اگه گفتی واسه چیه؟ فورس تاچ عزیز دلم چون یه لایه به صفحه نمایش اضافه شده
  ضمن این که همین نسخه ضخیم شده رو اگه در نظر بگیری از همه لومیا های تولید شده نازک تر هستش
  افزایش وزنم بخاطر موتور وایبریشین جدید هستش که بخاطر تفاوت حس تاچ معمولی با فورس تاچ اضافه شده
  مشکل کاربران برای دانلود هم بخاطر شلوغی سرور هاست چون چندین میلیون نفر تو ساعات اولیه حجوم بردن
  ضمن اینکه شما دیگه از مشگل اپدیت حرف نزنین که خیییلی دلمون از سرورای مایکی پره
  اصلا دانلود از سرور مایکی عذاب هستش
  ضمن اینکه تنها گوشی که پس از اپدیت کند هستش فور اس هستش که امسال چهار ساله شده دوست من
  مایکی اصلا گوشی چهار سال پیش یادش نیست
  خب دوست من حداقل یه سامسونگ و اپدیتای مسخرش گیر میدادی نتونم جوابتو بدم تا حدو دی اخه اپل؟
  بعدشم همین که اپل اپدیت سیستم عاملو عرضه میکنه خودش خوبه
  نه مثله مایکی
  من از وقتی یادم میاد ملت دنبال بیلد بودن
  معلوم نیست کی چشممون به جمال وین ۱۰ روشن شه
  اخرشم که سیری الان اونقد پیشرفت کرد که باز کورتانا عقب افتاد
  اون موقعی که کورتانا معرفی شد اگه عرضه میشد وین ۱۰ همه سیستم عاملا از بین میرفتن در مقابل وینفون
  ولی تو این مدت اینقد بقیه پیشرفت کردن که مایکی بیاد از پیش باختست

   جواد رنجبر
   پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

   مصطفی ایرانسل رسما اعلام کرد مشکل از آیفون بوده و خودتم میگی چندتا اپراتو دیگه هم مشکل دارند با این قضیه!
   بقول خودتون خریدار کاری به این حرفا نداره و مشتری های پرتوقع اپل انتظار نازک تر شدن و سبک تر شدن رو داشتند نه اینکه زیادش کنه حالا به هر دلیلی!
   اپل و شماها ادعا میکردید سرورها بسیار قدرتمند و همه یکجا قادر به آپدیت هستند!
   تو داری آپدیت رسمی رو با بیلد مقایسه میکنی؟؟!! اصلا میدونی با نسخه بتا سیستم عاملش که منتشر شده بود چقققدر کاربراش مینالیدن از باگ؟؟!
   فقط ۴s کند نیست محض اطلاع یه سری به شبکه های اجتماعی بزن و تعداد بالای معترضین رو ببین…
   میلیون میلیون پای گوشی پول بدن آپدیتم نشه؟؟!! لومیا ۵۲۰ کی اومد؟؟!!؟؟ با چه قیمتی؟؟؟ذر چه رنجی؟؟؟!! هنوووزم پشتیبانی میشه و خواهد شد..
   حرف از سیری نزن که چند نفر میگفتن بعد آپدیت سیری صداش در نمیاد!!!!

    Mostafa
    پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

    یعنی کار اپل به جایی رسیده که بخاطر نازک تر نکردن یکی از نازک ترین گوشی های جهان بهش حمله میکنید
    داپاش برو عکسای بالا رو ببین تفاوت اپل و مایکی رو ببین
    اقا اصلا کن محض رو همه دیوایس ها
    دو هفته دیگه یک اپدیت میگیره درست میشه دقیقا مثل ای او اس ۸ که تو یک ماه درست شد
    ضمن اینکه بزار وین ۱۰ برای ۵۲۰ عرضه شه بعد ازش استفاده کن
    که اگه دوماه دیگه اپدیت نداد براش عذاب وجدان نگیری
    حداقل سیری اونقد خوب هست که اپل بهش مطمئنه و احتیاج به اثبات نداره
    نه کثل کورتانا که مایکی به حراج گذاشته
    نسخه اندرویدی و ای او اسی هم قراره بیاد
    همین اپلی که بهش میتوپید تو کنفرانسش یک دفعه گفت یکی از توسعه دهنده هامون رو دعوت میکنیم
    مایکروسافت
    نماینده مایکی اومد و گفت که مجموعه افیس رو برای ایپد پرو بهینه کردیم و کلی هم افتخار میکرد که افیسش رو ایپد پرو هستش

     Mostafa
     پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

     کند محض

     جواد رنجبر
     پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

     مصطفی چرا تعصبی حرف میزنی؟؟!!
     با مرگ استیو جابز آرمان های اپل هم مرد!
     مایکی ادعای نازکی و طراحی بروز تر نکرد که!!
     اپل طبق عادتش هر گوشی رو نازک تر و سبک تر میکرد..
     نشون به این نشون که گفت میخواد تو آیفون ۷ نهایت نازکی رو بکار ببره..
     نتیجه:میتونست نازک ترش کنه اما ۶ اس حاصل یک عجول بازی و بی دقتی بوده،،مگه آیفون ۷ این فناوری ها رو نخواهد داشت؟؟چطور نازک و باریک تر خواهد شد؟؟!! پس میشه و عجله کرد و تر زد بقول معروف..
     میدونی چند درصد ویندوزیهای جهان ۵۲۰ دارند؟؟؟؟؟؟؟مایکی ۵۲۰ رو رها نمیکنه تو شرایطی مثل الان که به شدت به افزایش سهم احتیاج داره..
     دقت کنی اکثر گوشی هاش به ویندوز ۱۰ آپدیت شدند و این چیز کمی نیست..
     کورتانا،،آفیس و خیلی چیزهای دیگه برای هر سیستم عاملی به انتشار در خواهد آمد و این ساست مایکروسافت نه اینکه کل شرکت مایکروسافت با اسم توسعه دهنده اپل شناخه بشه!!
     مایکی مث منو تو دنبال این بحثا نیست و داره سود خودشو میکنه و اگه کمی ساست مدار باشی این کار مایکی رو تحسین میکنی..

     جواد رنجبر
     پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

     سیاست

  امیر حافظی
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  جواد رنجبر عزیز و دوست داشتنی خودم. کل کل ما باعث شده که به شکل زیبایی رفیق فاب بشیم مرد.
  من در سایت ها و گروه ها و انجمن های اپلی هم نظر می نویسم. اونجا منو به اندرویدی بودن متهم می کنن!!! باور کن. من یک دستگاه اندروید ندارم، در شعاع چند ریشه ای خانواده ی ما یک دستگاه اندروید نیست. شش هفت تا دستگاه ویندوزیه و باقی همه آیفون.
  اما در خصوص اپل، یک نظریه دارم و اون اینه که شماره های فرد سیستم عامل اپل، همیشه بده. یعنی هربار که اپل در سیستم عامل دست به نوآوری زده، بدجوری خیط کرده! بعد ثمره ی سوتی ها و خراب کاری ها تا چند شماره همراه کاربره. اصلا انگار کسایی که اینها رو طراحی میکنن درک نمی کنن که بعضی از این کارها چه تاثیر بدی روی تجربه کاربری می ذاره! این موضوع منحصر به اپل نیست، در ویندوز مایکروسافت هم هست. در اندروید هم هست، اما در اندروید کمتر. (الان دوباره به کاربر اندروید بودن متهم میشم) اما در مورد این موضوع، خب دوست من، نازنین رفیق، بیا همینجا یک قراری بذاریم، اینکه اگر محصول نهایی اینها نبود، من در حضور همه ی کاربران و مدیران سایت بنویسم که زود قضاوت کردم و باید به مایکروسافت مهلت میدادم. اما اگر محصول نهایی اینها بود، بپذیری که مایکروسافت گند عظیمی بالا آورده، چون هیچ رقمه این گوشی ها زیبا نیستن. قبول؟

  Mostafa
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  در جواب این که گفتی این گاردا الکیه
  الان برای تنمام گوشی ها این گارد ها قبل معرفی گوشی عکساش میاد
  معمولا همشونم درسته و در روز انتشار گوشی میتونی این گارد هارو تهیه کنی
  اون گارد اخریه که شبیه لاستیکه ماله یه شرکت معتبره نه چارتا چینی بی پدر (البته بازم چینیه ولی چینیه معتبر نه بی صاحاب)
  و حتما مایکی ابعاد و جزییات رو داده بهشون

   جواد رنجبر
   پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

   امیر جان خیلی ها همین ظاهر رو دوست دارند و من هم مثل تو از این ظاهر خشنود نیستم و مایکروسافت رو متهم به طراحی بد میکنم اما بااازم میگم سلیقه مهمه..
   نظر هر کس محترمه

D.K
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

اینکه گاردشه,حالا خودشم بیا از این زشت تره!

NWP
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

صد البته و انشالا که این نیست من به مایکی امیدوارم
جواد جان دمت گرم روحیه بدین…مطمئن باشین چنین چیزی از مایکی بعیده،چون خودش گفته از لحاظ طراحی کم نمیزاره
چون هر کی حتی از پشت کوه ام بیاد همچین چیزی رو برای یه شرکت بزرگی مثل مایکروسافت قبول نمیکنه

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  یکی میاد حقایق رو بگه مثل امیرجان قدمش رو چشم،خب حقایق افتضاحات اخیر اپل رو هم،بگو که کل فضای مجازی درگیرشه!!
  این یک رندر هست و احتمال اینکه همین باشه ۵۰٪ هست!
  من خودم وقتی s6 رو در اینترنت دیدم گفتم چقدر قشنگتر از G4 هست اما وقتی از نزدیک دیدم فهمیدم که G4 یه سرو گردن بالا تره!
  عبرت گرفتم که تا چیزیو از نزدیک با چشای خودم ندیدم در موردش قضاوت نکنم!
  چه برسه به این رندرها…
  امیرجان طوری حرف میزنه در مورد این گوشی ها که انگار ۴ ماهه زیر دستشه!!!
  فراموش هم نکنید از این ها زیبایی حاصل نشد سرفس فون هم در راهه….

   Mostafa
   پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

   بله سرفس فون با قیمت هزار دلار
   خب ینی سه میلیون و خورده ای
   من اصلا کار ندارم به اندروید و ای او اس و وینفون
   اخه مرد مؤمن سه میلیون و خورده ای پول گوشی بدی
   خیلی کار مسخره ای هستش به نظرم
   این کار اصراف هستش
   پول حروم کردنه
   حالا چه گوشی اپل باشه چه مایکی چه نکسوس چه سامسونگ
   الان من اگه سه و خورده ای داشتم پی سی مو رد میکردم میرفتم یه سیستم اسکای لیک توپ می بستم
   یا اصلا با سه و خورده ای سرفیس پرو ۴ میخریدم

    جواد رنجبر
    پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

    من هم هم عقیده هستم اما توجه کن قشر دست به نقد کم نیستند…
    وگرنه اپل نسخه گلد نمیداد بیرون!
    پس شک نکن خریدار هست حتی اگر منو تو در توانمون نباشه

     Mostafa
     پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

     یعنی الان داری میگی طراحی بد گوشی ششصد دلاری مایکی رو بهش ایراد نگیریم چون گوشی هزار دلاریش که توان خریدش(البته توان خریدش هست ولی عقل هم هست) رو هرکسی نداره قرازه طراحی خوبی داشته باشه
     مگه بقیه گوشی ششصد دلاری با طراحی و متریال خوب ندارن
     امثال سونی و اچ تی سی و سامی و اپل

   zibeder
   پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

   اقا جواد من ۱۵۲۰ رو تست کردم تنهایی خوبیایی که داره یه دوربین خوب و باتری خوب دیگه از لحاظ نر م افزاری شرمنده همه کسانی شدم که به ویندوزفون دعوتشون کردم حالا همین g4 رو یه مدت دست گرفتم اونقدر عالی بود که گفتم یه دونه جی فور دست و پا کنم ( چراغ نوتیفیکیشن و قابلیت دابل تپ که خیلی دوس دارم و صدای اسپیکر عالی و سبک بودن و…) بخدا یک بار داخل دستم هنگ نکرد .حالا من توصیه میکنم شما یکبار ایفون رو دست بگیر و هم اندروید اونقدر نگران اپدیت شدن نباش و خیلی راحت از امکاناتی این گوشیا دارن و ویندوز فون هنوز نداره استفاده کن و سعی کن تعصب رو کنار بزاری بخدا مایکروسافت واسه تو نیست که سنگشو به سینه میزنی اونایی هم که داخل این سایت مطلب میزارن اگه پول خوبی بشون بدی دیگه سراغ ویندوز فون نمیان این وسط تویی که خودتو تباه میکنی

    جواد رنجبر
    پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

    مصطفی بازهم میگم سلیقه ها محترمه..
    بله زیبدر مایکی واسه من نیست اما من به مایکی و گوشی ویندوزی علاقه دارم و نیازی ندارم برم سمت اندرویید یا اپل.
    درسته دستم نمیرسه اما خیلی بیش تراز اونی که فکرشو بکنی سابقه کار با اپل و مخصوصا اندرویید رو دارم..
    انتخاب من ویندوزفون بوده و پشیمان نشدم و متاسفم بابت پشیمانی تو و امیدوارم از گوشی بعدیت نهایت لذت رو ببری.

    zibeder
    پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

    ببینم زیبدیر نکنه تو از طرف گوگل یا آپل تو این سایت کامنت میذاری آره؟؟؟
    دلال آپلی یا بازاریابشی؟؟؟؟ چرا فکر میکنی ما از علاقه ای که به ویندوز داریم یروز دست میکشیم؟؟؟

فاطمه
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

دوستان صبر کنین تا ۱۴مهر چیزی باقی نمونده…
در ضمن در جواب اون دوستمون بنظر من که ۷۳۰دارم دکمه های مجازی نه تنها ایرادی ندارند بلکه زیباتر از دکمه های فیزیکی هستن،گذشته از این هر وقت میخوای استفاده کنی و هروقت که نمیخوای دکمه ها رو میدی پایین
ممنون

  بهاره
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  بنظر من هم مجازیش خیلی بهتره

mig mig
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

به نظرم ماکرو ابروی خودش رو هم برد هم ابرو ما رو با این گندی که زده فکر کنم تنها نوراوریش اون فلزیه که دور دوریبن گذاشته اخ من یه قربان ۹۳۰خودم برم که تا حالا هیچ گوشی مثل این تولید نشد به نظر اگه این بیرون بی یا د من نمی دونم چطور جواب این دوستای ایفون دارمو بدم ابروم رفت مایکی تو به جان مادر این لندهور بیرون نده

faceless void
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

zibeder
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

امیر بیخیال . ان شالله نوکیا دوباره برمیگرده البته بدون ویندوز فون و قول میدم اگه ویندوز فون بزنه دیگه هیچ وقت دنبال نوکیا نرم اما اگه هر چی جز ویندوز فون زد میخرم .بچه های ویندوز فون هنوز اندر خم یک رکوردر برای ضبط مکالمات و دانلود داخل پس زمینه و نرم افزار با کیفیت مثله اندروید و ای او اس ( اگه نرم افزار وبندوز فون خوب بود پروژه استوریا رو که دیگه خبری ازش نشد رو راه نمی انداخت) چراغ نوبیفیکیشن و موندن … گوشی اگه ده هزار امکان سخت افزاری داشته باشه اما امکان نرم افزاری درست و درمون نداشته باشه ازش استفاده کنه همون آشغالی جاش بهتره …

  Mostafa
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  لایک
  جاداره بگم نوکیا مشغول کار روی گوشی اندرویدیش هستش و به محض شروع ۲۰۱۶ که قرارداش با مایکی تمومه معرفی میکنه
  خیلی بهش امیدوارم و مطئنم یه شوک اساسی به بازار وارد میکنه
  برای اینکه مطمئن شین طراحی بعدی مایکی همینه
  کافیه اخرین میانرده ای که نوکیا داد رو ۷۳۰ با اولین میانرده مایکی ۶۴۰ مقایسه کنید
  اصلا طراحی داد میزنه مایکی طراحی بلد نیست

   جواد رنجبر
   پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

   من هم بشدت عاشق نوکیا هستم و قول میدم با ورودش به عرصه اندرویید رقبا رو میکشه پایین..
   ولی توهین به انتخاب ما نکن زیبدر جان

   بهمن
   پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

   اصل حرف رو زدی . مایکروسافت بعد حذف نام نوکیا اصلا طراحی زیر خط فقر ,
   ترو خدا فقط یه دور طراحی ها رو نگاه کنین تک تک رو ستایش میکنین از اول تا به آخر .. ۹۳۰ ۸۳۰ ۷۳۰ ۹۲۵ …
   هر کدومشون رو حاظرم قبول کنم طرحشون رو به عنوان پرچمدار امسال ولی پرچمدارا حتی شبیه این رندر های منقلب کننده نباشن !
   زن و بچه و خونه رو میزارم فرار میکنم تو کوه و کمر اگه این رندر ها باشن . آبروم تو اطرافیانم میره !

zibeder
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

جواد جان مگه همسره که میگی به انتخابمون؟ من همیشه سعی میکنم در حد چیزی که خرج میکنم بهترین رو داشته باشم وقتی مایکروسافت نمی تونه بهترین باشه جاش همونجاییه که گفتم

  جواد رنجبر
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  عزیز دل چیزی که میگی آشغال دست من و خیلی های دیگه هم هست!!!

   zibeder
   پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

   عزیز من ۱۵۲۰ دستمو هم اشغال میدونم بخدا حیف ارم نوکیا که روی این گوشی هک شده اگه یبار تو عمرت نوکیا N9 رودست میگرفتی با اینکه خیلی وقته ازش گذشته و دیگه پشتیبانی نشد صد بار از این اشغالی که دستمه بهتره واقعا صفحه نمایشش N9 بیرقیب بود

    zibeder
    پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

    زیبدیر دوست نداری خب برو دیگه چه اصراری داری اینجا کامنت مسخره بدی؟؟؟

-Arash-
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

باز این جماعت علاف ریختن توی سایت
داداش طراحی گوشی مایکروسافت بده؟ خوب تو نخر.
اصلا به تو چه که طراحیش بده، تو که عاشق اپلی برو همون آیفون ۵ اس ۱۲۸ گیگتو بگیر دستت.
عجب گیری کردیم با این جماعت، خود طرفدارای سینه چاک اپل بیست مورد ایراد از آیفون و آی او اس جدید گرفتن حالا اینا همشو ربط میدن به موتور وایبریشن و ایرانسل و …
جمع کنین بابا متعصب شمایین که درکتون در این حد نیست که بفهمین اینجا سایت تخصصی محصولات مایکروسافته، تو عاشق اپل نباید بیای اینجا از اپل تعریف کنی، میفهمی؟ شعورت میکشه؟
اینقدر علاف و بیکار دیگه نوبره، مردم آزاری هم دیگه حدی داره

  Mostafa
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  مشکل از شماست که انتقاد رو نمیتونید ببینید
  خب اینجا سایت وینفونه
  انتقاد از وینفونم باید اینجا صورت بگیره
  تو سایت اندرویدیها که از وینفون انتقاد نمیکنن
  از اندروید اونجا باس انتقاد کرد
  از وینفونم اینجا
  سایت محصولات مایکی توش انتقاد از محصولات مایکی هم باس باشه

  Mostafa
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  ضمن اینکه من از منتقدان اپل و اندرویدم هستم
  به عنوان مثال شما که میخواید از اپل انتقاد کنید بزارید چنتا نکته بهتون بدم که به عنوان صلاح استفاده کنید
  اول باتری ایفون ها و دوم حاشیه سود بالا. و سوم رزلوشن صفحه نمایش و حاشیه صفحه نمایش زیاد
  من از همه انتقاد میکنم
  ولی چون اینجا سایت وینفونه فقط انتقاداتم از مایکی رو مطرح میکنم
  اگه سایت اپلیا بود از اپل فقط انتقاد میکردم چون اونجای جای انتقاد از مایکی نیست
  معتقدم هستم هیچ چیز جز خدا و دین خدا و ائمه و پیامبران و کتاب خدا کامل نیست
  مخصوصا مخلوقات دست بشر
  پس به همه چیز میشه انتقاد کرد
  و اون زمانی که وینفود داشتم اخرین بیلد هارو داشتم و کلی فید بک میدادم در جهت ساختن وینفون
  الانم همین موضوعو با وین ۱۰ دسکتاپ دارم

   -Arash-
   پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

   نه داداش قربونت انتقاداتت از اپل باشه واسه خودت، من بیکار نیستم پاشم برم سایت محصولات اپل انتقاد کنم. اینجارو به گند کشیدین با این بحثای مسخره. لومیا ۹۵۰ هنوز نیومده شما مایکروسافتو محکوم میکنین و طرفداراشو به خیال خودتون تحقیر. بزار معرفی بشه بعد جو بده.
   حتی معرفی بشه و از این رندر ها هم زشتتر باشه بازم به کسی مربوط نیست، به زور که نمیخوان بهت بفروشن، نخر.
   شما منتقد تمام سیستم عامل هایی!؟
   آورین، ادامه بده. اونی منتقد همه ی سیستم عامل ها میشه که یه چیزی تو چنته داره، یه سیستم عامل توشته بدون ایراد، نه تو که هنوز تحصیلات متوسطه رو تموم نکردی.
   گیر چه جماعتی افتادیم خدایی.
   جمع کنین بابا، جمع کنین متعصبین بیکار مردم آزار. بابا و مامان جونتون بهتون کم توجهی میکنن جورشو ما باید بکشیم. برو یه جا دیگه بساطتو پهن کن.
   فقط با تو نیستما، روی صحبتم پا همه ی مبلغان و سینه چاکان اپل و اندروید توی این سایته

امیرعلی
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

جالبه گوشی دستم بود داشتم عکس این دو تا گوشی رو نگاه میکردم پسرم اومد کنارم نشست نگاهش افتاد به عکس گوشیها با یه حالتی گفت:اه اینا دیگه چقدر زشتن بعدش پرسید چه گوشی هست بابا؟بخدا یه عرق سردی رو پیشونیم نشست روم نشد بگم لومیاست!!!!!!!!

R3ZA
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

تمام نظراتو خوندم از بالا تا پایین نیم ساعت طول کشید خدایی! البته خوبه که همیشه بحث (مفیدش!) باشه و همه نظراتشونو بگن اما دوست عزیز طرفدار ویندوزم یا ios یا اندروید یا حتی بی طرف…
اولا اینقد ناله نزنید، اگه از گوشی خوشتون نمیاد خب نخرید. ماشاالله الان تنوع برای انواع سلیقه ها وجود داره.
دوما با توجه به تجربم سر لومیا ۶۴۰xl باید بگم برای گوشیای جدید مایکروسافت رندر که بماند حتی عکسشو که ببینین ممکنه به شدت غیرزیبا به نظر بیاد اما از نزدیک واقعا شمارو محو خودشون می کنن.
سوما بیاید منصفانه تعصبات رو کنار بذاریم، هیچ کمپانی کامل نیس و این بحث و جدلا (غیرمفیداش!) واقعا بی فایده س.
من نزدیک یک ساله که اومدم تو خط ویندوز هرچند هنوز گوشی ویندوزی ندارم (صبر کردم بخاطر همین گوشی تا بیاد)، اخبار رو می خونم، نظرات رو همچنین…
بازم بعنوان نظر شخصیم میگم براساس تجربم سر ۶۴۰، این گوشی خودش خیلی بیشتر از عکسا و رندراش جذاب خواهد بود. اینم که میگم تجربم منظور گوشی دوستمه که اونم با دیدن علاقه من به ویندوز تصمیم گرفت لومیا بخره و الان خیلی راضی و خوشحال هستیم حتی من که صاحاب گوشی نیستم!
درکل سعی کنین اون برند و مدلیو بخرید که دلتون پاش گیر کرده چون چهار روز بعدش که مشکلاتش رو شد (بالاخره بخواین نخواین هر محصولی ضعفی داره!) ازش دلزده نشین و عشقتون به دستگاهتون باعث تداوم رضایتمندی از خریدتون باشه، مثل من که الان هیچ چیز زشتی تو این گوشی نمیبینم و درعین حال هنوزم عاشق گوشی اندرویدیم هست (گوشی ای که همون اوایل که اندروید اومد خریدم sony xperia x10 mini pro)
موفق و مؤید باشین 🙂

ونداد
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

تو تصویر اول یه دایره بزرگ وسط قاب هست و یک بیضی کوچیک سمت چپش
حالا فاصله بین این دایره و بیضی رو تو کاورای آبی و قهوه ای مقایسه کنید
اینا فقط کار چندتا چینیه احمق الافه که از روی اون رندرای مسخره اینارو درس کردن
گوشیا اینا نیستن مطمعنم

سعید عباسپور
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

خوشحالم که تا امروز واسه خرید دست نگه داشتم. اگه قرار باشه این آشغال بشه پرچم دار آبروی هرچی لومیا رو میبره .. با این اخبار ضد و نقیض از طراحی قطعا صبر میکنم ببینم چی میخواد بده بیرون .. خداییش سامسونگ و اپل پرچمدار زدن مایکی هم (اگه این درست باشه) پرچم دار زده .. عملا فاتحه ش خونده ست .. این چه آشغالیه طراحی کردند؟؟؟؟ اعصابم بهم میریزه بعد این همه مدت این خاک انداز رو میخوان بندازن به ملت 😐

ramin
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

سلام
کسی نبوده به مایکی بگه یه نیم نگاهی هم به دور برت بنداز ببین چه خبره واقن حیف نیس بخوای رو این گوشی امنیت عنبیه بگذاری …..
آبروی دیگر تولید کنندکان گوشی رو بردی مایکی بسه دیگه ،نفسمون بند اومد ،میریم یه گوشییه دیگه میخریم همون کارمندای شرکت خودتون مصرف کنن بسه .
خداحافظ دوست قدیمی

علیرضا لشکری
پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

خوب من ک وینفونی بودم الانم اپلی هستم و دوست دارم بازم وینفونی بشم حق نظرندارم؟بابا یکم ادب وشعورتو اصلاح کن نمخواد ب خونواده دیگران توهین کنی،امثال اقای حافظی ورنجبر اگرمنتقدن درست انتقاد میکنن و بنده خیلی اطلاعات عمومی ازشون یاد گرفتم،شما مشکل داری نخون اینجا برا همس.منم بازم دوست دارم وینفونی شم وخبراشو دنبال میکنم،داره نقد مودبانه میکنه درجهت خرید درست،چ بسا اگر یه نفر ب من گفته بود۱۰۲۰نخر دوربینش سوت میکشه راه حلی هم نداره اینهمه ضرر نمیکردم،پس بزارین درکنارتعریف انتقادم باشه؛نمیشه ک از اول تا اخر تعریف باشه البته با نقد منصفانه موافقم،حق طبیعی همه هس ازمعایب بدونن وتجربیات دوستان استفاده کنن،اتفاقا متعصب شما هستی ک با نقد منصفانه کنار نمیای و دوست نداری ببینی گوشیت دارای کمبودهایی هم هست،اگرنقدی بد هس یا اشتباه هس با منطق جوابشو بده نه با توهین ب خونواده وبیکار بودن اون فرد

  -Arash-
  پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

  دوست عزیز شما اطلاعی از بحث نداری واردش نشو بهتره. روی صحبتم با سه چهارتا علاف آسمون جله که خودشون میدونن.
  این جماعت دهن همه رو سرویس کردن، همچین میگی نقد منصفانه که هر کی ندونه فکر میکنه طرف اومده راهکار داده واسه اصلاح ایرادات. نه عزیزم اینا شورشو در آوردن، یه سره توهین میکنن، دو سه ماهه که این شده وضع سایت. فقط دارن مایکروسافتو میکوبن اونم با بی انصافی محض و کاربرا رو به ریشخند گرفتن، مثلا چند روز پیش گیر داده بودن به مایکروسافت که نمیتونه یه آپدیت درست بده، سایتو به خاک و خون کشیدن، دو روز بعدش اپل با آپدیت آی او اس ۹ فاتحه خوند به احساساتشون که سوال من اینه که اون روز کجا بودن؟
  مثلا یکیشون به اسم ارش(منتقد سابق) دو ماه همه رو به باد حرفایی گرفته بود که شایسته ی خودش بود فقط، آخرش میگه من آیفون ۵اس ۱۲۸ گیگ دارم!!!! خوب حالا باید بهت توضیح بدم که اینا منتقدن یا مزاحم؟
  اینا همونان که وقتی توی جام جهانی مسی به ایران گل زد رفتن فیسبوکو طرفو به فحش خواهر مادر گرفتن، بازم میخوای بگم فرق مزاحم و متعصب با منتقد چیه؟

behzad
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

اصن همچین چیزی امکان نداره.نوع طراحی تیم مایکی اینجوری نیست.دروغه همش.کافیه نیم نگاهی به ۹۳۰داشته باشین.میفهمین خودتون

persian7
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

بدبخت شدیم ؟؟؟ :((((((

persian7
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

یه سوال ذهن منو درگیر کرده …

چرا آیفون ۵ به اعتقاد خیلیا گوشی لوکس و قشنگیه ولی این رندر قشنگ نیست؟؟ ؟؟!!!
.
البته به اعتقاد من هیچکدوم قشنگ نیستن 🙂

داود
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

خدایی انقدری که نگران اینین که این باشه یا نه اگه قرار بود بابا بشین نگران بچه نبودین =))

من خیلی وقته با ۷mozart و ۸x دارم حال میکنم و واقعا اگر m8 ویندوزی هم ایران میومد میگرفتم چون با طراحی های htc حال میکنم

در مورد این طراحی هم باید بگم واقعا ناراحت کننده نیست ! چرا انقدر سخت میگیرین درسته که تو طراحی انقلابی نکرده ولی بدم نیست این طرح ترکیبی از تمامی طرح های نوکیاس به نظر من

در مورد قاب گوشی هم که اولی رو به راحتی میشه زد و هزینه ای برا یه چینی بیکار نداره 🙂 دومی هم که طرح گرافیکی هست

پس مشخص نیست که واقعا این طرح نهایی باشه انقدر هم به هم نپرین بابا زشته

یاد زمانی میوفتم که ویندوز ۸.۱ داشت میومد چقدر همه سایت ها و فاروم ها بهم ریخته بود و همه بهم گیر میدادن

شمارو نمیدونم من ۳ سالی هست صبر کردم برا یه پرچم دار تمام عیار حتی ۹۳۰ بخاطر رم خور نبودنش و دوربین جلو و همین طور ۱۵۲۰ برای سلفیش نظرم رو جلب نکردن
توش مهم تره :d

الان یه گوشی خوب داره میده دستمون سلفی خوب باطری عالی تراکم پیکسلی دوربین عقب بدون رقیب سیستم عاملی که رو رم ۵۱۲ به رونی یه گوشی ۱ تمنی اندروید کار میکنه
تاچ عالی و خیلی از چیز های دیگه

پس سخت نگیرین و ازش لذت ببرین

  persian7
  پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

  جون خودم منم خییلییی وقته منتظر پرچمدار وینفونی هستم . و واقعا دوس دارم از همه نظر عالی باشه تا بتونم همون لذت بردنه رو داشته باشم. و گرنه فکر کنم یا بازم منتظر بمونم تا پرچمدار بعدی ک شاید سرفس فون باشه شاید جایگزین ۱۰۲۰ و اگه تو اخبار خبری از ایندوتا نبود و این پرچمدار رو هم نظرم رو جلب نکرد بر خلاف میلم ممکنه برم سراغ سری نوت سامسونگ. تا این حد منتظر بودم که تا چند وقت پیش حتی واتس اپ و هیچ برنامه پیام رسان دیگه ای نداشتم . تازگیا ب یه طریفی واتس اپ و چنتا دیگه جور کردم …

persian7
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

نخیر دوستان
این پرچمدار نیست 🙂 میان رده اس.
.
با توجه به سلیقه و دانش مایکروسافت خیلی بعیده این پرچمدار باشه و با توجه به همون حرف نادلا ک گفت یه پرچمدار واقعی از کمبود های ما هستش پس نمیتونه این باشه …

آقا
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

آقااااا مگه مسلمون نیستید چرا قضاوت عجولانه میکنید. تا ۱۴ مهر چند روز بیشتر نمونده همه چی مشخص میشه خواهشا جو منفی ایجاد نکنید شما خودتون دارید مایکی بنده خدا رو دستی دستی بدبخت می کنید در حالی که هنوز هیچی مشخص نیست آقایی که میایی این گوشیا رو با گوشی اپل مقایسه میکنی عزیز من این گوشی ها هنوز بیرون نیومده مییفهمی چی میگم هنوز نیومده شما چطوری مقایسه میکنید ؟ نه جالبه برام!
من که خودم گوشی ویندوزی ندارم اما به شدت مجذوبش شدم اما عقل حاکم بودو گفت نخر صبر کن منم صبر کردم ببینم آخرو عاقبت ویندوز فون ۱۰ چی میشه اگر خوب بود که لومیا به دستم اگر بد بود لومیا به شصتم سامسونگ به دستم
ضمنا برای من یکی که کارایی مهمه حالا بدنه نمیدونم تیتانیومی و آلومینیومی و چرم و چوب و … نداره به کفشم مهم اینه که وقتی میشینی پاش زرت و زورت هی هنگ نکنه کلافت کنه من آیفون هم دستم گرفتم و به جرات میتونم بگم که رقیب نداره و اگر کسی تو کشوری مثل آمریکا زندگی کنه دیوانس اگر جز آیفون چیز دیگری بخره اما تو ایران شما نصف پولی که برای ایفون میدی واسه امکاناتی هست که اصا نمیتونی تو ایران استفاده کنی خوب این به چه درد میخوره؟ تازه برادر من همه مثل شما پولدار نیستن ۳-۴ میلیون پول آیفون بدن من هنوز نوکیا n97 دارم و بعد ۸ سال تازه توانایی مالیم به حدی رسیده که برا یه گوشی پول کنار داشته باشم اما خوب اینم بگم که من یا گوشی نمیخرم یا اگه بخرم تاپ بازارو میخرم فک نکنید بدبخت بیچارما:)))
آقا صبر پیشه کنید که خدا با صابران است و من مطمئنم طراحی مایکی بهتر از اینه بابا مایکیه ها

behzad
پاسخ دهید یکشنبه 30 شهریور 1394

سلام به همه ی دوستان یه کم خوشبین تر باشید بد نیستاااا…
آقای نادلا آدم کوچیک و کمی نیست،مایکروسافت هم نه کوچیکه نه کم… پس اعتماد به آدمهای بزرگ و شرکتهای بزرگ هم نباید چیز بدی باشه
یه ذره بهشون اعتماد داشته باشید و از قبل قضاوت نکنین قطعا جواب اعتماد شما رو به خوبی خواهند داد
خیلی نمونده بهش برسین

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام