یکی از کانال‌هایی که اج اینسایدرها می‌توانند در آن ثبت نام کنند کانال Canary است، که به‌روزرسانی‌های روزانه‌ایی را که مایکروسافت به صورت داخلی از آن استفاده می‌کند برای بیلدهای مشابه کرومیوم ارائه می‌دهد.

هم اکنون اولین بیلد Canary ایجاد شده است و مرورگر را به ورژن 75.0.124.0 ارتقا می‌دهد.

یک روز جدید به معنای یک بیلد جدید Canary است. از آپدیت بودن بیلد Canary خود مطمئن شوید. ورژن 75.0.124.0 در حال حاضر فعال است.

– Microsoft Edge Dev (@MSEdgeDev) April 9, 2019

در حالی که کانال Canary به‌روزرسانی روزانه ارائه می‌کند، کانال Dev به‌روزرسانی‌های هفتگی و کانال Beta هر شش هفته به‌روزرسانی ارائه می‌کنند. در این منظر می‌توان گفت، اگر شما واقعا می‌خواهید این مرورگر را تست کنید و نمی‌خواهید کرش‌های اتفاقی را تجربه کنید، کانال Beta بهترین انتخاب است، در حالی که کانال‌های Canary و Dev به ترتیب دارای ریسک بالا و متوسط هستند.

در راستای خبر منتشر شده، و بعد از یک شروع به کار قاطع، بعضی از کاربران گزارش می‌دهند که بیلد جدید Canary با کرش‌هایی همراه شده است.

این به‌روزرسانی با توجه به اینکه مایکروسافت به دلایلی آن را در مرکز بازخورد پست کرده است اصلاحیه‌ایی به همراه ندارد.

برای دریافت این به‌روزرسانی، به تنظیمات مرورگر خود مراجعه کنید، بر روی About Microsoft Edge کلیک کنید و بعد از آن بیلد جدید را دانلود کرده، سپس مرورگر خود را ریستارت کنید.

اگر شما می‌خواهید به اینسایدرهای اج ملحق شوید به سایت Microsoft Edge Insider مراجعه کنید و بیلد انتخابی خود را دانلود کنید.

منبع :

MSPOWERUSER

185 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,