مایکروسافت مطابق برنامه‌ریزی خود درنظر دارد از تاریخ 17 اکتبر یعنی تنها پنج روز دیگر همزمان با عرضه عمومی به‌روزرسانی فال کریترز اولین هدست های واقعیت ترکیبی ویندوز را راهی بازار کند. ظاهرا ردموندی ها در حال حاضر سخت در تلاش هستند تا محتوای مناسب این پلتفرم را پیش از عرضه مهیا سازند.پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز که تحلیلگران امید زیادی بدان دارند، تنها چند روز دیگر با تولد رسمی خود فاصله دارد. طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته توسط مایکروسافت قرار است تا اولین موج از هدست های واقعیت ترکیبی ویندوز همزمان با انتشار به‌روزرسانی فال کریترز در دسترس خریداران قرار بگیرد.

در هر پلتفرمی محتوا نقش تعیین کننده‌ای در جلب توجه کاربران و موفقیت آن دارد، شاید بی‌راه نباشد که محتوا نقش شاه را در این عرصه بازی می‌کند. مایکروسافت که تمام قد پشت توسعه پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز ایستاده همکاری زیادی با توسعه‌دهندگان این عرصه داشته تا کاربران این پلتفرم از آغاز شروع رسمی آن تجربه شیرینی داشته باشند.از اقدامات مایکروسافت در این عرصه می‌توان به همکاری با والو برای عرضه محتوای SteamVR روی پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز اشاره کرد، در کنار این مسئله مایکروسافت امروز تعدادی از فیلم های 360 را وارد مایکروسافت استور کرده است. این فیلم ها در حقیقت موج اول ورود چنین محتوایی به استور هستند و مطمئنا همزمان با تولد رسمی این پلتفرم عناوین بیشتری از این دست وارد مایکروسافت استور خواهند شد.

منبع :

MSPU

1065 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,