final_fantasy_xv_wallpaper_4k__whit_new_prompto_by_realzeles-d9fy9ow

اولین بازی رسمی برای پروژه اسکورپیو رساما تأیید شد و بازی Final Fantasy XV توسط آقای هاجیمه تاباتا ساخته شده است، این شخص با آخرین مصاحبه‌ای که با وب‌سایت کوتاکو داشته است تأیید کرده است که نسخه به روز رسانی شده از بازی Final Fantasy XV را به صورت رسمی برای پروژه اسکورپیو عرضه خواهد کرد، با وینفون همراه باشید.

FFXV-Battles

آقای تابتا در ادامه صحبت‌های خود اعلام کرد که به هیچ وجه از وجود دستگاهی به نام اکس باکس اسکورپیو خبر نداشته است و تنها زمانی که مایکروسافت در مراسم E3 آن را معرفی کرد از آن با خبر شده‌ام. و در این باره می‌گوید

من زمانی که در اتاق مهمانان منتظر بودم [آقای تاباتا برای ارائه توضیحاتی در رابطه با بازی Final Fantasy XV بر روی صحنه رفت] و زمانی که رفتم بیرون، گفتم اوه این دیگه چیه؟

در طول این مصاحبه از آقای تاباتا خواسته شد تا درباره این کنسول صحبت کنم و او گفت که حاضر نیست درباره دستگاهی که تا به حال با آن کار نکرده‌ام صحبت کنم اما وی گفت که پروژه اسکورپیو پتانسیل بالایی دارد و زمانی که در باره بازی Final Fantasy XV برای این پروژه سؤال شد آقای تاباتا گفت:

واقعاً عالی خواهد شد اگر بتوانیم بازی Final Fantasy XV را برای کنسول‌های جدید ارائه کنیم. اکنون که نسل جدید و قدرتمندتری از سخت‌افزارها همچون پلی‌استیشن ۴K و پروژه اسکورپیو منتشر شده است، بسیار خوب است اگر بتوانیم به گیمرها حق انتخاب بیشتری بدهیم تا بتوانند همچون نسل قبلی از نسل جدید کنسول‌ها لذت ببرند. من دوست دارم این فرصت را به آن‌ها بدهم.

منبع :

GAMEPURE

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
سهیل
پاسخ دهید جمعه 3 تیر 1395

با عرض سلام و‌خسته نباشی اگر این بازی وارد بازار شود به ایکس باکس وان اس می خورد؟؟؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,