fitbit-hololens

امروز اپلیکیشن فیت‌بیت به‌روز رسانیِ جدید را دریافت کرده است که پشتیبانی از عینک واقعیت‌افزوده‌ هالولنز را به اپلیکیشن اضافه می‌کند. اکنون کسانی که دارای این عینک واقعیت‌افزوده هستند می‌توانند، از این پس وضعیت تناسب اندام و ورزش‌شان را توسط این عینک بررسی کنند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه با وینفون همراه باشید.

اگرچه هنوز مشخص نیست که چه‌کسی برای بررسیِ وضعیت تناسب اندام و ورزش به‌سراغ اپلیکیشن فیت‌بیت بر روی هالولنز می‌رود اما، این خبر می‌تواند برای آن‌دسته از کاربرانی که از این عینک استفاده می‌کنند جالب باشد.

لازم‌به ذکر است که علاوه‌بر اضافه‌شدن هالولنز در لیست دستگاه‌های پشتیبانی‌شده، تغییرات و بهبودهایی نیز در این اپلیکیشن اضافه شده است. برطبق گزارش Windows Blog Italia بهبودهایی نیز در رابط‌کاربری تاچ شده است. همچنین نمایش گراف‌ها نیز بهبود پیدا کرده است و از این پس پیمایش گراف‌ها راحت‌تر از گذشته شده است.

دیدگاه خود را در این باره با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

304 پست
كيان زرعكانی
در رشته نرم‌افزار تحصیل می‌کنم. عاشق کد نویسی هستم و خودم رو به یک شاخه خاص محدود نمی‌کنم. آشنایی من با دنیای ویندوز با گوشی لومیا 520 اتفاق افتاد. همین رخ داد باعث شکل‌گیری علاقه من به مایکروسافت شد و امیدوارم مایکروسافت بتونه با خلاقیت‌های خودش، دنیای رو تبدیل به جای بهتری برای زندگی کنه.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
پروفسور زووم
💔 0 پاسخ دهید جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵

مشکل عدم نمایش و همگام سازی اعلانات بین گوشی ویندوزی و مچ بند های سلامتی فیت بیت حل شده در این ورژن؟

SJ
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵

بیا، فیت بیت برا هالولنز برنامه نوشته، تلگرام هنوز برا هیچکدوم از ورژنای وین ۱۰ برنامشو نساخته 😐

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,