fitbit-hololens

امروز اپلیکیشن فیت‌بیت به‌روز رسانیِ جدید را دریافت کرده است که پشتیبانی از عینک واقعیت‌افزوده‌ هالولنز را به اپلیکیشن اضافه می‌کند. اکنون کسانی که دارای این عینک واقعیت‌افزوده هستند می‌توانند، از این پس وضعیت تناسب اندام و ورزش‌شان را توسط این عینک بررسی کنند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر در این زمینه با وینفون همراه باشید.

اگرچه هنوز مشخص نیست که چه‌کسی برای بررسیِ وضعیت تناسب اندام و ورزش به‌سراغ اپلیکیشن فیت‌بیت بر روی هالولنز می‌رود اما، این خبر می‌تواند برای آن‌دسته از کاربرانی که از این عینک استفاده می‌کنند جالب باشد.

لازم‌به ذکر است که علاوه‌بر اضافه‌شدن هالولنز در لیست دستگاه‌های پشتیبانی‌شده، تغییرات و بهبودهایی نیز در این اپلیکیشن اضافه شده است. برطبق گزارش Windows Blog Italia بهبودهایی نیز در رابط‌کاربری تاچ شده است. همچنین نمایش گراف‌ها نیز بهبود پیدا کرده است و از این پس پیمایش گراف‌ها راحت‌تر از گذشته شده است.

دیدگاه خود را در این باره با ما در میان بگذارید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
پروفسور زووم
پاسخ دهید جمعه 8 مهر 1395

مشکل عدم نمایش و همگام سازی اعلانات بین گوشی ویندوزی و مچ بند های سلامتی فیت بیت حل شده در این ورژن؟

SJ
پاسخ دهید شنبه 9 مهر 1395

بیا، فیت بیت برا هالولنز برنامه نوشته، تلگرام هنوز برا هیچکدوم از ورژنای وین ۱۰ برنامشو نساخته 😐

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,