همانطور که می دانید مدت زیادی از ارائه این برنامه توسط Fitbit می گذرد و در جدیدترین آپدیت این برنامه کاربران قادر خواهند بود تا اعلانیه ها را بین تلفن ویندوز ۱۰ موبایل خود و محصولات Fitbit دریافت کنند. با این حال اینسایدر های حلقه Fast اولین کسانی خواهند بود که برای ارزیابی این ویژگی، آپدیت جدید را دریافت خواهند کرد. پس از این بروزرسانی گزینه جدیدی به تنظیمات این برنامه با نام Notifications Open Beta افزوده خواهد شد. احتمالا بزودی این ویژگی برای سایر اینسایدر ها و کاربران خارج از پروژه اینسایدر در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بر اساس گفته های یکی از کاربران Reddit، انتظار می رود تا این ویژگی برای اینسایدر های بیلد ۱۵۲۱۶ عرضه شود، به هر حال، با توجه به عرضه اتفاقی بیلد جدید در این هفته توسط مایکروسافت، آخرین بیلد سالم منتشر شده با شماره ۱۵۲۱۵ می باشد، بنابراین انتظار می رود مایکروسافت انتشار بیلد جدید را به مدتی بعد موکول کند و آپدیت Fitbit همزمان با انتشار بیلد جدید در دسترس قرار بگیرد.

همانند سایر برنامه های یونیورسال این ویژگی برای تمام دستگاه های ویندوز ۱۰ در دسترس قرار خواهد گرفت. البته این ویژگی هنوز در مراحل بتا قرار دارد و مشخص نیست که در تمام موارد بدون مشکل کار خواهد کرد یا نه، با اشاره به صحت یکی از افراد در حال حاظر تقریباً %۹۰ اعلانیه های درون برنامه به درستی کار نمی کند.

آیا شما هم از این برنامه استفاده می کنید؟ نظرات خود را با ا در میان بگذارید

منبع :

ON MSFT

110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,