new_paint_3d

مایکروسافت در کنفرانس اختصاصی خود در هفته ی گذشته، از اپلیکیشن باز طراحی شده ی سنتی Paint با نام Paint 3D رونمایی کرد. این اپلیکیشن کاربران را قادر می سازد تا به راحتی هر چه تمام تر، تصاویر سه بعدی ایجاد نماید. مایکروسافت اپلیکیشن جدید Paint 3D را به عنوان آینده ی ایجاد تصاویر سه بعدی، معرفی کرده است. اکنون در این مطلب قصد داریم پنج مورد از ویژگی های جدید بسیار جالب این اپلیکیشن را بررسی کنیم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

ساخت آسان سه بعدی

کاربران می توانند با سهولت و سادگی در اپلیکیشن Paint، شکل و رنگ را در یک بُعد کاملا جدید، دستکاری کرده و تغییر دهند. شما حتی می توانید یک تصویر دو بعدی را به یک شی سه بعدی تغییر دهید. با ایجاد اشیاء شروع کنید، که شما می توانید آن را چرخانده و از هر طرف مشاهده کنید، سپس با قلم موی جدید و بهبود یافته، مانند آبرنگ شفاف و یا قلم موی رنگ روغن یک رنگ به تصویر خود اضافه کنید، آن قدر واقعی که شما حتی خواهید توانست لکه ی رنگ ها را نیز مشاهده کنید.

۰۰۱_import_manipulate_and_color_shape

یافتن موارد الهام بخش با جامعه ی Remix3D.com 

Paint 3D به شما اجازه می دهد تا به راحتی هنر سه بعدی را از فهرست در حال رشد Remix3D.com با سفارشی کردن، ویرایش، و به اشتراک گذاری به سمت خود بکشید. Remix3D.com خانه ی آنلاین شما برای محتوای سه بعدی و ارتباط می باشد. امکان ارتباط با دیگر خالقان، به نمایش گذاشتن خلاقیت های خود و الهام گرفتن از سایرین.

۰۰۲_insert_and_drag

بافت های واقعی

بافت های جدید فوق العاده و یا موادی مانند طلای درخشان، رنگ چوب و یا چمن را به خلاقیت خود بیفزایید و آن ها را تماشا کنید! به هر شی زندگی بدهید!

۰۰۳_add_pattern

استیکر ساز منحصر به فرد

این اپلیکیشن امکان شخصی سازی اشکال با استیکر های سه بعدی و یا حتی قرار دادن عکس های خود در اطراف اشیاء را فراهم می کند. استیکر ها به طور خودکار در اطراف اشیاء سه بعدی و کانتور خود را متناسب خواهند کرد. تصاویر دوستان خود را به مجسمه های سه بعدی و ایموجی ها متصل کنید و از آن ها لذت ببرید.

۰۰۴_add_sticker

جان بخشیدن به ایده های خود با ۳D Doodle

Doodle هایی که پیش از این هرگز وجود نداشته اند! در نسخه ی جدید این اپلیکیشن، Doodle های شما به سمت سه بعدی شدن حرکت کرده اند. شما حتی می توانید نقاشی های خود را چرخان کرده و آن ها از هر طرف مشاهده کنید. اجازه دهید تصورات شما در هم بشکنند و آزاد شوند.

۰۰۵_doodle_cloud_and_stamp

Paint می تواند کار هایی بسیار بیش تر از آن چیزی که فکرش را می کنید، انجام دهد. این ها تنها پنج مورد از ویژگی های جذاب و دلپذیر این اپلیکیشن جدید هستند.

نظر شما در مورد نسخه ی جدید Paint چیست؟

منبع :

WINDOWS BLOG

2226 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Talkman
پاسخ دهید چهارشنبه 11 آبان 1395

یه هوم اسکرین واسه تنوع :

http://8pic.ir/images/23a39rdgn9lpzaame9wv.png

البته میدونم که تا حدودی ویژگیِ کاشی زنده از بین رفته ولی راضی کننده ست .

برنامه های مورد نیاز :

Empty Tiles
Analog Clock Tile

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,