مایکروسافت شرایط فروش جدیدی را برای خرید آفیس ۳۶۵ در مقایسه با مدل کلاسیک آفیس سوئیت پیشنهاد می کند. از جمله مالکیت اشتراکی و همچنین به روز رسانی های مادام العمر. اما اگر هنوز این ها را برای تهیه اشتراک این سرویس کافی نمی دانید، تمامی پنج ویژگی عالی که ما گردآوری کرده ایم، را مطالعه کنید.

۱- فضای ذخیره سازی

به همراه اشتراک آفیس ۳۶۵ شما فضای ۱ ترابایت را در وان درایو خواهید داشت. در مقابل، اشتراک گوگل درایو یا iCloud اپل برای فضای ذخیره سازی ۱ ترابایتی، چیزی حدود ۱۰ دلار به صورت ماهیانه، هزینه بر روی دست شما خواهد گذاشت. از طرفی هیچ کدام از این سرویس ها اشتراک سالیانه به شما ارائه نمی دهند. در واقع شما با دریافت اشتراک سالیانه آفیس ۳۶۵ که ۷۰ دلار قیمت دارد، مبلغ ۵۰ دلار صرفه جویی خواهید کرد.

اما اگر شما علاقه مند به اشتراک ماهیانه هستید، باید مبلغ ۷ دلار پرداخت کنید (باز هم ارزان تر از اپل و گوگل)، ولی آگاه باشید که با پرداخت این هزینه نه تنها فضای ذخیره سازی، بلکه کل محصولات آفیس ۳۶۵ را دریافت خواهید کرد.

OneDrive5

۲- استفاده چند کاربر

اشتراک آفیس ۳۶۵ خانگی به شما اجازه می دهد تا از آن بر روی ۵ دستگاه مختلف (رایانه خانگی، تبلت ویندوزی، مک و آیپد) و همچنین ۵ تلفن همراه، بهره ببرید. اگر برخی از اعضای خانواده، همکلاسی ها و یا دوستان تان نیز علاقه من به تهیه آفیس ۳۶۵ هستند، شما می توانید به صورت اشتراکی این سرویس را تهیه نمایید. البته فضای ذخیره سازی وان درایو بین شما تقسیم می شود ولی در استفاده از امکانات هیچ محدودیتی برای شما ایجاد نمی شود. اگر شما بتوانید ۲ نفر را جهت خرید اشتراکی بیابید، در واقع سالیانه حدوداً ۳۰ دلار پرداخت خواهید کرد. این در حالی است که تهیه پنج نسخه از نرم افزار سنتی آفیس نسخه Home & Student 2016 مبلغ ۶۰۰ دلار هزینه بر می دارد.

office-365-en-de-cloud

۳- محتویات بسته

بسته اشتراک آفیس ۳۶۵ شامل OneDrive Storage ،Publisher ،Access ،Outlook ،OneNote ،PowerPoint ،Excel ،Word و ۶۰ دقیقه مکالمه رایگان بین المللی در ماه از طریق اسکایپ است. هزینه تهیه هر کدام از این امکانات به صورت جداگانه ۵۰۰ دلار است. یعنی برابر با بیش از ۶ سال استفاده از آفیس ۳۶۵ به صورت اشتراکی!

درست است که با یکبار خرید نسخه آفیس سوئیت خانگی ۲۰۱۶ به مبلغ ۱۲۰ دلار برای همیشه مالک آن می شوید ولی اولا آن را فقط بر روی یک رایانه می توانید استفاده کنید و مورد دوم برخی از امکانات نظیر Access ،Publisher و مکالمه رایگان بین المللی را از دست می دهید. همچنین به روز رسانی هم در کار نخواهد بود.

Office-365-Banner-Large

۴- به روز رسانی بی وقفه

بر خلاف نسخه سنتی آفیس، نسخه ۳۶۵ بدون وقفه در حال به روز رسانی است. یعنی شما نیازی به خرید مجدد برای بهرمندی از امکانات جدید ندارید. در طول سالیان ممکن شما از طریق آفیس ۳۶۵ از دو یا سه نسخه جدید آفیس نیز برخوردار شده باشید.

۵- همخوانی با تبلت

سه محصول PowerPoint ،Excel و Word جهت استفاده در تبلت های ویندوزی و آیپد بهینه سازی شده اند. اگر شما از آفیس در این دستگاه ها نیز استفاده می کنید، به عنوان مثال می توانید بخشی از سند خود را در اداره تنظیم کنید و سپس رایانه را خاموش کرده و ادامه کار را در حالی که در فرودگاه منتظر پرواز هستید، بر روی تبلت خود انجام دهید.

office-ipad-microsoft

OneDrive نیز با تمامی دستگاه ها به صورت بهینه کار می کند و شما در هیچ دست گاه رومیزی یا قابل حملی، با صفحه بندی عجیب و غریب یا عدم همخوانی مواجه نخواهید شد. جابجایی بین دستگاه های رومیزی و قابل حمل ممکن است برای افراد مختلف دارای ارزش متفاوتی باشد ولی در کل بسیار ارزشمند است.

آیا شما اشتراک آفیس ۳۶۵ را تهیه کرده اید؟ نظر خود را با دیگران در میان بگذارید.

دانلود
اطلاعات
 • نسخه اندروید: دارد
 • نسخه iOS: دارد
منبع :

WINDOWS CENTRAL

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Alireza
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه 19 خرداد 1395

ببخشید من یه سوال داشتم
اگه من اشتراک ماهیانه رو بگیرم یک ترابایت فضا رو تا آخر دارم؟؟؟

  حسین محمدزاده
  💔 0 پاسخ دهید پنجشنبه 20 خرداد 1395

  سلام.
  خیر فضای ذخیره سازی هم به صورت اجاره ای است.
  نه تنها در سرویس ابر مایکروسافت بلکه در سایر سرویس های ابری نظیر دراپ باکس و گوگل درایو هم تنها فضای ابری اجاره داده می شود.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , ,