windows-update-alireza-enadi-Top

همان طور که می دانید مدتی است پس از انتشار به روز رسانی سالیانه ویندوز ۱۰ کاربران این سیستم عامل محبوب با مشکلات متعددی در بخش ویندوز آپدیت مواجه شده اند. یکی از این مشکلات خظایی با کد ۰x80070057 نام دارد که اکثر کاربران هنوز راه حلی برای آن در فروم های ویندوزی پیدا نکرده اند. با ما در وینفون همراه باشید.

در این پست قصد داریم تا با معرفی چند روش این مشکل را رفع کنیم. توجه داشته باشید که هنوز راه حل جامعی برای این خطا وجد ندارد و روش های زیر ممکن است بر روی همه سیستم ها موثر واقع نشوند. پس با ما در ادامه همراه باشید.

تغییر نام پوشه مقصد

برای انجام این کار ابتدا کلید های ترکیبی Window + R را فشار دهید تا وارد فضای Run شوید. سپس عبارت %SystemRoot% را تایپ و بر روی OK کلیک کنید. در پنجره ی ظاهر شده پوشه ی SoftwareDistribution را پیدا کنید و نام آن را به SoftwareDistributon.old تغییر دهید. سپس رایانه خود را مجددا راه اندازی کنید.

windows-update-error-1

اعمال تغییرات در رجیستری

اگر با اغییرات در رجیستری ویندوز آشنا نیستید از انجام آن خود داری کنید زیرا عواقب آن بر عهده ی کاربر خواهد بود. در این روش طبق آن چه گفته شد وارد فضای Run شوید و سپس عبارت regedit را تایپ و بر روی OK کلیک کنید. در پنجره ی بعدی به آدرس زیر مراجعه کنید.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\SystemCertificates

سپس با اعمال کلیک راست بر روی SystemCertificates یک کلید جدید DWORD 32-bit به نام CopyFileBufferedSynchronousIo بسازید و مقدار آن را ۱ قرار دهیدو بر روی OK کلیک کنید. سپس می توانید سیستم خود را راه اندازی مجدد کنید.

windows-update-error-2

تعییر در Group Policy

وارد فضای Run شوید و عبارت  gpedit.msc را تایپ و بر روی OK کلیک کنید. سپس در پنجره ی بعدی به آدرس زیر مراجعه کنید.

Computer Configuration > Administrative Templates > Windows Components > Windows Update > Configure Automatic Updates

پس از ورود به صفحه مورد نظر مطمئن شوید که گزینه ی Not Configured فعال باشد.

windows-update-error-3

به احتمال زیاد با انجام روش های فوق مشکلات مربوط به خطای ۰x80070057 رفع می شوند. اگر شما عزیزان روش دیگری را می شناسید می توانید آن ها را در بخش نظرات با دیگر کاربران وینفون در میان بگذارید.

منبع : وینفون
397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
vahid
پاسخ دهید یکشنبه 30 مرداد 1395

سلام آقا توروخدا کمک کنین-من اخرین بیلد ویندوز ۱۰ رو دارم اما یه مشکلی دارم روی لپتاپم-وقتی داخل ستینگ ویندوز میرم رو بیشتر منوها که میرم چندلحظه گیر میکنه و صفحه بسته میشه-وارد هیچ منویی نمیتونم بشم-حتی دکمه پاور رو هم که در استارت روش کلیک میکنم که بخوام ریستارت کنم روش کلیک میکنم همونطور میشه و چندلحظه گیر میکنه لپتاپ هیچ اتفاقی نمیفته و صفحه بسته میشه-نمیدونم چیکار کنم درست بشه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,