اپلیکیشن Fluently برای ویندوز 10 یک تقویم مدرن در عین حال یادآور روزهای قدیمی تقویم های دیواری ای است که با ماژیک روی آن یادآوری هایمان را می نوشتیم و علامت می زدیم. Fluently یک صفحه دیجیتالی برای هر روزتان خواهد ساخت. شما می توانید روی این صفحه هر چیزی بکشید یا بنویسید تا قرارهایتان را فراموش نکنید و از ابزارهای این اپلیکیشن استفاده کنید تا زمانتان را بهتر مدیریت کنید. با وینفون همراه باشید.

ویژگی ها و طراحی

Fluently نام خود را از زبان طراحی فلوئنت که در ویندوز 10 فال کریترز استفاده شده است می گیرد. قابل توجه است که برای دریافت این اپلیکیشن باید حتما ویندوز 10 خود را به فال کریترز به روز رسانی کنید. نوارهای بالایی این اپلیکیشن که شامل نوار ابزار و نام آن می شود حالت نیمه شفاف زبان طراحی فلوئنت را دارند و در مجموع طراحی این اپلیکیشن بسیار مدرن و هماهنگ با ویندوز 10 است. این برنامه همه ویژگی های زبان طراحی فلوئنت مانند Hover را ندارد اما کار کردن با آن حس خوبی به شما القا خواهد کرد.

شما می توانید از مداد و قلم دیجیتال با رنگ های مختلف استفاده کنید. علاوه بر این می توانید یک ماژیک هایلایتر برای برجسته کردن نوشته هایتان استفاده کنید. یک خط کش دیجیتال هم در این اپلیکیشن وجود دارد که می تواند برای خط کشیدن زیر نوشته هایتان بسیار کارآمد باشد.

همانطور که بالاتر هم اشاره شد برای هر روز یک صفحه دیجیتالی خالی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می توانید یادداشت هایتان را در این صفحه بنویسید اما مقدار این صفحه مقداری ثابت است بنابراین اگر شنبه روز شلوغی خواهید داشت باید ریزتر بنویسید تا تمام یادداشت هایتان در صفحه جا شود.

تنها کمبودی که در Fluently حس می شوند این است که با اپلیکیشن های دیگر مانند Outlook و موبایل شما همگام نمی شود. شما می توانید از اطلاعاتتان پشتیبان بگیرید تا در دستگاهی دیگر استفاده کنید ولی همگام شدن با اپلیکیشن ها و دستگاه های دیگر چیزی متفاوت است که در صورت وجود می توانست بسیار کاربردی باشد.

آیا Fluently می تواند جایگزین بقیه تقویم ها شود؟

برخلاف دیگر تقویم ها که رویدادهای آینده را در آن تایپ می کنید، Fluently به شما این اجازه را می دهد که با خط خودتان روی تقویم رویدادهای آینده را بنویسید. این یک ویژگی خوب است اما کارآمد بودن آن به نحوه استفاده شما از آن بستگی دارد. مطمئنا Fluently نمی تواند جایگزینی برای Outlook یا Google Calendar باشد و در فاز فعلی، چنین قصدی نیز ندارد. اگر قصد دارید از یک تقویم ساده و سبک استفاده کنید و یادداشت ها و رویدادهایتان را با خط خودتان در آن بنویسید، Fluently می تواند ابراز کارآمد و جالبی باشد. جدا از این که این اپلیکیشن یک تقویم است، می تواند راهی برای نوشتن اطلاعات و یادداشت های روزانه باشد که چندان ربطی به تقویم ندارند اما به استفاده از این ابزار خود به خود با استفاده از یک رابط کاربری تقویم مانند مرتب شوند.

نتیجه گیری

Fluently ایده ای جدید در تقویم هاست و می تواند در موارد خاصی مانند رایانه های اشتراکی و خانگی مفید باشد. برای مثال خانواده ای که دوست دارند یادداشت های روزانه شان را روی یک تقویم بنویسند می توانند با استفاده از Fluently به جای یک تقویم دیواری از تقویمی دیجیتالی استفاده کنند. این اپلیکیشن آنقدر قدرتمند و غنی نیست که بتواند جایگزین دیگر رقبای خود بشود اما در اکثر موارد می تواند به عنوان یک اپلیکیشن کمکی در کنار دیگر تقویم ها استفاده شود.

نکات مثبت

  • طراحی زیبا و ساده
  • دارای نسخه رایگان
  • می توانید با خط خودتان یادداشت بنویسید

نکات منفی

  • با دیگر تقویم ها همگام نمی شود
  • بهتر است از آن در کنار تقویم دیگری استفاده کنید

 

این اپلیکیشن هم اکنون در استور ویندوز برای دانلود در دسترس است. Fluently رایگان است اما برای دسترسی به نسخه کامل و حذف تبلیغات باید 0.99 دلار بپردازید. نظر شما در مورد این اپلیکیشن چیست؟ آیا شما از آن استفاده خواهید کرد؟

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 28.2 مگابایت
منبع :

WINDOWS CENTRAL

208 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,